4649fc238e77603a553a15fecbe36c667475b141_small

Bakeš Radim

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 55 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 11 5 6 0 45.45%
2018/2019 45 20 25 0 44.44%
2017/2018 46 21 25 3 45.65%
2016/2017 47 22 24 1 46.81%
2015/2016 44 20 24 0 45.45%
2014/2015 47 26 21 0 55.32%
Letní badmintonování 2014 8 3 5 0 37.50%
Letní badmintonování 2013 4 4 0 0 100.00%
2013/2014 40 21 19 0 52.50%
Celkem: 292 142 149 4 48.63%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Kubáček Vojtěch
Listopad Frydrychova Jana 0:2
Listopad Vychodil Tomáš
Listopad Mlčák Stanislav
Říjen Hruzík Lukáš 0:2
Říjen Sukeník Vladimír 0:2
Říjen Kříž Dušan 2:Sc
Říjen Kňazovčík Jan 2:1
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Září Smékal Petr 2:0
Září Travinský Víťa 0:2
Září Hruška Jakub 2:1
Září Černoch Petr 0:2
Září Stočes Jan 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Serbus Michal 2:0
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červenec/Srpen Urban František 2:0
Červenec/Srpen Travinský Víťa 0:2
Červen Kubíček Michal 0:2
Červen Soban David 1:2
Červen Černoch Petr 2:1
Červen Hruzík Lukáš 0:2
Květen Travinský Víťa 2:Sc
Květen Holman Vít 2:0
Květen Kňazovčík Jan 1:2
Květen Vencl Radek 2:0
Duben Prchal Dušan 1:2
Duben Cvitanovič Alena 2:1
Duben Vojtovič Daniel 0:2
Duben Pácal Miloslav 2:0
Březen Vašíček Josef 2:0
Březen Cinkraut Jakub 0:2
Březen Šefčík Petr 1:2
Březen Komár Marcel 2:0
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Vildomcová Lucie 2:0
Únor Mlčák Stanislav 2:0
Únor Špaňhel Viktor 2:0
Leden Stočes Jan 1:2
Leden Cinkraut Jakub 0:2
Leden Šimko Jáchym 0:2
Leden Hric Jan 1:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 0:2
Prosinec Bečák Patrik 1:2
Prosinec Telecký Tomáš 1:2
Prosinec Cinkraut Jakub 1:2
Listopad Koval Slávek 0:2
Listopad Bečák Patrik 2:1
Listopad Travinský Víťa 1:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Rucký Daniel 0:2
Říjen Rucký Daniel 1:2
Říjen Adamec Lukáš 0:2
Říjen Rohovský Petr 2:1
Říjen Lyko Pavel 2:Sc
Září Rohovský Petr 2:1
Září Fajmon Jan 0:2
Září Waliszewski Petr 2:0
Září Fójcik Tadeusz 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Moják Petr 2:1
Červenec / Srpen Rohovský Petr 0:2
Červenec / Srpen Hruška Jakub 2:Sc
Červenec / Srpen Peterek Jakub 2:Sc
Červen Volný Martin 2:1
Červen Pecuch Jiří 1:2
Červen Vencl Radek 2:0
Červen Verner Adam 2:1
Květen Rohovský Petr 1:2
Květen Hruzík Lukáš 0:2
Květen Cinkraut Jakub 1:2
Květen Špaňhel Viktor 2:1
Duben Minarčík Tomáš 2:1
Duben Li Fusheng 2:Sc
Duben Bolom Fabio 2:0
Duben Špaňhel Viktor 0:2
Březen Kret Martin Sc:2
Březen Li Fusheng 2:Sc
Březen Horák Martin Sc:2
Březen Novosad Martin Sc:2
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Juračka Robert 2:0
Únor Vavruša Martin 1:2
Únor Li Fusheng 1:2
Leden Minařík František 0:2
Leden Vavruša Martin 1:2
Leden Kozelský Martin 0:2
Leden Hrabec Radomír 0:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Prosinec Vavruša Martin 2:1
Prosinec Stočes Jan 2:1
Prosinec Kozelský Martin 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Stočes Jan 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 1:2
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Faruzel Petr 2:0
Říjen Karkoška David 1:2
Říjen Stočes Jan 1:2
Říjen Pecuch Jiří 2:0
Říjen Pretsch Dalibor 2:0
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Kňazovčík Jan 0:2
Září Rohovský Petr 0:2
Září Karkoška David 2:1
Září Klečková Stanislava 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kňazovčík Jan 1:2
Červenec/Srpen Szarowski Zbyněk 2:1
Červenec/Srpen Chmiel Adam 2:Sc
Červenec/Srpen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Pecuch Jiří 2:1
Červen Juračka Robert 0:2
Červen Filipčík Pavel 2:0
Červen Bolom Fabio 2:0
Květen Szarowski Zbyněk 2:0
Květen Adamec Lukáš 0:2
Květen Chmiel Adam 0:2
Květen Oborný Tomáš 1:2
Duben Májová Renáta 0:2
Duben Borski Michal 2:0
Duben Kučerová Iveta 2:0
Duben Horák Martin 2:1
Duben Macura Jiří 2:Sc
Březen Kubíček Michal 0:2
Březen Blažej Štěpán 0:2
Březen Kolondra Vítězslav 0:2
Březen Miler Ctirad 0:2
Březen Riedl Michal 2:0
Únor Travinský Víťa 2:0
Únor Máj Tomáš 2:Sc
Únor Májová Renáta 0:2
Únor Kvíčala Petr 1:2
Leden Kučera Martin 2:Sc
Leden Chylík Lukáš 0:2
Leden Karas Tomáš 0:2
Leden Oborný Tomáš Sc:Sc 2
Prosinec Miler Ctirad 2:0
Prosinec Fajmon Jan 2:1
Prosinec Rohovský Petr 2:0
Prosinec Žeravík David 1:2
Listopad Blažej Štěpán 1:2
Listopad Klečková Stanislava 2:1
Listopad Krejčí Martin 2:1
Listopad Hlavatý Jiří 0:2
Říjen Pustka Jiri 0:2
Říjen Komár Marcel 0:2
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Rohovský Petr 0:2
Říjen Bonobo Milan 1:2
Září Kňazovčík Jan 2:1
Září Chylík Lukáš 0:2
Září Brokeš Jiří 2:1
Září Spáčil Lukáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lalík David 2:Sc
Červenec / Srpen Vokál Daniel 2:1
Červenec / Srpen Vlček Jaroslav 2:1
Červenec / Srpen Garba Dušan 2:0
Červen Karas Tomáš 0:2
Červen Klečková Stanislava 0:2
Červen Adamec Lukáš 2:1
Červen Huňka Jindřich 2:0
Květen Macura Jiří 2:Sc
Květen Huňka Jindřich 2:1 1
Květen Porubský Martin 0:2
Květen Kubíček Michal 0:2
Duben Klečková Stanislava 2:0
Duben Hanzl Jan 2:1
Duben Brokeš Jiří 0:2
Duben Porubský Martin 0:2
Březen Oborný Tomáš 2:0
Březen Janoš Petr 0:2
Březen Kňazovčík Jan 0:2
Březen Franek Pavel 0:2
Únor Macura Jiří 0:2
Únor Maceček Jan 1:2
Únor Plachý Martin 2:1
Únor Koval Slávek 0:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Cvitanovič Alena 2:1
Leden Stachovič Martin 0:2
Leden Priesol Daniel 0:2
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Vašíček Jiří 0:2
Prosinec Kozelský Martin 1:2
Prosinec Brokeš Jiří 2:Sc
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Broulík Aleš 0:2
Listopad Plaček Honza 0:2
Listopad Oborný Tomáš 2:0
Říjen Litschmann Aleš 2:0
Říjen Kozelský Martin 0:2
Říjen Spáčil Lukáš 0:2
Říjen Minkovič David 2:Sc
Září Petruška Kamil 2:0
Září Oborný Tomáš 2:1
Září Kahún Patrik 1:2
Září Ptáček Libor 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 2:0
Červenec / Srpen Kučerová Iveta 2:0
Červenec / Srpen Závada Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Kuras Pavel 2:Sc
Červen Kříž Dušan 0:2
Červen Maceček Jan 0:2
Červen Slíva Radim 1:2
Červen Plachý Martin 2:0
Květen Drbal Martin 2:Sc
Květen Hrnčárková Zuzana 2:0
Květen Vlček Jaroslav 2:0
Květen Lalík David 2:1
Duben Blažej Štěpán 2:1
Duben Hajný Jan 0:2
Duben Horčičák Tomáš 2:1
Duben Kubulus Tomáš 2:0
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Březen Májová Renáta 2:0
Březen Kostka Zdeněk 1:2
Březen Zeman Marek 0:2
Únor Závada Tomáš 2:Sc
Únor Plachký Jakub 0:2
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Kříž Dušan 1:2
Únor Vašíček Karel 2:1
Leden Plachký Jakub 2:1
Leden Fojtášková Blanka 1:2
Leden Kolbábek Jakub 2:0
Leden Židek Václav 2:0
Leden Zůbek Jiří 1:2
Prosinec Halfar Pavel 0:2
Prosinec Naar Lukáš 2:1
Prosinec Brokeš Jiří 0:2
Prosinec Broulík Aleš 0:2
Listopad Chreno Petr 1:2
Listopad Fojtášek Radim 1:2
Listopad Kňazovčík Jan 2:1
Listopad Trnka René 2:1
Říjen Kahún Patrik 2:Sc
Říjen Šťastný Jiří 0:2
Říjen Brokeš Jiří 0:2
Říjen Klimeš Marcel 0:2
Říjen Procák Vladimír 0:2
Září Fojtášek Radim 2:0
Září Slíva Radim 2:Sc
Září Priesol Daniel 0:2
Září Plachký Jakub 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Máj Tomáš 1:2
Srpen Halfar Pavel 0:2
Srpen Blažej Štěpán 2:1
Srpen Klečková Stanislava 2:1
Červenec Procák Vladimír 1:2
Červenec Chreno Petr 2:Sc
Červenec Kahún Patrik 0:2
Červenec Lach Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Hrnčárková Zuzana 2:0
Srpen Setlová Petra 2:1
Srpen Harok Tomáš 2:0
Srpen Kleibertová Věra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Farago Vojtěch 2:Sc
Červen Litschmann Aleš 1:2
Červen Naar Lukáš 2:Sc
Květen Minkovič David 1:2
Květen Fojtášek Radim 0:2
Květen Vaníček Dalibor 1:2
Květen Židek Václav 0:2
Duben Plachký Jakub 2:0
Duben Kňazovčík Jan 2:1
Duben Mach Vladimír 2:1
Duben Franek Pavel 1:2
Březen Minkovič David 0:2
Březen Broulík Aleš 0:2
Březen Chrenová Karina 2:0
Březen Barabáš Ladislav 2:Sc
Únor Plachký Jakub 2:1
Únor Slíva Radim 0:2
Únor Kňazovčík Jan 2:1 2
Únor Fojtášek Radim 0:2
Leden Kukučka Pavel 0:2
Leden Petruška Kamil 2:0
Leden Mach Vladimír 0:2
Leden Oswald Petr 0:2
Prosinec Řehánek Ladislav 0:2
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Prosinec Václavík Marek 0:2
Prosinec Brokeš Jiří 2:1
Listopad Budiš Pavel 2:0
Listopad Jakel Radim 2:0
Listopad Vaníček Dalibor 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Máj Tomáš 2:1
Říjen Litschmann Aleš 2:0
Říjen Mikulecký Oldřich 2:0
Září Kahún Patrik 0:2
Září Tračík Štěpán 2:0
Září Naar Lukáš 2:0
Září Budiš Pavel 1:2