17.11.2013 žádné komentáře připomínka
1f1fe4805e9e0cd4d8525c29d79742791f3579cc_medium

PROSINEC - singly B každou 3. sobotu v měsíci
turnaj jednotlivců B

new: TURNAJ ROZŠÍŘEN PRO 36 HRÁČŮ AKTUÁLNĚ: 3 VOLNÁ MÍSTA!!

AKTUÁLNĚ: 3 VOLNÁ MÍSTA!!

Turnaj byl opět pro veliký zájem rozšířen z 24 hráčů na 36 hráčů!!!

Název: Porubský košíček – 4. turnaj JEDNOTLIVCŮ B
Kdy: 21. prosinec 2013
Kde: SC FAJNE (Ostrava-Poruba, Gen Sochora 12)
Startovné: Jednotlivci: 270,- Kč
Harmonogram: 8:00 - 14:00
Hrací systém: „Švýcar“ – minimálně 6 utkání pro každého hráče
Nasazuje se dle žebříčku Porubského košíčku MUŽI a ŽENY
Přihlašování od: 18.11.2013 0:01 hod
Uzávěrka: 23.59 hod., úterý 17.12.
Přihlášky: e-mail: info@badmintonovaliga.cz
Předmět: přihláška na turnaj 21.12.2013
Text: uveďte jména a příjmení, telefonní kontakt a odkud jste
Po odeslání přihlášky obdržíte pokyny k platbě.
Propozice: ZDE

Turnaj je otevřen pro všechny amatérské hráče, kteří mají rádi dobrou zábavu a sportovního ducha.
Jedná se o turnaj MASTERS a to znamená, že za každé umístění bude připsáno 2x tolik bodů co obvykle.
Pro první 3 místa máme zajištěnou cenu láhev dobrého vínka ;-) a to až do konce sezóny!
Na turnaji hrají ženy společně s muži.
Přihlašování probíhá z neděle na pondělí v 0:01. hod.
Dřívější přihlášky nebudou akceptovány

Badmintonová Tour je vypsána na 10 turnajů, následně budou vyhlášeni nejúspěšnější hráči.

V průběhu turnaje lze zakoupi badmintonové míče YONEX MAVIS 350 za zvýhodněnou cenu 250 Kč/ 6ks.
Míče si objednávejte přes email společně s přihlášením.


Těšíme se na Vás.

Míša a Martin

Přihlášení hráči: 19.12.2013 11:44
  1. Fojtášek Radim 18.11. 0:04 Ostrava
  2. Fojtášková Blanka 18.11. 0:04 Ostrava
  3. Vaníček Dalibor 18.11. 0:27 Krásné Pole
  4. Křižanová Božena 18.11. 7:40 Studénka
  5. Marsín Petr 18.11. 8:15 Ostrava
  6. Plachký Jakub 18.11. 9:55 Ostrava - Poruba
  7. Herejk Zdeněk 18.11. 10:18 Krásné Pole
  8. Čechák Roman 18.11. 10:34 Přerov
  9. Kubját Petr 18.11. 10:39 Přerov
  10. Mlčák Stanislav 18.11. 10:52 Ostrava
  11. Buglová Tereza 18.11. 15:43 Havířov
  12. 1n Bodrog Miroslav 8.12. 13:04 1n Lešná
  13. Václavík Marek 18.11. 18:26 Horní Lhota
  14. Jakel Radim 18.11. 20:26 Ostrava
  15. Vavrečka Pavel 18.11. 20:42 Horní Lhota
  16. 2n Klečková Stanislava 15.12. 21.22. Ostrava
  17. Řeháček Tomáš 18.11. 22:24 Vřesina
  18. Kremzer Filip 18.11. 11:18 Tísek
  19. Holain Jiří 19.11. 22:09 Ostrava
  20. Kučerová Martina 19.11. 22:09 Ostrava
  21. Buron Jiří 20.11. 9:18 Vřesina
  22. Warmuž Jiří 20.11. 15:31 Bohumín
  23. Veltšmíd Tomáš 20.11. 16:15 Ostrava - Poruba
  24. Klímek Pavel 21.11. 12:43 Opava
  25. Vlček Vojtěch 21.11. 17:27 Ostrava
  26. Šubertová Marcela 22.11. 12:57 Dolní Tošanovice
  27. Bulejko Tomáš 25.11. 14:01 Ostrava-Poruba
  28. Petr Jiří 25.11. 22:20 Klimkovice
  29. Gorpiel Rostislav 25.11. 22:20 Velká Polom
  30. Procák Vladimír 26.11. 9:01 Ostrava
  31. Vlček Lubomír 26.11. 22:33 Ostrava
  32. Dvořáček Michal 28.11. 9:29 Ostrava
  33. Budiš Pavel 28.11. 13:04 Ostrava
Seznam náhradníků:

  1. Bodrog Miroslav 11.11. 13:04 Lešná
  2. Klečková Stanislava 15.12. 21.22. Ostrava

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.