25.2.2016 žádné komentáře
94e28c7002bb75a9a569cbe5232e8a6872ae7db9_medium
Jak to zatím vypadá?

Kdo má a nemá šanci se nějak umístit?

Jak se vlastně započítávají jednotlivé kola?

Máme za sebou už přes půlku sezóny a je čas na menší sumář!

Již po několikáté jsem zjistil a utvrdil si, že někteří z Vás ani nečetli pravidla! Povinně a pečlivě přečíst ať Vás nic nemůže překvapit!

Co se týče výsledků na vršku tabulky, je situace velmi vyrovnaná. V minulých letech byl vítěz znám téměř dopředu. To se o tomto ročníku říct nedá. Nejblíže k vítězství má zatím David Chrobák. Ten má sice méně bodů a okupuje zatím "až" 9. příčku, ale nutno podotknout, že 2 měsíce hrál v nižší skupině a tyto 2 měsíce se mu budou škrtat. Jinak je právě on hráč, který má zatím nejméně proher a je tedy největším adeptem.

V patách mu jsou borci jako Jirka Holain, Pepa Ptáček a Marek Gelnar. Mezi těmito čtyřmi to bude ještě velmi napínavé a každý vzájemný zápas bude velmi důležitý!

Ve čtyřhrách nám přibylo několik párů a pomalu rosteme. Zde máme 3 adepty na vítězství. Krkoška/Palička, Vlček/Vlček a Veltšmíd/Kovačík. Poslední jmenovaný pár začal o měsíc později a bude mít tedy o několik bodů více po škrtání. Jejich zápasy jsou krásně vyhecované a je na ně radost pohledět. Kdo se stane vítězem je ale stále ve hvězdách!

Jak už jsem načnul slovo "škrtání" před chvílí, někteří z Vás ani netuší, že do celkového žebříčku se započítává "jen" 9 nejlepších kol ze sezońy. Proč? Je to jednoduché. Onemocníte, zraníte se či cokoli jiného a budete nuceni třeba celé kolo skrečovat. Takhle v podstatě o body nepřijdete.

Stejné téma jsou Divoké karty. Hráči, kteří měli 6ti člennou skupinu měli o zápas více a tedy možnost získat více bodů než ostatní v pararelní skupině. Zpětně se tedy bude mazat vždy 1 nejlepší výsledek z této 6ti členné skupiny. Je třeba s tímto počítat!

Nic tedy nemění na tom, že se bude opět ale rozhodovat až v posledních kolech. Zamakejte, zaberte, trénujte a jděte vítězství naproti!

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.