A0a7bbd549f1e422b9c5c5e183e0e8d5cf26f6d9_medium

Noví hráči oživí Mistry 1.

Jarda Tourek zabojoval.

Našlapané výsledky v Přebornících 1A.

Nejlepším Nadšencem v 6-tých skupinách se stala...

Liga kvapem blíží do finiše a tím pádem se body na soupeře před sebou budou stahovat čím dál tím hůře. Touto větou jakoby se řídil Jaroslav Tourek. Po dlouhém kralování Tomáše Marušáka, Jarda všechny své zápasy v Misrech 1 vyhrál a s přehledem obsadil 1. místo ve skupině. Tímto počinem, stáhl zase nějaké bodíky na průběžné 3. místo v celkovém žebříčku a nyní ztrácí ze 4. místa na Lukáše Koželu pouze 9 bodů. Ovšem Lukáš se v březnu také vyznamenal a uhrál krásné 3. místo a dovolil tak Jardovi stáhnout pouze 5 bodů.

Mistrech 2 dle předpokladů dominoval David Kolesár a postoupil z prvého místa. Druhé postupové místo urval pro sebe Patrik Žák. Oba borci se v dubnovém kole jistě přisadí o to, aby v Mistrech 1 zůstali a nejlépe aby ji i vyhráli. Uvidíme, jak si poradí.

V Přebornících 1A se čekal postup od Pavla Kukučky, ovšem opak byl pravdou. Všichni hráči této skupiny své body zřejmě nechtěli dát zadarmo a tak se zrodily velmi zajímavé výsledky. Nakonec tuto skupinu o bod před druhým a o dva, resp. o čtyři před třetím a čtvrtým vyhrál Martin Stachovič. Druhé místo obsadil zmiňovaný Pavel Kukučka.

Nadšencům v šestých skupinách kralovala žena a to Božena Křižanová, která uhrála nejvíce bodů a to 39b, čímž si opět upevnila průběžné 2.místo v celkovém žebříčku.

Jak se blíží konec II. ročníku OBL, tak hráčům jakoby docházely síly a mnoho z nich se z dubnového kola odhlásilo a nechávají si čas na poléčení drobných zranění, aby se pak v plné síle zase vrátili. Proto mnoho z Vás se může divit, že nakonec skončili o skupiny výše. Naštěstí se opět přihlásilo zase několik nových hráčů, kteří tyto chvilkové odchody vyrovnaly.