1.3.2018 žádné komentáře
884e1f0820e576dea175496c1f13cfa824c53b96_medium
Další měsíc OBL za a před námi!

BŘEZEN - Noví hráči, nové výzvy!

Marcel Bajger a Dan Gamrot si dávají pauzu!

Duel Benda vs. Chrobák!

Liga 4-her opět roste!

Slosování výherců kola ZDE
STARTUJE DALŠÍ KOLO OBL!

Připravte se, vemte si posledních pár tréninků a jde se na to!

V lize jednotlivců máme několik nových hráčů! Přejeme hodně zdaru a kvalitních zápasů! Pár hráčů nás také opustilo a to převážně opět práce a také nějaké to zranění. V nejvyšších skupinách bude určitě chybět Dan Gamrot a také čerstvě zraněný Marcel Bajger. Pánové hodně štěstí a brzké uzdravení!

SINGLY:

Dominantní David Chrobák a Michal Benda se setkávají! Jednoznačně zajímavý duel přinese hodně cenné body do celkového žebříčku na konci sezóny! Do "jedniček" se také vrací Ivo Durlák po měsíční návštěvě dolního patra. Milan Bonobo, stále zlepšující se, jde do skupiny Mistrů 2! Uvidíme jak zde obstojí.
Momentálně neúspěšnější ženy v souteži Stanislava Klečková a Tereza Horáková nezvládají svůj postup do vyšších skupin a po tomto kole tedy padají zpět.

DOUBLY:

V doublech zažádal o Divokou kartu pár Pelikán/Novák (záskok Vlček Lubomír) a mají tak možnost v Mistrech 1 potrápit ostatní týmy. Ptáček/Bosák jsou stále dominantní bez jediné ztráty zápasu. Přijemnou zprávou jsou nástupy 3 nových týmů! Vítame tedy páry Goláň/Volný, Karlík/Ignačíková a Gartner/Papachristodoulou! 2 skupiny se tak staly 6ti členné.

JUNIOŘI:

Liga JUNIORŮ v tomto kole ANULOVÁNA! Z důvodu neskutečně velké nemoci mladých talentů se odehrálo jen pár utkání a tento měsíc jsme se tedy po zasedání rozhodli kompletně anulovat a odehrát znova.

Slosování výherců jednotlivých skupin ve videu :)

Systém losování ve skupinách pokračuje ZDE

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.