Veltšmíd Tomáš / Kovačik Marek

Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 6 3 3 0 50.00%
2019/2020 33 17 14 2 51.52%
2015/2016 40 25 15 0 62.50%
2014/2015 23 19 4 0 82.61%
Celkem: 102 64 36 2 62.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Starý / Vlosinská 1:2
Říjen Vychodil / Teuerova
Říjen Starý / Ščepková 2:0
Říjen Krejčí / Ferencová
Září Waliszewski / Waliszewská 0:2
Září Bartl / Tröstr 2:1
Září Starý / Vlosinská 2:1
Září Vychodil / Herudek 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Starý / Vlosinská 2:1
Červenec-Srpen Bosak / Bosáková 0:2
Červenec-Srpen Krejčí / Poljaková 0:2
Červenec-Srpen Waliszewski / Waliszewská 1:2
Červenec-Srpen Petruška / Petruška Sc:Sc
Březen-Červen Bartl / Tröstr 2:1
Březen-Červen Krejčí / Poljaková 1:2
Březen-Červen Kňazovčík / Kňazovčík 2:0
Březen-Červen Pelikán / Vlček 2:Sc
Únor Matějka / Foltová 0:2
Únor Matějka / Dvořáčková 2:Sc
Únor Waliszewski / Waliszewská 2:1
Únor Laus / Malik Sc:Sc
Leden Dockal / Prokop 1:2
Leden Starý / Ščepková 1:2
Leden Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Leden Matějka / Vala 2:1
Prosinec Waliszewski / Waliszewská 2:0
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 0:2
Prosinec Krejčí / Ferencová 1:2
Prosinec Bartl / Tröstr 2:0
Listopad Vlosinský / Vlosinská 2:0
Listopad Starý / Vlosinská 0:2
Listopad Bartl / Tröstr 2:0
Listopad Krkoška / Hlinková 0:2
Říjen Bakeš / Bakešová 2:0
Říjen Halfar / Tesařová 2:Sc
Říjen Vychodil / Stronček 2:1
Říjen Bartl / Tröstr 2:1
Září Krejčí / Pápayová 2:0
Září Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Září Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Září Dockal / Prokop 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krkoška / Palička 0:2
Červenec / Srpen Vlček / Vlček 2:0
Červenec / Srpen Máj / Májová 2:0
Červenec / Srpen Ciesarík / Hlinková 0:2
Červen Formánek / Kaplan 2:0
Červen Bakeš / Bakešová 2:0
Červen Máj / Májová 2:0
Červen Krejčí / Pápayová 2:0
Květen Ciesarík / Hlinková 0:2
Květen Formánek / Kaplan 2:0
Květen Krkoška / Palička 0:2
Květen Vlček / Vlček 0:2
Duben Cron / Rozprým 2:0 1
Duben Vlček / Vlček 0:2
Duben Krkoška / Palička 1:2
Duben Dockal / Prokop 2:0
Březen Vlček / Vlček 2:0 2
Březen Ciesarík / Hlinková 2:0
Březen Krkoška / Palička 2:0
Březen Krejčí / Pápayová 2:0
Únor Dockal / Prokop 2:0
Únor Vlček / Vlček 1:2
Únor Cron / Rozprým 2:0
Únor Krkoška / Palička 2:0
Leden Marek / Kreiss 2:0
Leden Vlček / Vlček 1:2
Leden Li / Hajný 2:0
Leden Cron / Rozprým 2:0
Prosinec Vlček / Vlček 1:2
Prosinec Krkoška / Palička 0:2
Prosinec Li / Hajný 2:0
Prosinec Ciesarík / Hlinková 2:0
Listopad Bakeš / Bakešová 2:1
Listopad Máj / Májová 2:0
Listopad Vlček / Vlček 0:2
Listopad Krkoška / Palička 0:2
Říjen Li / Hajný 2:0
Říjen Bulejko / Mlčáková 2:0
Říjen Vlček / Vlček 1:2
Říjen Krkoška / Palička 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Škola / Lánská 2:0
Červenec / Srpen Krkoška / Palička 0:2
Červenec / Srpen Vlček / Vlček 1:2
Červenec / Srpen Vítek / Velčovská 2:Sc
Červen Vlček / Vlček 2:1
Červen Šodek / Macurová 2:0
Červen Krkoška / Palička 1:2
Červen Branc / Setlová 2:1
Květen Máj / Májová 2:0
Květen Vítek / Velčovská 2:0
Květen Krkoška / Palička 2:0
Květen Vlček / Vlček 2:1
Duben Branc / Setlová 2:0
Duben Vlček / Vlček 1:2
Duben Šodek / Macurová 2:1
Duben Krkoška / Palička 2:1
Březen Šodek / Macurová 2:0
Březen Novák / Hřebačka 2:0
Březen Rossmanith / Janečka 2:0
Březen Krejčí / Pápayová 2:0
Únor Škola / Lánská 2:0
Únor Vítek / Velčovská 2:0
Únor Bulejko / Mlčáková 2:0