Laus Libor / Malik Petr

Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 3 2 0 60.00%
2019/2020 31 16 14 2 51.61%
2018/2019 28 12 16 3 42.86%
2017/2018 41 21 20 5 51.22%
Celkem: 105 52 52 10 49.52%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Krkoška / Hlinková
Říjen Bartl / Tröstr
Říjen Krejčí / Poljaková 1:2
Říjen Vlosinský / Vlosinská
Září Volný / Volná 2:Sc
Září Bakeš / Bakešová 2:0
Září Krejčí / Poljaková 0:2
Září Starý / Ščepková 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Halfar / Tesařová 2:0
Červenec-Srpen Vychodil / Teuerova 0:2
Červenec-Srpen Studenka / Heger 2:0
Červenec-Srpen Metz / Metzová 2:0
Červenec-Srpen Volný / Volná 2:0
Březen-Červen Bartoš / Zálešáková 2:Sc
Březen-Červen Klein / Palarčík 2:1
Březen-Červen Bakeš / Bakešová Sc:2
Březen-Červen Volný / Volná 2:Sc
Únor Matějka / Foltová 0:2
Únor Waliszewski / Waliszewská 0:2
Únor Matějka / Dvořáčková 2:Sc
Únor Veltšmíd / Kovačik Sc:Sc
Leden Matějka / Dvořáčková 0:2
Leden Studenka / Heger 2:0
Leden Volný / Volná 2:1
Leden Bakeš / Bakešová 2:0
Prosinec Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Prosinec Bartoš / Zálešáková 2:0
Prosinec Pelikán / Vlček 1:2
Prosinec Zajíček / Bialková 0:2
Listopad Halfar / Tesařová 2:0
Listopad Krejčí / Pápayová 0:2
Listopad Krejčí / Poljaková 1:2
Listopad Bakeš / Bakešová 1:2
Říjen Klein / Palarčík 2:0
Říjen Studenka / Heger 2:0
Říjen Krejčí / Poljaková 1:2
Září Krejčí / Poljaková 2:1
Září Starý / Ščepková 1:2
Září Waliszewski / Waliszewská 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ciesarík / Klimeš 2:Sc
Červenec / Srpen Cuadros / Zubek 2:1
Červenec / Srpen Volný / Volná 2:0
Červenec / Srpen Dockal / Prokop 0:2
Červen Bakeš / Bakešová 2:0
Červen Krejčí / Pápayová 2:0
Červen Volný / Volná 2:0
Červen Ciesarík / Klimeš Sc:2
Květen Pohanka / Kyselý Sc:2
Květen Krejčí / Pápayová Sc:2
Květen Cuadros / Zubek Sc:2
Květen Dockal / Prokop Sc:2
Duben Cuadros / Zubek 1:2
Duben Hrabuška / Dolkoš 2:0
Duben Richtar / Blažková 2:0
Duben Goláň / Volný 2:0
Březen Maceček / Veltšmíd 1:2
Březen Pohanka / Kyselý 1:2
Březen Cuadros / Zubek 2:0
Březen Richtar / Blažková 2:Sc
Únor Cuadros / Zubek 2:0
Únor Bakeš / Bakešová 2:0
Únor Hrabuška / Dolkoš 2:0
Únor Maceček / Veltšmíd 0:2
Leden Vychodil / Stronček 0:2
Leden Dockal / Prokop 1:2
Leden Cuadros / Zubek 2:0
Leden Pohanka / Kyselý 1:2
Prosinec Krejčí / Pápayová 2:1
Prosinec Li / Li 2:Sc
Prosinec Cuadros / Zubek 2:1
Prosinec Bakeš / Bakešová 2:Sc
Listopad Studenka / Heger 2:0
Listopad Richtar / Blažková 1:2
Listopad Cuadros / Zubek 1:2
Listopad Vychodil / Stronček 1:2
Listopad Volný / Volná 1:2
Říjen Padrta / Ďurina 0:2
Říjen Pelikán / Novák 1:2
Říjen Starý / Vlosinská 0:2
Říjen Volný / Volná 2:1