1.10.2017 žádné komentáře
124065a73ab3d652323c07f8c258cecc3a648b3f_medium
Další měsíc OBL za a před námi!

Noví hráči!

Úrovneň ligy se vyrovnává!

Udílení "divokých karet" už se bude uklidňovat.

Nový systém losování ve skupinách ZDE

Slosování výherců květnového kola ZDE
STARTUJE DALŠÍ KOLO OBL!

Připravte se, vemte si posledních pár tréninků a jde se na to!

V prvním kole se trochu opět roztřizovala úroveň skupin a ti co nehráli průběžně celý rok, trochu spadli níže a bojovali tak o opětovný postup nahoru.
Někteří na to "neměli nervy" a tak si vzali DK. Divoké karty v září ovlivnili opět dosavadní umístění a některé hráče posunuly o skupinu níže i z 3. místa.
Tento systém pak postihne ještě listopadové kolo a pak se opět divoké karty uklidní jako každý rok.

Hodně hráčů se do ligy vrátilo, někteří odešli z důvodu nových přírustků v rodině (gratulejeme!), někteří vyléčili zranění a také přibylo několik nových tváří!

David Chrobák a jeho silné řeči po vyhlášení ligy za minulé rok na sebe nenechaly dluho čekat a hned v prvním kole musl sklopit uši před Martinem Vaškem! Stane se právě Martin jedním z lídrů tohoto ročníku?
Na druhé straně pak dominoval Pepa Ptáček! Ten ukázal výbornou formu na turnaji singlů A a tu také evidentně přenesl na kurty do ligy. 1 jediný prohraný set v tomto kole!

V lize 4-her se předpovídáná kvalita v nejnižší skupině stala skutečností a zápasy vypadaly výsledkově velmi vyrovnaně. Nakonec nejlépe obstáli Martin Plecák/Míša Plecáková a Petr Kvíčala/Marian Czepiec. Ostatní si musí postup vybojovat v dalším měsíci. Uvidíme jak tyto dva vítězné páry vydrří stoupat a kdo jim vystaví stopku.

Ukázka nového "náhodného" systémů losování:

Slosování výherců jednotlivých skupin ve videu :)

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.