Volný Michal / Volná Monika

Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 26 9 13 8 34.62%
2018/2019 49 18 31 4 36.73%
2017/2018 43 20 21 2 46.51%
2016/2017 37 15 22 0 40.54%
Celkem: 155 62 87 14 40.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Studenka / Heger
Červenec-Srpen Halfar / Tesařová
Červenec-Srpen Metz / Metzová
Červenec-Srpen Vychodil / Teuerova
Červenec-Srpen Laus / Malik
Březen-Červen Bartoš / Zálešáková 2:Sc
Březen-Červen Bakeš / Bakešová Sc:2
Březen-Červen Klein / Palarčík Sc:2
Březen-Červen Laus / Malik Sc:2
Únor Bakeš / Bakešová Sc:Sc
Únor Klein / Palarčík Sc:Sc
Únor Halfar / Tesařová Sc:Sc
Leden Studenka / Heger 2:0
Leden Bakeš / Bakešová Sc:Sc
Leden Matějka / Dvořáčková 0:2
Leden Laus / Malik 1:2
Prosinec Klein / Palarčík 2:0
Prosinec Halfar / Tesařová 2:0
Prosinec Studenka / Heger 2:0
Prosinec Bakeš / Bakešová 2:0
Listopad Studenka / Heger 2:0
Listopad Bartoš / Zálešáková 2:1
Listopad Kňazovčík / Kňazovčík Sc:2
Listopad Klein / Palarčík 0:2
Říjen Krejčí / Pápayová 0:2
Říjen Waliszewski / Waliszewská 0:2
Říjen Starý / Ščepková 0:2
Říjen Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Září Bakeš / Bakešová 0:2
Září Halfar / Tesařová 0:2
Září Studenka / Heger 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Červenec/Srpen Cuadros / Zubek 2:Sc
Červenec/Srpen Studenka / Heger 2:0
Červenec/Srpen Bakeš / Bakešová 0:2
Červenec/Srpen Halfar / Tesařová 0:2
Červen Studenka / Heger Sc:2
Červen Bakeš / Bakešová Sc:2
Červen Starý / Vlosinská 0:2
Červen Krejčí / Poljaková Sc:2
Červen Cuadros / Zubek 2:Sc
Květen Papachristodoulou / Poljaková 0:2
Květen Studenka / Heger 2:0
Květen Halfar / Tesařová 1:2
Květen Cuadros / Zubek 2:0
Květen Skulina / votava 0:2
Duben Krejčí / Pápayová 0:2
Duben Vychodil / Stronček 0:2
Duben Cuadros / Zubek 1:2
Duben Bartl / Dohnálek 0:2
Březen Papachristodoulou / Poljaková 2:1
Březen Halfar / Tesařová 2:1
Březen Cuadros / Zubek 0:2
Březen Studenka / Heger 2:0
Březen Teichmann / Polách 2:Sc
Únor Laus / Malik 0:2
Únor Bakeš / Bakešová Sc:2
Únor Teichmann / Polách 2:Sc
Únor Studenka / Heger 2:0
Leden Halfar / Tesařová 2:1
Leden Bartl / Dohnálek 0:2
Leden Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Leden Bakeš / Bakešová 0:2
Prosinec Bartl / Dohnálek 0:2
Prosinec Krkoška / Hlinková 0:2
Prosinec Dockal / Prokop 0:2
Prosinec Starý / Vlosinská 0:2
Listopad Bakeš / Bakešová 2:0
Listopad Halfar / Tesařová 2:0
Listopad Cuadros / Zubek 1:2
Listopad Dockal / Prokop 2:1
Říjen Bartl / Dohnálek 1:2
Říjen Dockal / Prokop 0:2
Říjen Cuadros / Zubek 0:2
Říjen Starý / Vlosinská 0:2
Říjen Krkoška / Hlinková 0:2
Září Laus / Malik 2:Sc
Září Cuadros / Zubek 0:2
Září Bakeš / Bakešová 2:1
Září Kňazovčík / Kňazovčík 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dockal / Prokop 0:2
Červenec / Srpen Ciesarík / Klimeš 2:Sc
Červenec / Srpen Laus / Malik 0:2
Červenec / Srpen Cuadros / Zubek 0:2
Červen Ciesarík / Klimeš 0:2
Červen Bakeš / Bakešová 2:0
Červen Laus / Malik 0:2
Červen Krejčí / Pápayová 2:1
Květen Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Květen Hruzík / Hruzík 0:2
Květen Richtar / Blažková 2:1
Květen Studenka / Heger 2:0
Duben Vychodil / Stronček 1:2
Duben Starý / Vlosinská 0:2
Duben Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Duben Krejčí / Pápayová 1:2
Březen Hrbáč / Hrbáčová 2:0
Březen Studenka / Heger 2:0
Březen Hruzík / Hruzík 2:1
Březen Kňazovčík / Kňazovčík 2:1
Únor Studenka / Heger 2:0
Únor Li / Li 2:Sc
Únor Hrbáč / Hrbáčová 2:0
Leden Krejčí / Pápayová 0:2
Leden Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Leden Hruzík / Hruzík 2:1
Leden Vávra / Vaňková 2:Sc
Prosinec Studenka / Heger 2:0
Prosinec Hrabuška / Dolkoš 2:0
Prosinec Hruzík / Hruzík 2:1
Listopad Richtar / Blažková 2:1
Listopad Cuadros / Zubek 2:0
Listopad Vychodil / Stronček 0:2
Listopad Studenka / Heger Sc:Sc 2
Listopad Laus / Malik 2:1
Říjen Padrta / Ďurina 1:2
Říjen Starý / Vlosinská 0:2
Říjen Pelikán / Novák 1:2
Říjen Laus / Malik 1:2
Září Richtar / Blažková Sc:Sc
Září Li / Li 0:2
Září Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Září Bartl / Dohnálek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Li / Li 2:1
Červenec/Srpen Bakeš / Bakešová 0:2
Červenec/Srpen Richtar / Blažková 0:2
Červenec/Srpen Hruzík / Hruzík 0:2
Červen Cigánek / Dvorský 2:Sc
Červen Kalvar / Kalvarová 2:0
Červen Richtar / Blažková 0:2
Červen Bakeš / Bakešová 1:2
Květen Kalvar / Kalvarová 2:0
Květen Hruzík / Hruzík 0:2
Květen Cigánek / Dvorský 2:0
Květen Pohanka / Kyselý 0:2
Květen Kovařík / Kovařík 2:Sc
Duben Cuadros / Zubek 0:2
Duben Bartl / Kostka 0:2
Duben Richtar / Blažková 1:2
Duben Pohanka / Kyselý 0:2
Březen Cuadros / Zubek 2:0
Březen Kovařík / Kovařík 2:Sc
Březen Kalvar / Kalvarová 2:0
Únor Richtar / Blažková 0:2
Únor Vlosinský / Vlosinská 1:2
Únor Cuadros / Zubek 0:2
Leden Richtar / Blažková 2:0
Leden Kovařík / Kovařík 2:1
Leden Kňazovčík / Kňazovčík 2:1
Prosinec Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Prosinec Li / Li 2:1
Prosinec Bakeš / Bakešová 0:2
Listopad Cuadros / Zubek 0:2
Listopad Bakeš / Bakešová 1:2
Listopad Ptáček / Bosak 0:2
Říjen Li / Li 1:2
Říjen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Říjen Vávra / Vaňková 0:2
Říjen Cuadros / Zubek 0:2
Říjen Kňazovčík / Kňazovčík 2:0