Bakeš Radim / Bakešová Ivana

Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 11 5 5 2 45.45%
2018/2019 44 21 23 0 47.73%
2017/2018 43 15 27 8 34.88%
2016/2017 39 22 16 4 56.41%
2015/2016 46 20 24 5 43.48%
2014/2015 5 5 0 0 100.00%
Celkem: 188 88 95 19 46.81%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Studenka / Heger
Prosinec Halfar / Tesařová
Prosinec Klein / Palarčík
Prosinec Volný / Volná
Listopad Halfar / Tesařová Sc:Sc
Listopad Krejčí / Poljaková 0:2
Listopad Krejčí / Pápayová Sc:2
Listopad Laus / Malik 2:1
Říjen Veltšmíd / Kovačik 0:2
Říjen Bartl / Tröstr 1:2
Říjen Halfar / Tesařová 2:Sc
Říjen Vychodil / Stronček 0:2
Září Volný / Volná 2:0
Září Studenka / Heger 2:0
Září Halfar / Tesařová 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Cuadros / Zubek 2:Sc
Červenec/Srpen Halfar / Tesařová 2:Sc
Červenec/Srpen Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Červenec/Srpen Volný / Volná 2:0
Červenec/Srpen Studenka / Heger 2:0
Červen Cuadros / Zubek 2:Sc
Červen Volný / Volná 2:Sc
Červen Studenka / Heger 2:0
Červen Starý / Vlosinská 0:2
Červen Krejčí / Poljaková 1:2
Květen Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Květen Vychodil / Stronček 0:2
Květen Laus / Malik 0:2
Květen Starý / Vlosinská 0:2
Duben Halfar / Tesařová 2:0
Duben Laus / Malik 0:2
Duben Papachristodoulou / Poljaková 2:0
Duben Studenka / Heger 2:0
Březen Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Březen Dockal / Prokop 0:2
Březen Laus / Malik 0:2
Březen Vychodil / Stronček 0:2
Únor Volný / Volná 2:Sc
Únor Studenka / Heger 2:0
Únor Teichmann / Polách 2:0
Únor Laus / Malik 0:2
Leden Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Leden Bartl / Dohnálek 0:2
Leden Halfar / Tesařová 0:2
Leden Volný / Volná 2:0
Prosinec Halfar / Tesařová 2:Sc
Prosinec Studenka / Heger 2:0
Prosinec Teichmann / Polách 2:0
Listopad Volný / Volná 0:2
Listopad Dockal / Prokop 1:2
Listopad Halfar / Tesařová 0:2
Listopad Cuadros / Zubek 0:2
Říjen Halfar / Tesařová 2:1
Říjen Studenka / Heger 2:Sc
Říjen Teichmann / Polách 2:1
Září Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Září Laus / Malik 2:Sc
Září Volný / Volná 1:2
Září Cuadros / Zubek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hrabuška / Dolkoš 2:Sc
Červenec / Srpen Krejčí / Pápayová Sc:2
Červenec / Srpen Studenka / Heger 2:0
Červenec / Srpen Goláň / Volný Sc:Sc
Červen Laus / Malik 0:2
Červen Volný / Volná 0:2
Červen Ciesarík / Klimeš 2:1
Červen Krejčí / Pápayová 0:2
Květen Ciesarík / Klimeš 1:2
Květen Hrabuška / Dolkoš 2:Sc
Květen Goláň / Volný 2:Sc
Duben Li / Li 2:Sc
Duben Halfar / Tesařová 2:0
Duben Ciesarík / Klimeš 1:2
Březen Karlik / Ignačíková 2:Sc 1
Březen Goláň / Volný Sc:2
Březen Li / Li 2:Sc
Březen Hrabuška / Dolkoš Sc:2
Březen Gärtner / Papachristodoulou Sc:2
Únor Hrabuška / Dolkoš 2:0
Únor Laus / Malik 0:2
Únor Maceček / Veltšmíd 0:2
Únor Cuadros / Zubek 0:2
Leden Li / Li 2:Sc
Leden Studenka / Heger 2:0
Leden Hrabuška / Dolkoš 0:2
Prosinec Krejčí / Pápayová Sc:2
Prosinec Cuadros / Zubek 0:2
Prosinec Li / Li Sc:2
Prosinec Laus / Malik Sc:2
Listopad Padrta / Ďurina 0:2
Listopad Pelikán / Novák 1:2
Listopad Starý / Vlosinská 1:2
Listopad Krejčí / Pápayová 2:1
Listopad Li / Li 2:Sc
Říjen Bartl / Dohnálek 1:2
Říjen Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Říjen Krejčí / Pápayová 0:2
Říjen Pohanka / Kyselý 0:2
Září Vávra / Vaňková 0:2
Září Cuadros / Zubek 1:2
Září Pohanka / Kyselý 2:0
Září Vlosinský / Vlosinská 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Richtar / Blažková 2:1
Červenec/Srpen Volný / Volná 2:0
Červenec/Srpen Li / Li 2:1
Červenec/Srpen Hruzík / Hruzík 2:0
Červen Richtar / Blažková 2:0
Červen Cigánek / Dvorský 2:Sc
Červen Volný / Volná 2:1
Červen Kalvar / Kalvarová 2:0
Květen Dockal / Prokop 0:2
Květen Li / Li 0:2
Květen Richtar / Blažková Sc:Sc
Květen Kňazovčík / Kňazovčík 2:0
Duben Dockal / Prokop 2:Sc
Duben Křikava / votava 0:2
Duben Vávra / Vaňková 1:2
Duben Krkoška / Palička 0:2
Březen Kňazovčík / Kňazovčík 2:1
Březen Vávra / Vaňková 2:0
Březen Li / Li 2:0
Únor Kalvar / Kalvarová 2:0
Únor Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Únor Kovařík / Kovařík 2:0
Leden Li / Li 0:2
Leden Pohanka / Kyselý 1:2
Leden Cuadros / Zubek 2:1
Prosinec Li / Li 2:0
Prosinec Kňazovčík / Kňazovčík 2:0
Prosinec Volný / Volná 2:0
Listopad Ptáček / Bosak 0:2
Listopad Volný / Volná 2:1
Listopad Cuadros / Zubek 0:2
Říjen Pohanka / Kyselý 0:2
Říjen Sarganek / Richter Sc:2
Říjen Křikava / votava Sc:2
Říjen Máj / Májová Sc:2
Září Vlosinský / Vlosinská 2:0
Září Formánek / Kaplan 2:Sc
Září Dockal / Prokop 1:2
Září Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vadas / Vadasová Sc:Sc
Červenec / Srpen Bulejko / Mlčáková Sc:Sc
Červenec / Srpen Cifrain / Teichman 2:1
Červenec / Srpen Krejčí / Pápayová 2:1
Červenec / Srpen Dockal / Prokop 2:0
Červen Máj / Májová 0:2
Červen Veltšmíd / Kovačik 0:2
Červen Krejčí / Pápayová 1:2
Červen Formánek / Kaplan 1:2
Květen Pohanka / Kyselý 2:0
Květen Krejčí / Pápayová 2:1
Květen Holman / Zaydlar 2:Sc
Duben Ciesarík / Hlinková 0:2
Duben Vlosinský / Vlosinská 2:1
Duben Holman / Zaydlar Sc:2
Duben Formánek / Kaplan 1:2
Duben Krejčí / Pápayová 0:2
Březen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Březen Bulejko / Mlčáková 2:0
Březen Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:1 1
Únor Formánek / Kaplan 1:2
Únor Máj / Májová 1:2
Únor Vlosinský / Vlosinská 2:0
Únor Bulejko / Mlčáková 1:2
Leden Formánek / Kaplan 2:0
Leden Ciesarík / Hlinková Sc:2
Leden Krkoška / Palička 0:2
Leden Máj / Májová 0:2
Leden Dockal / Prokop Sc:2
Prosinec Cron / Rozprým 0:2
Prosinec Pohanka / Kyselý 2:1
Prosinec Marek / Kreiss 2:1
Prosinec Máj / Májová 1:2
Listopad Veltšmíd / Kovačik 1:2
Listopad Krkoška / Palička 0:2
Listopad Máj / Májová 1:2
Listopad Vlček / Vlček 0:2
Říjen Formánek / Kaplan 2:1
Říjen Holman / Zaydlar 2:1
Říjen Krejčí / Pápayová 2:1
Říjen Máj / Májová 1:2
Září Li / Hajný 0:2
Září Holman / Zaydlar 2:0
Září Bulejko / Mlčáková 0:2
Září Formánek / Kaplan 2:0
Září Čapek / Černická 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Chreno / Hrnčárková 2:Sc
Červenec / Srpen Krejčí / Pápayová 2:0
Červenec / Srpen Bulejko / Mlčáková 2:Sc
Červenec / Srpen Sedláček / Majorošová 2:Sc
Červenec / Srpen Novák / Hřebačka 2:1