Studenka Norbert / Heger Rostislav

Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 0 4 0 0.00%
2019/2020 31 1 29 1 3.23%
2018/2019 44 5 39 3 11.36%
2017/2018 32 7 24 5 21.88%
Celkem: 111 13 96 9 11.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Halfar / Tesařová
Říjen Jež / Šedová
Říjen Krejčí / Balušíková
Září Matějka / Foltová 0:2
Září Vychodil / Teuerova 0:2
Září Halfar / Tesařová 0:2
Září Krejčí / Ferencová 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Volný / Volná 0:2
Červenec-Srpen Metz / Metzová 0:2
Červenec-Srpen Laus / Malik 0:2
Červenec-Srpen Halfar / Tesařová 0:2
Červenec-Srpen Vychodil / Teuerova 0:2
Březen-Červen Krejčí / Laníková 2:Sc
Březen-Červen Zajíček / Bialková 0:2
Březen-Červen Halfar / Tesařová 0:2
Březen-Červen Metz / Metzová 0:2
Únor Bartoš / Zálešáková 0:2
Únor Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Únor Zajíček / Bialková 0:2
Únor Krejčí / Poljaková 0:2
Leden Volný / Volná 0:2
Leden Laus / Malik 0:2
Leden Bakeš / Bakešová 0:2
Leden Matějka / Dvořáčková 0:2
Prosinec Bakeš / Bakešová 0:2
Prosinec Klein / Palarčík Sc:Sc
Prosinec Volný / Volná 0:2
Prosinec Halfar / Tesařová 0:2
Listopad Volný / Volná 0:2
Listopad Klein / Palarčík 0:2
Listopad Bartoš / Zálešáková 0:2
Listopad Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Říjen Krejčí / Poljaková 0:2
Říjen Laus / Malik 0:2
Říjen Klein / Palarčík 0:2
Září Halfar / Tesařová 0:2
Září Bakeš / Bakešová 0:2
Září Volný / Volná 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Goláň / Volný 2:Sc
Červenec / Srpen Hrabuška / Dolkoš 2:Sc
Červenec / Srpen Bakeš / Bakešová 0:2
Červenec / Srpen Krejčí / Pápayová 0:2
Červen Richtar / Blažková 0:2
Červen Hrbáč / Hrbáčová 1:2
Červen Halfar / Tesařová 0:2
Květen Kňazovčík / Kňazovčík Sc:2
Květen Richtar / Blažková 0:2
Květen Hruzík / Hruzík 0:2
Květen Volný / Volná 0:2
Duben Hruzík / Hruzík 0:2
Duben Gärtner / Papachristodoulou 2:Sc
Duben Hrbáč / Hrbáčová 2:0
Březen Hruzík / Hruzík 0:2
Březen Volný / Volná 0:2
Březen Hrbáč / Hrbáčová 2:0
Březen Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Únor Volný / Volná 0:2
Únor Hrbáč / Hrbáčová 1:2
Únor Li / Li 2:Sc
Leden Hrabuška / Dolkoš 0:2
Leden Bakeš / Bakešová 0:2
Leden Li / Li 2:Sc
Prosinec Volný / Volná 0:2
Prosinec Hruzík / Hruzík 0:2
Prosinec Hrabuška / Dolkoš 0:2
Listopad Laus / Malik 0:2
Listopad Vychodil / Stronček Sc:2
Listopad Richtar / Blažková Sc:2
Listopad Volný / Volná Sc:Sc 2
Listopad Cuadros / Zubek Sc:2