9.2.2014 žádné komentáře
C9784d2793128911faef05d4c5bc64643ff9be9d_medium
VÝSLEDKY

................REPORTÁŽ

.................................ŽEBŘÍČKY

Reportáž z turnaje:


KLIMEK STÁLE NEPORAŽEN

Druhá sobota v únoru opět patřila singlovému turnaji A. Turnaj byl plně obsazen, tzn. Na kurtech se utkalo celkem 24 kvalitních hráčů. Zápas byly velice vyrovnané, ale vítěze turnaje se znova nepodařilo změnit.

Už při nalosování zápasů prvního kola si mnozí hráči postěžovali, jaký mají do prvního kola těžký los, ale na turnaji A se už nic jiného očekávat nemůže. Na tomto turnaji se už lehkého zápasu nedočkáte a neřeknete si, že tenhle zápas určitě vyhrajete (až na Vojtu nooo;-).

Hledat nováčka na turnaji A už je jako hledat jehlu v kupce sena, ale přece jen se tam jeden našel. Jirka Weber se v sobotu poprvé zúčastnil turnaje A a nutno říct, že se mu nedařilo úplně špatně. V dané konkurenci lze jeho 21. místo považovat za docela dobrý výsledek. V každém svém zápase vždy získal alespoň jeden bod a jeden zápas dokonce vyhrál.

Vypjatost většiny zápasů byla všudypřítomná. Mnohé zápasy byly plné emocí, jak těch pozitivních, tak těch negativních. Hráči se radovali, vztekali sami na sebe, ale bohužel se i vztekali mezi sebou navzájem. No tak hoši, je to jenom hra, ještě k tomu amatérská pro zpestření sobotního dne. Tak příště na kurty s čistou hlavou.

A nyní přistupme k příčkám nejvyšším. O vítězi turnaje už ani není co psát. S celkovým počtem 30 bodů se vítězem stal v tomto ročníku po šesté v řadě Vojta Klimek. Tentokrát Vojta na první místo nepustil nikoho ani v jediném kole, ale svou pozici si tak udržoval celý turnaj. Vojta ztratil pouhé dva sety, a to s Petrem Pindurem a Martinem Plecákem. Dobře kluci, příště mu třeba vezmete sety oba. Na druhém místě se tentokrát s nižších pozic probojoval Ivo Durlák s celkovým počtem 24 bodů. Situaci mu na konci turnaje ulehčil Martin Kornel a Mirek Šmajstrla, kteří mu nevzali ani jeden bod. Třetí a čtvrtý hráč, Tomáš Marušák a Martin Plecák, měli stejný počet bodů. O celkově třetím hráči nakonec rozhodl rozdíl mezi vyhranými a prohranými míči a ten dopadl lépe pro Tomáše. Brambory si tak odnesl Martin Plecák. Všem čtyřem gratulujeme.

V březnu nás čeká další turnaj, vychází to na 8.3., tak se nezapomeňte přihlásit.

Zdraví Martin a Míša!


Výsledky turnaje


6.Kolo - konečné výsledky


Průběžné výsledky jednotlivých kol:

1. kolo - průběžné výsledky po prvním kole

2. kolo - průběžné výsledky po druhém kole

3. kolo - průběžné výsledky po třetím kole

4. kolo - průběžné výsledky po čtvrtém kole

5. kolo - průběžné výsledky po pátém kole


Žebříček Badmintonové Tour:


MUŽI

Galerie:

Facebook:

staňte se našimi fanoušky

Pravidla:

Pravidla Porubského košíčku

Seznam přihlášených hráčů:

Přihlášení hráči: 8.2.2014 8:00

 1. Marušák Tomáš
 2. Durlák Ivo
 3. Pindur Petr
 4. Lach Tomáš
 5. Šmajstrla Miroslav
 6. Plaček Jan
 7. Fojtík Radim
 8. Plecák Martin
 9. Kornel Martin
 10. Solanský Petr
 11. Tourek Jaroslav
 12. Holuša Jiří
 13. Bodrog Miroslav
 14. Klimek Vojtěch
 15. Mlýnek Roman
 16. Černý Martin
 17. Gottwald Tomáš
 18. Teuchner Dan
 19. Kratochvíl Jan
 20. Grapa Matěj
 21. Weber Jiří
 22. Koval Slávek
 23. Herejk Zdeněk
 24. Řeháček Tomáš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.