Dockal Petr / Prokop Jindřich

Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 19 11 8 0 57.89%
2018/2019 41 25 16 0 60.98%
2017/2018 45 22 23 2 48.89%
2016/2017 42 20 22 3 47.62%
2015/2016 36 17 17 6 47.22%
Celkem: 183 95 86 11 51.91%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Volný / Volná 2:0
Červenec / Srpen Cuadros / Zubek 2:0
Červenec / Srpen Ciesarík / Klimeš 2:Sc
Červenec / Srpen Laus / Malik 2:0
Červen Vychodil / Stronček 0:2
Červen Pelikán / Novák 1:2
Červen Cuadros / Zubek Sc:2
Červen Plecák / Plecáková Sc:2
Květen Pohanka / Kyselý 2:0
Květen Cuadros / Zubek 2:0
Květen Krejčí / Pápayová 2:0
Květen Laus / Malik 2:Sc
Duben Pohanka / Kyselý 2:1
Duben Maceček / Veltšmíd 2:1
Duben Vlosinský / Vlosinská 0:2
Duben Pelikán / Novák 1:2
Březen Krkoška / Hlinková 0:2
Březen Ptáček / Bosak 0:2
Březen Vlosinský / Vlosinská 0:2
Březen Pelikán / Novák 0:2
Březen Plecák / Plecáková 1:2
Únor Vlosinský / Vlosinská 1:2
Únor Pohanka / Kyselý 2:0
Únor Vychodil / Stronček 2:0
Únor Pelikán / Novák 2:Sc
Leden Pohanka / Kyselý 2:0
Leden Laus / Malik 2:1
Leden Vychodil / Stronček 1:2
Leden Cuadros / Zubek 2:0
Prosinec Pohanka / Kyselý 2:1
Prosinec Pelikán / Novák 1:2
Prosinec Kvíčala / Czepiec 1:2
Prosinec Padrta / Ďurina 1:2
Listopad Bartl / Dohnálek 0:2
Listopad Pohanka / Kyselý 2:0
Listopad Krkoška / Hlinková 1:2
Listopad Ptáček / Bosak 0:2
Říjen Vlosinský / Vlosinská 2:1
Říjen Vávra / Vaňková 2:0
Říjen Krkoška / Hlinková 0:2
Říjen Ptáček / Bosak 0:2
Září Krejčí / Pápayová 2:0
Září Ptáček / Bosak 0:2
Září Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:Sc
Září Krkoška / Hlinková 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejčí / Pápayová 1:2
Červenec / Srpen Cifrain / Teichman 2:0
Červenec / Srpen Vadas / Vadasová 2:0
Červenec / Srpen Bulejko / Mlčáková 2:0
Červenec / Srpen Bakeš / Bakešová 0:2
Červen Bulejko / Mlčáková 0:2
Červen Pohanka / Kyselý 0:2
Červen Vadas / Vadasová 2:1
Červen Vlosinský / Vlosinská 1:2
Červen Cifrain / Teichman Sc:Sc
Květen Máj / Májová Sc:2
Květen Glaser / Glaserová (Hrubá) Sc:2
Květen Cron / Rozprým Sc:2
Květen Vlosinský / Vlosinská Sc:2
Duben Krkoška / Palička 1:2
Duben Vlček / Vlček 0:2
Duben Cron / Rozprým Sc:Sc
Duben Veltšmíd / Kovačik 0:2
Březen Formánek / Kaplan 2:0
Březen Cron / Rozprým 2:0
Březen Holman / Zaydlar 2:0
Březen Máj / Májová 2:Sc
Únor Veltšmíd / Kovačik 0:2
Únor Cron / Rozprým 1:2
Únor Krkoška / Palička 1:2
Únor Vlček / Vlček 0:2
Leden Krkoška / Palička 0:2
Leden Formánek / Kaplan 2:0
Leden Máj / Májová 2:0
Leden Ciesarík / Hlinková 2:1
Leden Bakeš / Bakešová 2:Sc
Prosinec Holman / Zaydlar 2:0
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 2:0
Prosinec Bulejko / Mlčáková 2:0
Prosinec Formánek / Kaplan 2:0
Prosinec Krejčí / Pápayová 2:Sc