Vlosinský Jiří / Vlosinská Andrea

Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 28 13 15 0 46.43%
2018/2019 44 26 18 0 59.09%
2017/2018 45 25 20 0 55.56%
2016/2017 43 22 21 1 51.16%
2015/2016 40 17 23 0 42.50%
Celkem: 200 103 97 1 51.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen-Červen Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Březen-Červen Plecák / Vlnieška 0:2
Březen-Červen Ptáček / Bosak 0:2
Březen-Červen Habrnal / Hawlik 0:2
Únor Habrnal / Hawlik 0:2
Únor Broda / Broda 2:1
Únor Krejčí / Ferencová 2:1
Únor Ptáček / Bosak 0:2
Leden Vychodil / Stronček 2:1
Leden Krkoška / Hlinková 2:0
Leden Krejčí / Ferencová 1:2
Leden Starý / Vlosinská 2:0
Prosinec Krejčí / Ferencová 0:2
Prosinec Veltšmíd / Kovačik 2:0
Prosinec Bartl / Tröstr 2:0
Prosinec Waliszewski / Waliszewská 2:0
Listopad Veltšmíd / Kovačik 0:2
Listopad Bartl / Tröstr 2:0
Listopad Krkoška / Hlinková 0:2
Listopad Starý / Vlosinská 2:1
Říjen Plecák / Vlnieška 0:2
Říjen Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Říjen Pelikán / Vlček 2:Sc
Říjen Dockal / Prokop 2:0
Září Krkoška / Hlinková 0:2
Září Ptáček / Bosak 0:2
Září Habrnal / Hawlik 1:2
Září Plecák / Vlnieška 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vychodil / Stronček 2:0
Červenec / Srpen Padrta / Ďurina 2:Sc
Červenec / Srpen Pohanka / Kyselý 2:1
Červenec / Srpen Starý / Vlosinská 2:0
Červen Maceček / Veltšmíd 2:Sc
Červen Bartl / Dohnálek 0:2
Červen Krkoška / Hlinková 0:2
Červen Ptáček / Bosak 0:2
Květen Vychodil / Stronček 2:1
Květen Starý / Vlosinská 2:0
Květen Padrta / Ďurina 2:0
Květen Krkoška / Hlinková 1:2
Duben Maceček / Veltšmíd 0:2
Duben Pelikán / Novák 1:2
Duben Dockal / Prokop 2:0
Duben Pohanka / Kyselý 2:0
Březen Ptáček / Bosak 0:2
Březen Pelikán / Novák 1:2
Březen Dockal / Prokop 2:0
Březen Plecák / Plecáková 0:2
Březen Krkoška / Hlinková 0:2
Únor Dockal / Prokop 2:1
Únor Pelikán / Novák 0:2
Únor Pohanka / Kyselý 2:0
Únor Vychodil / Stronček 2:1
Leden Bartl / Dohnálek 1:2
Leden Starý / Vlosinská 2:1
Leden Padrta / Ďurina 1:2
Leden Richtar / Blažková 2:Sc
Prosinec Krkoška / Hlinková 1:2
Prosinec Bartl / Dohnálek 1:2
Prosinec Plecák / Plecáková 1:2
Prosinec Ptáček / Bosak 0:2
Listopad Kvíčala / Czepiec 2:1
Listopad Plecák / Plecáková 2:1
Listopad Vávra / Vaňková 0:2
Listopad Kňazovčík / Kňazovčík 2:0
Říjen Dockal / Prokop 1:2
Říjen Ptáček / Bosak 0:2
Říjen Vávra / Vaňková 2:1
Říjen Krkoška / Hlinková 2:1
Září Pohanka / Kyselý 2:1
Září Vávra / Vaňková 2:1
Září Bakeš / Bakešová 2:1
Září Cuadros / Zubek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pohanka / Kyselý 2:0
Červenec/Srpen Bartl / Kostka 0:2
Červenec/Srpen Krejčí / Pápayová 2:0
Červenec/Srpen Cuadros / Zubek 2:Sc
Červen Li / Li 2:0
Červen Dockal / Prokop 0:2
Červen Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Červen Křikava / votava 2:Sc
Květen Krejčí / Pápayová 1:2
Květen Bartl / Kostka 1:2
Květen Vávra / Vaňková 2:0
Květen Cuadros / Zubek 2:0
Duben Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Duben Ptáček / Bosak 0:2
Duben Krejčí / Pápayová 2:1
Duben Vlček / Vlček 0:2
Březen Pohanka / Kyselý 2:1
Březen Dockal / Prokop 2:0
Březen Richtar / Blažková 2:0
Březen Krejčí / Pápayová 1:2
Únor Cuadros / Zubek 2:0
Únor Volný / Volná 2:1
Únor Richtar / Blažková 2:1
Leden Krejčí / Pápayová 0:2
Leden Dockal / Prokop 1:2
Leden Vávra / Vaňková 0:2
Prosinec Vlček / Vlček Sc:2
Prosinec Krkoška / Palička 0:2
Prosinec Krejčí / Pápayová 2:0
Prosinec Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Listopad Dockal / Prokop 0:2
Listopad Pohanka / Kyselý 1:2
Listopad Vávra / Vaňková 2:1
Listopad Krejčí / Pápayová 2:0
Říjen Vávra / Vaňková 2:1
Říjen Volný / Volná 0:2
Říjen Kňazovčík / Kňazovčík 2:0
Říjen Li / Li 2:1
Říjen Cuadros / Zubek 2:0
Září Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Září Bakeš / Bakešová 0:2
Září Dockal / Prokop 0:2
Září Formánek / Kaplan 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Červenec / Srpen Formánek / Kaplan 0:2
Červenec / Srpen Pohanka / Kyselý 0:2
Červenec / Srpen Cron / Rozprým 2:Sc
Červen Cifrain / Teichman 2:1
Červen Bulejko / Mlčáková 1:2
Červen Pohanka / Kyselý 2:1
Červen Dockal / Prokop 2:1
Červen Vadas / Vadasová 2:0
Květen Cron / Rozprým 1:2
Květen Máj / Májová 1:2
Květen Dockal / Prokop 2:Sc
Květen Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Duben Formánek / Kaplan 2:0
Duben Bakeš / Bakešová 1:2
Duben Krejčí / Pápayová 2:1
Duben Holman / Zaydlar 2:1
Duben Ciesarík / Hlinková 0:2
Březen Bakeš / Bakešová 0:2
Březen Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:Sc
Březen Bulejko / Mlčáková 1:2
Únor Bulejko / Mlčáková 2:0
Únor Formánek / Kaplan 1:2
Únor Bakeš / Bakešová 0:2
Únor Máj / Májová 1:2
Leden Pohanka / Kyselý 2:1
Leden Krejčí / Pápayová 1:2
Leden Bulejko / Mlčáková 2:0
Leden Holman / Zaydlar 0:2
Leden Vadas / Vadasová 2:0
Prosinec Formánek / Kaplan 1:2
Prosinec Dockal / Prokop 0:2
Prosinec Holman / Zaydlar 1:2
Prosinec Krejčí / Pápayová 0:2
Prosinec Bulejko / Mlčáková 1:2
Listopad Čapek / Černická 2:Sc
Listopad Pohanka / Kyselý 0:2
Listopad Cron / Rozprým 0:2
Listopad Rossmanith / Janečka 2:Sc
Listopad Holman / Zaydlar 2:1