Krkoška Libor / Hlinková Markéta

Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 0 5 0 0.00%
2019/2020 32 12 20 0 37.50%
2018/2019 45 28 17 0 62.22%
2017/2018 45 29 16 1 64.44%
Celkem: 127 69 58 1 54.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 3 3 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Habrnal / Hawlik 0:2
Červenec-Srpen Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Červenec-Srpen Vychodil / Stronček 1:2
Červenec-Srpen Ptáček / Bosak 0:2
Březen-Červen Krejčí / Ferencová 2:0
Březen-Červen Petruška / Petruška 2:0
Březen-Červen Starý / Vlosinská 0:2
Březen-Červen Vychodil / Stronček 0:2
Únor Pelikán / Vlček 2:1
Únor Bartl / Tröstr 2:0
Únor Starý / Vlosinská 2:1
Únor Dockal / Prokop 1:2
Leden Starý / Vlosinská 0:2
Leden Vlosinský / Vlosinská 0:2
Leden Vychodil / Stronček 1:2
Leden Krejčí / Ferencová 1:2
Prosinec Plecák / Vlnieška 1:2
Prosinec Ptáček / Bosak 0:2
Prosinec Starý / Vlosinská 2:0
Prosinec Habrnal / Hawlik 0:2
Listopad Bartl / Tröstr 2:0
Listopad Starý / Vlosinská 2:0
Listopad Vlosinský / Vlosinská 2:0
Listopad Veltšmíd / Kovačik 2:0
Říjen Vašíček / Nesládek 0:2
Říjen Starý / Vlosinská 1:2
Říjen Habrnal / Hawlik 0:2
Říjen Ptáček / Bosak 0:2
Září Vlosinský / Vlosinská 2:0
Září Habrnal / Hawlik 1:2
Září Plecák / Vlnieška 2:Sc
Září Ptáček / Bosak 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vašíček / Nesládek 2:0
Červenec/Srpen Ptáček / Bosak 2:Sc
Červenec/Srpen Vlosinský / Vlosinská 2:1
Červenec/Srpen Plecák / Plecáková 2:Sc
Červen Vychodil / Stronček 0:2
Červen Laus / Malik 2:1
Červen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Červen Dockal / Prokop 2:0
Květen Krejčí / Pápayová 2:0
Květen Pelikán / Vlček 1:2
Květen Pohanka / Kyselý 1:2
Květen Bartl / Dohnálek 2:1
Duben Plecák / Plecáková 2:1
Duben Vlosinský / Vlosinská 0:2
Duben Pelikán / Vlček 1:2
Duben Ptáček / Bosak 2:1
Březen Starý / Vlosinská 2:0
Březen Ptáček / Bosak 1:2
Březen Vašíček / Nesládek 2:0
Březen Pelikán / Vlček 1:2
Únor Vlosinský / Vlosinská 2:0
Únor Vašíček / Nesládek 2:0
Únor Ptáček / Bosak 0:2
Únor Plecák / Plecáková 2:0
Leden Plecák / Plecáková 0:2
Leden Ptáček / Bosak 0:2
Leden Starý / Vlosinská 2:0
Leden Pelikán / Vlček 2:0
Prosinec Starý / Vlosinská 2:1
Prosinec Volný / Volná 2:0
Prosinec Bartl / Dohnálek 2:1
Prosinec Dockal / Prokop 2:0
Listopad Plecák / Plecáková 1:2
Listopad Ptáček / Bosak 0:2
Listopad Starý / Vlosinská 2:0
Listopad Vlosinský / Vlosinská 0:2
Říjen Cuadros / Zubek 2:0
Říjen Starý / Vlosinská 2:0
Říjen Dockal / Prokop 2:0
Říjen Bartl / Dohnálek 2:0
Říjen Volný / Volná 2:0
Září Pelikán / Vlček 0:2
Září Ptáček / Bosak 0:2
Září Bartl / Dohnálek 0:2
Září Plecák / Plecáková 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pelikán / Novák 1:2
Červenec / Srpen Plecák / Plecáková 2:0
Červenec / Srpen Bartl / Dohnálek 2:1
Červenec / Srpen Ptáček / Bosak Sc:2
Červen Bartl / Dohnálek 0:2
Červen Ptáček / Bosak 0:2
Červen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Červen Maceček / Veltšmíd 2:Sc
Květen Padrta / Ďurina 2:Sc
Květen Vychodil / Stronček 2:0
Květen Vlosinský / Vlosinská 2:1
Květen Starý / Vlosinská 2:0
Duben Bartl / Dohnálek 0:2
Duben Padrta / Ďurina 2:0
Duben Plecák / Plecáková 1:2
Duben Ptáček / Bosak 0:2
Březen Dockal / Prokop 2:0
Březen Plecák / Plecáková 0:2
Březen Pelikán / Novák 2:1
Březen Ptáček / Bosak 0:2
Březen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Únor Padrta / Ďurina 2:0
Únor Ptáček / Bosak 0:2
Únor Plecák / Plecáková 2:1
Únor Bartl / Dohnálek 2:1
Leden Pelikán / Novák 2:0
Leden Ptáček / Bosak 0:2
Leden Plecák / Plecáková 2:1
Leden Kvíčala / Czepiec 2:0
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 2:1
Prosinec Ptáček / Bosak 0:2
Prosinec Bartl / Dohnálek 2:0
Prosinec Plecák / Plecáková 2:1
Listopad Pohanka / Kyselý 2:0
Listopad Ptáček / Bosak 0:2
Listopad Dockal / Prokop 2:1
Listopad Bartl / Dohnálek 2:1
Říjen Vávra / Vaňková 2:0
Říjen Ptáček / Bosak 0:2
Říjen Dockal / Prokop 2:0
Říjen Vlosinský / Vlosinská 1:2
Září Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:Sc
Září Ptáček / Bosak 0:2
Září Krejčí / Pápayová 2:0
Září Dockal / Prokop 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. MIXY 2017/18 Očadlík / Cenknerová 2:0
Ostravský kanár - 1. MIXY 2017/18 Kaloč / Buglová 1:1
Ostravský kanár - 1. MIXY 2017/18 Vašek / Herudková 0:2
Ostravský kanár - 1. MIXY 2017/18 Zátopek / Meluzínová 1:1
Ostravský kanár - 1. MIXY 2017/18 Tomášek / Santariusová 2:0
Ostravský kanár - 1. MIXY 2017/18 Kořený / Mazurová 0:2