16.10.2016 1 komentář
686030cf8f7771d07d846275b2895ddefb17fe01_medium
Report z turnaje singlů A!

První triumf Tomáše Kořeného!

David Chrobák mimo bednu!

Sportovní gesto ohledně špatně zapsaných výsledků!

FOTO ZDE

VIDEO ZDE

Další turnaj 12.11.2016 příhlášení ZDE
Máme za sebou další turnaj v sezóně 2016/17 kategorie SINGLY A!

Další turnaj se uskuteční 12.11.2016, příhlášení ZDE

Foto z turnaje zde.

Turnaje se nakonec zúčastnilo 19 hráčů! Celkově bylo přihlášených hráčů více, ale někteří nedorazili a někteří dokonce vyspávali po předešlé noční akci a zaspali jako Pepa Ptáček (nemáš zač Pepo! :))

Turnaje se tedy kromě Pepy zúčastnili všichni ostřílení borci co hrají snad všechny turnaje. Znovu nás navštívil fyzičku zlepšující Tomáš Kořený (28 bodů) a tentokráte mu vše vyšlo a získal tak svůj první triumf v této sérii turnajů! Gratulujeme a jsme a rádi za novou mladou krev, která starším hráčům pomůže vyškubat si poslední zbytky vlasů! :D

Druhé místo obsadil Radek Kolesár (26 bodů), který dokázal sice Tomáše porazit, ale nakonec to ne první místo nevyšlo! Velmi důležité 2 body mu totiž sebral nakonec AŽ čtvrtý David Chrobák. Od té doby, co je David po svatbě, se jeho výkony zhoršují a těžko říct, jak je to možné. Někteří muži možná vědí.

Bronzový skončil David Kolesár (25 bodů) a opět tak bratři Kolesáři dokázali opět ovládnout stupínky vítězů!

Velmi dobře našlápnuto měl také Martin Vašek (nakonec 13. místo), který podle jeho slov hrál jeden z nej turnajů. Jenže potom jej skolily křeče a posledních pár utkání již odchodil ale nic nevzdával.

Krásné gesto pak ukázali hráči Roman Bartl a Zdeněk Kostka. Ti v posledním kole zjistili, že byl jejich výsledek zapsán špatně (ano, přiznávám mou chybu!). Jenže některé zápasy již byly rozehrané a změna výsledku by právě ovlivnila změnu v hráčích v těchto zápasech. Po domluvě tedy oba mávli rukou (pod mou výhružkou samozřejmě :D) a zápasy nechali tak. Děkuji pánové a je hezké, že si zde hráči chodí hlavně kvalitně zahrát a né se hnát za výsledky!

Rozhovor se třetím matadorem a zkušeným borcem Davidem Kolesárem:

Výsledky turnaje:

Těšíme se na Váš i příště!
Vojtěch Vlček

Komentáře (1)

Avatars_small

Ptáček Josef Pondělí 17. Říjen 2016 07:17

A jéééééjej..........to bude drahé :):):)


K přídání komentáře musíte být přihlášen.