1.2.2014 žádné komentáře
B26589ad564e8aac602b5ce1086477cb8eaa5fb8_medium

Jako každý jiný měsíc, bylo v první den nalosováno, tentokrát 19 skupin.

Informace o rozlosování a proběhlém lednovém kole se dozvíte v novince.

Od února se ligová sezóna překlápí do své druhé poloviny a proto jsme logicky i snížili vstupní registrační poplatek, který je od února stanoven na 160 Kč a o kterém už v průběhu ledna byla na webu zmínka. Tato skutečnost zřejmě přivedla mnoho dalších nových hráčů, celkem přibylo 14 hráčů. Všechny nové hráče bychom tímto chtěli přivítat v lize a doufáme, že splní Vaše očekávání.

Jeden stávající hráč a to Jirka Holuša využil divoké karty a od února vznikla 6-ti členná skupina Přeborníci 1A. Divokou kartu si ovšem zakoupili i další dva noví hráči a to Patrik Žák (Přeborníci 1B) a Martin Kozelský (Přeborníci 2B), kteří také rozšířili dosavadní 5-ti členné skupiny na skupiny 6 hráčů, což je maximum. Doufám, že tedy řádně proženete stávající hráče!

Přidáme také něco ze statistik. Od února je v lize aktivních 99 hráčů a hráček a v celkovém žebříčku za tuto sezónu je vedeno 109 hráčů. Lize vévodí Tomáš Marušák s 563b, pronásledován Tomášem Lachem s 545b. Když žebříček trochu více rozpitváme, tak v Přebornících je na 1. místě Pavel Rubeš s 393b, v Nadšencích Lukáš Naar s 215b, v Ženách Karin Chrenová s 375b a Muži 40+ Libor Krkoška s 483b.

Uplynulý měsíc, kdo alespoň trochu sledoval výsledky i v jiných skupinách si mohl všimnout, že zápasy byly nesmírně vyrovnané, potažmo v jednotlivých skupinách o postupujících a sestupujících rozhodoval doslova každý uhraný míček. Proto jak všem říkáme, zapisujte co nejpřesněji výsledky zápasů. Důkazem byla skupina Nadšenci 6C, kde hráči Dalibor Orság, Radek Holub a Tomáš Harok měli stejný počet bodů a rozhodovalo se až na základě uhraných míčů. Nejlépe na tom byl Dalibor +1 míč, pak Radek -3 míče a nejhůře Tomáš -26.

Další vyrovnanou skupinou, někteří ji v komentářích nazvali skupinou smrti, byla skupina Přeborníci 1A, kde se zrodilo mnoho tří setových zápasů. Nejhůře ovšem dopadl Dalibor Vaníček, který prohrál všechny 4 zápasy ve skupině 1:2, ale nakonec stejně pronesl: „Takové zápasy mě baví“.

Ve skupině Nadšenci 7A zaznamenala své první vítězství v lize Míša Kostrhounová, které tímto gratulujeme! Ve skupině Mistři 2 byl s divokou kartou v lednu nasazen Marek Gelnar, který se bohužel s 2 výhrami a 3 prohrami neudržel a padá o jednu úroveň níže. Za to Pavel Kukučka stále vítězí a připsal si už 12 výher z 12-ti zápasů, všechny 2:0 a od února je nalosován do skupiny Přeborníci 1A, kde si na něj určitě brousí zuby Milan Vlnieška, či Pavel Riedel se zkušenostmi z Mistrů. Dalším silným hráčem se zdá býti Martin Chovanec, který má stejně jako Pavel 12 vítězství z 12-ti zápasů, za 2:0, nyní nalosován do skupiny Přeborníci 2B.

Jak jsme se zmiňovali před pár dny, prosíme jak všechny nově příchozí, tak i stávající hráče, ať si doplníte v profilech své fota (smysluplné), ať se lépe na kurtech poznáte. Novinka s informacemi k profilovým fotkám je ZDE.

Poslední odstavec věnujeme přepracovanému webu. Někteří z Vás měli problémy se zadáváním výsledků. Téměř vždy se jednalo o hráče, kteří používali různé verze prohlížeče internet explorer. Snažíme se, aby i tento prohlížeč byl plně kompatibilní. Jiné prohlížeče se zdá, že plně fungují. Kdybyste našli nějaké chybičky nebo něco někde nefungovalo, tak prosíme o nahlášení. Pokud to půjde, budeme se snažit o jejich odstranění.

Všem hráčům přejeme mnoho vítězných zápasů!

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.