Glaser Martin / Glaserová (Hrubá) Kateřina

Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár

Náhradníci


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 3 2 0 60.00%
2019/2020 32 21 11 3 65.63%
2017/2018 4 0 4 4 0.00%
2016/2017 45 31 14 0 68.89%
2015/2016 24 17 7 1 70.83%
Celkem: 110 72 38 8 65.45%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 6 3 3 0 50.00%
2014/2015 12 2 9 0 16.67%
Celkem: 18 5 12 0 27.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Waliszewski / Waliszewská
Říjen Vychodil / Herudek 2:0
Říjen Habrnal / Hawlik
Říjen Ptáček / Bosak
Září Krkoška / Hlinková 2:0
Září Vlosinský / Vlosinská 2:0
Září Habrnal / Hawlik 0:2
Září Ptáček / Bosak 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Vychodil / Stronček 2:0
Červenec-Srpen Krkoška / Hlinková 2:0
Červenec-Srpen Habrnal / Hawlik 2:1
Červenec-Srpen Ptáček / Bosak 0:2
Březen-Červen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Březen-Červen Habrnal / Hawlik 1:2
Březen-Červen Plecák / Vlnieška 2:Sc
Březen-Červen Ptáček / Bosak 0:2
Únor Vychodil / Stronček 2:1
Únor Plecák / Vlnieška 2:Sc
Únor Starý / Ščepková 1:2
Únor Vašíček / Nesládek 2:1
Leden Starý / Ščepková 2:0
Leden Matějka / Vala 2:0
Leden Veltšmíd / Kovačik 2:0
Leden Dockal / Prokop 2:0
Prosinec Vychodil / Stronček Sc:2
Prosinec Matějka / Vala 2:0
Prosinec Vašíček / Nesládek 0:2
Prosinec Broda / Petruška Sc:2
Listopad Habrnal / Hawlik 0:2
Listopad Ptáček / Bosak 0:2
Listopad Plecák / Vlnieška Sc:2
Listopad Vašíček / Nesládek 1:2
Říjen Pelikán / Vlček 2:Sc
Říjen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Říjen Dockal / Prokop 2:0
Říjen Plecák / Vlnieška 2:0
Září Kňazovčík / Kňazovčík 2:0
Září Veltšmíd / Kovačik 2:0
Září Dockal / Prokop 2:0
Září Krejčí / Pápayová 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Krkoška / Hlinková Sc:2
Září Krejčí / Pápayová Sc:2
Září Dockal / Prokop Sc:2
Září Ptáček / Bosak Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vlček / Vlček 2:Sc
Červenec/Srpen Ptáček / Bosak 0:2
Červenec/Srpen Dockal / Prokop 2:0
Červenec/Srpen Krkoška / Palička 2:1
Červen Dockal / Prokop 2:0
Červen Křikava / votava 2:Sc
Červen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Červen Li / Li 2:Sc
Květen Křikava / votava 1:2
Květen Ptáček / Bosak 0:2
Květen Vlček / Vlček 0:2
Květen Krkoška / Palička 2:0
Duben Vlosinský / Vlosinská 2:0
Duben Krejčí / Pápayová 2:0
Duben Vlček / Vlček 2:1
Duben Ptáček / Bosak 0:2
Březen Krkoška / Palička 2:0
Březen Vlček / Vlček 0:2
Březen Křikava / votava 2:0
Březen Ptáček / Bosak 0:2
Únor Křikava / votava 2:1
Únor Pohanka / Kyselý 2:0
Únor Li / Li 2:0
Únor Vávra / Vaňková 2:0
Leden Ptáček / Bosak 0:2
Leden Křikava / votava 2:0
Leden Krkoška / Palička 1:2
Leden Vlček / Vlček 0:2
Prosinec Vlček / Vlček 0:2
Prosinec Krejčí / Pápayová 2:0
Prosinec Krkoška / Palička 1:2
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 2:0
Listopad Krkoška / Palička 2:1
Listopad Ciesarík / Hlinková 2:0
Listopad Vlček / Vlček 1:2
Listopad Máj / Májová 2:0
Listopad Křikava / votava 2:0
Říjen Krejčí / Pápayová 2:0
Říjen Vlček / Vlček 1:2
Říjen Dockal / Prokop 2:0
Říjen Ciesarík / Hlinková 2:0 1
Září Vlosinský / Vlosinská 2:0
Září Dockal / Prokop 2:1
Září Formánek / Kaplan 2:Sc
Září Bakeš / Bakešová 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Červenec / Srpen Cron / Rozprým 2:Sc
Červenec / Srpen Formánek / Kaplan 2:1
Červenec / Srpen Pohanka / Kyselý 1:2
Červen Krkoška / Palička 0:2
Červen Vlček / Vlček 0:2
Červen Cron / Rozprým 2:1
Červen Ciesarík / Hlinková 0:2
Květen Cron / Rozprým 2:0
Květen Dockal / Prokop 2:Sc
Květen Máj / Májová 2:0
Květen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Duben Vadas / Vadasová 2:0
Duben Bulejko / Mlčáková 2:Sc
Duben Máj / Májová 0:2
Duben Cifrain / Teichman 2:0
Duben Pohanka / Kyselý 2:0
Březen Bulejko / Mlčáková 2:0
Březen Vlosinský / Vlosinská Sc:2
Březen Bakeš / Bakešová 1:2 1
Únor Cifrain / Teichman 2:0
Únor Beck / Klajban 2:0
Únor Vadas / Vadasová 2:Sc
Únor Pohanka / Kyselý 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj MIXY Hrbáč / Hrbáčová 2:0
5. turnaj MIXY Metz / Metzová 1:1
5. turnaj MIXY Krejčí / Pápayová 2:0
5. turnaj MIXY Vítek / Velčovská 1:1
5. turnaj MIXY Kremzer / Solnická 0:2
5. turnaj MIXY Súkup / Hromadová 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj MIXY Štolba / Kaděrová 2:0
8. turnaj MIXY Hrbáč / Hrbáčová 1:1
8. turnaj MIXY Očadlík / Cenknerová 0:2
8. turnaj MIXY Poštulka / Poštulková 0:2
8. turnaj MIXY Vítek / Velčovská 1:1
8. turnaj MIXY Sorokin / Hlinková 0:2
7. turnaj MIXY Žídek / Bendová 1:1
7. turnaj MIXY Rohan / Stošková 1:1
7. turnaj MIXY Nademlejnský / Velčovská 1:1
7. turnaj MIXY Kučera / Chrenová 1:1
7. turnaj MIXY Šťastný / Chrenová 0:2
7. turnaj MIXY Šodek / Macurová 0:2