30efbbfcc5a6fa258b36edff8239be71966b47a2_medium

Milan Ludík a Jan Louda poraženi!

Výsledky ZDE
Oficiální stránky turnaje - ZDE

SINGLY MUŽI:

O doslova senzaci se postaral Jan Frohlich. Legendární borec porazil českou jedničku Milana Ludíka. Svou trpělivou a taktickou hrou si vybojoval náskok 20:15 v prvním setu. Milan bojoval jak drak a podařilo se mu dokonce vyrovnat stav na 20:20! Ovšem Honza poté zvládnul položit dva míče a radoval se z prvního vyhraného setu.
Druhý set byl dokonce ještě více jednoznačný a Jan vyhrál 21:15!
Milan se nějak nemohl dostat do tempa a než se vzpamatoval, už byl konec. Jan tak bude na "stará" kolena bojovat o svůj 11 titul v kariéře!

Soupeřem mu bude Adam Mendrek, ten si bude chtít napravit reputaci z minulého roku, kdy vypadl v 1. hracím dnu. Adam se v semifinále utkal z loňským vítězem Janem Loudou. Honza nevěděl co na Adama hrát a jeho styl mu vůbec neseděl. Adam s přehledem vyhrál 21:9 a 21:14 a pokračoval tak ve vítězné vlně z dopoledních hodin, kde si poradil s 15ti letým talentem Janem Janoštíkem.

SINGLY ŽENY:

Obhájkyně titulu měla těžkou cestu skrze 1/4 finále. Soupeřka Magdaléne Lajdová se rvala o každý míč a rozhodovalo se vždy až v koncovce. Ta ovšem byla delší, než je obvyklé a skóre 25:23 a 23:21 ve prospěch Terezy mluví za vše.
Následující zápas proti Sabině Milové zvládla Tereza o mnoho lépe 21:11 a 21:19.
Jelikož její hlavní rivalka Zuzana Pavelková také zvládla své zápasy, můžeme se těšit na reprizi loňského finále.

DOUBLY:

Ve finále doublů se utkají pravidelní finalisté Janáček/Švejda vs. Bitmam/Hubáček. Oba týmy se navzájem moc dobře znají a moc dobře ví, na co si dát pozor. Oba týmy mají dobré a vysoké smečaře a zcela jistě to nebude zdlouhavý defensiví zápas, nýbrž agresivní útoky.
Složení mixového finále ja Drančák/Lajdová, kteří porazili jedny z favoritů Janáček/Milová, proti Bitman/Bášová, kteří jsou nyní nejlepší mixový pár v česku. Pokud se vše Jakubovi Bitmanovi podaří, mohl by vyhrát tzv. "dvojitou zlatou".