Dbe4874ce0c3b7165c26ad4bbc01bbdaf45b1da8_small

Kňazovčík Jan


O víkendech po domluvě.

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 2 0 2 0 0.00%
2018/2019 45 26 19 0 57.78%
2017/2018 48 33 15 0 68.75%
2016/2017 48 27 21 0 56.25%
2015/2016 44 19 25 0 43.18%
2014/2015 46 21 25 0 45.65%
2013/2014 36 22 14 0 61.11%
Celkem: 269 148 121 0 55.02%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 1 4 0 16.67%
2013/2014 12 5 7 0 41.67%
Celkem: 18 6 11 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Telecký Tomáš
Září Mikuláš David 0:2
Září Pustka Jiri
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Litschmann Aleš
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hruzík Lukáš 1:2
Červenec/Srpen Hlavatý Jiří 0:2
Červenec/Srpen Litschmann Aleš 2:1
Červenec/Srpen Černoch Petr 2:0
Červen Telecký Tomáš 0:2
Červen Demel Ondřej 2:Sc 1
Červen Holásek Ladislav 2:0
Červen Litschmann Aleš 2:0
Květen Vencl Radek 2:0
Květen Travinský Víťa 1:2
Květen Bakeš Radim 2:1
Květen Holman Vít 2:0
Duben Koběluš Jaromír 2:0
Duben Gelnar Roman 1:2
Duben Filipčík Pavel 1:2
Duben Cinkraut Jakub 2:Sc
Březen Szarowski Zbyněk 0:2
Březen Kubíček Michal 2:1
Březen Filipčík Pavel 2:1
Březen Černoch Petr 0:2
Únor Trnka Tomáš 2:1
Únor Litschmann Aleš 0:2
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Sabolčák Peter 2:Sc
Leden Fousek Roman 0:2
Leden Riedl Michal 1:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Kiszka Bogdan 2:1
Prosinec Waliszewski Petr 0:2
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Prosinec Pelikán Aleš 2:Sc
Prosinec Pustka Jiri 2:1
Listopad Oborný Tomáš 1:2
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Listopad Karas Tomáš 0:2
Říjen Kiszka Bogdan 2:1
Říjen Fójcik Tadeusz 2:1
Říjen Kubíček Michal 1:2
Říjen Bečák Patrik 2:0
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Září Hošek Pavel 1:2
Září Pretsch Dalibor 2:0
Září Li Fusheng 0:2
Září Klečková Stanislava 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fajmon Jan 0:2
Červenec / Srpen Faruzel Petr 0:2
Červenec / Srpen Telecký Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Rucký Daniel 2:1
Červen Miler Ctirad 2:0
Červen Novosad Martin 2:Sc
Červen Soban David 2:1
Červen Huňka Jindřich 2:0
Červen Peterek Jakub 2:1
Květen Bečák Patrik 2:1
Květen Žeravík David 0:2
Květen Rucký Daniel 0:2
Květen Moják Petr 2:0
Duben Rohovský Petr 2:0
Duben Stočes Jan 2:1
Duben Kubíček Michal 2:1
Duben Novosad Martin 2:0
Březen Pecuch Jiří 2:0
Březen Filipčík Pavel 2:0
Březen Fójcik Tadeusz 2:1
Březen Kříž Petr 1:2
Únor Kosňovský Radim 2:0
Únor Hruška Jakub 0:2
Únor Botor Milan 2:0
Únor Karkoška David 2:Sc
Leden Botor Milan 2:0
Leden Fajmon Jan 2:Sc
Leden Goldbricht Ivo 0:2
Leden Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Goldbricht Ivo 2:1
Prosinec Panak Petr 0:2
Prosinec Žeravík David 2:0
Prosinec Vlosinský Jiří 0:2
Listopad Stočes Jan 2:0
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Bakeš Radim 2:1
Listopad Faruzel Petr 2:0
Listopad Procák Vladimír 0:2
Říjen Kotásek Mirek 2:0
Říjen Travinský Víťa 2:0
Říjen Rohovský Petr 2:1
Říjen Peterek Jakub 2:0
Říjen Krkoška Libor 0:2
Září Rohovský Petr 2:1
Září Bakeš Radim 2:0
Září Klečková Stanislava 0:2
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Karkoška David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bakeš Radim 2:1
Červenec/Srpen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červenec/Srpen Szarowski Zbyněk 1:2
Červenec/Srpen Chmiel Adam 2:0
Červen Stočes Jan 1:2
Červen Pretsch Dalibor 2:1
Červen Moják Petr 2:0
Červen Blažej Štěpán 0:2
Květen Ščigel Jiří 0:2
Květen Vokál Daniel 2:0
Květen Hruška Jakub 2:0
Květen Filipčík Pavel 2:1
Duben Adamec Lukáš 2:1
Duben Li Fusheng 0:2
Duben Kolondra Vítězslav 2:0
Duben Kvíčala Petr 0:2
Březen Pretsch Dalibor 2:0
Březen Czepiec Marian 2:1
Březen Kozelský Martin 1:2
Březen Lanča Jaroslav 0:2
Březen Pecuch Jiří 2:0
Únor Kotásek Mirek 2:0
Únor Hopp Petr 0:2
Únor Klečková Stanislava 2:0 1
Únor Vlček Jaroslav 2:0
Leden Li Fusheng 1:2
Leden Franek Pavel 2:Sc
Leden Kusin Patrik 1:2
Leden Horák Martin 2:0
Leden Kubíček Michal 2:0
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Komár Marcel 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Prosinec Lalík David 0:2
Listopad Muryc Lukáš 2:Sc
Listopad Špaňhel Viktor 2:1
Listopad Kahún Patrik 0:2
Listopad Vavruša Martin 0:2
Listopad Májová Renáta 2:1
Říjen Krejčí Martin 1:2
Říjen Žeravík David 1:2
Říjen Májová Renáta 2:0
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Říjen Janoš Petr 1:2
Září Bakeš Radim 1:2
Září Spáčil Lukáš 0:2
Září Chylík Lukáš 0:2
Září Brokeš Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kříž Petr 0:2
Červenec / Srpen Broulík Aleš 1:2
Červenec / Srpen Vlosinský Jiří 0:2
Červenec / Srpen Skácel Petr 2:Sc
Červen Porubský Martin 2:1
Červen Máj Tomáš 2:0
Červen Brokeš Jiří 0:2
Červen Spáčil Lukáš 0:2
Květen Hanzl Jan 0:2
Květen Blažej Štěpán 2:0
Květen Spáčil Lukáš 2:Sc
Květen Hajný Jan 0:2
Duben Voborník Radim 1:2
Duben Kříž Petr 0:2
Duben Fojtášek Radim 2:Sc
Duben Spáčil Lukáš 2:1
Březen Janoš Petr 0:2
Březen Franek Pavel 2:0
Březen Oborný Tomáš 0:2
Březen Bakeš Radim 2:0
Únor Brokeš Jiří 2:1
Únor Benda Michal 0:2
Únor Kříž Petr 2:1
Únor Skácel Petr 0:2
Leden Plachý Martin 1:2
Leden Svrček Jan 0:2
Leden Horkel Zdeněk 0:2
Leden Minkovič David 2:Sc
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Kozelský Martin 0:2
Prosinec Brokeš Jiří 2:Sc
Prosinec Vašíček Jiří 1:2
Listopad Cvitanovič Alena 2:1
Listopad Májová Renáta 1:2
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Listopad Smékal Petr 2:Sc
Říjen Brokeš Jiří 0:2
Říjen Krkoška Libor 0:2
Říjen Ptáček Libor 0:2
Říjen Vlček Vojtěch 0:2
Září Zůbek Jiří 2:0
Září Klečková Stanislava 2:1
Září Spáčil Lukáš 0:2
Září Cvitanovič Alena 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zůbek Jiří 2:0
Červenec / Srpen Plachý Martin 2:0
Červenec / Srpen Cigánek David 2:0
Červenec / Srpen Křižanová Božena 2:0
Červen Martinik Adam 2:Sc 2
Červen Filipčík Pavel 2:0
Červen Hájek Jiří 2:0
Červen Kuras Pavel 2:0
Květen Krejčí Martin 2:1
Květen Závada Tomáš 0:2
Květen Blažej Štěpán 1:2
Květen Slíva Radim 0:2
Duben Maceček Jan 1:2
Duben Bolom Fabio 2:0
Duben Petruška Kamil 2:1
Duben Horák Martin 2:0
Březen Vašíček Karel 1:2
Březen Mlynář David 1:2
Březen Kolondra Vítězslav 0:2
Březen Petruška Kamil 1:2
Březen Vlček Jaroslav 0:2
Únor Priesol Daniel 0:2
Únor Stachovič Martin 0:2
Únor Klečková Stanislava 1:2
Únor Zeman Marek 0:2
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Kolondra Vítězslav 2:1
Leden Merta Marek 2:1
Leden Ptáček Josef 0:2
Prosinec Fojtášková Blanka 0:2
Prosinec Plachý Martin 2:1
Prosinec Stachovič Martin 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Zeman Marek 0:2
Listopad Fojtášek Radim 0:2
Listopad Trnka René 1:2
Listopad Chreno Petr 2:1
Listopad Bakeš Radim 1:2
Říjen Holain Jiří 0:2
Říjen Vlček Jaroslav 2:0
Říjen Stachovič Martin 2:Sc
Říjen Židek Václav 0:2
Září Šťastný Jiří 0:2
Září Petruška Kamil 2:0
Září Branc Petr 2:0
Září Kyselý Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mikulecký Oldřich 2:0
Červen Jakel Radim 2:1
Červen Křižanová Božena 2:0
Červen Kubulus Tomáš 2:0
Květen Litschmann Aleš 1:2 1
Květen Vlček Jaroslav 2:0
Květen Kahún Patrik 0:2
Květen Broulík Aleš 0:2
Duben Mach Vladimír 2:0
Duben Bakeš Radim 1:2
Duben Plachký Jakub 2:1
Duben Franek Pavel 1:2 2
Březen Kotek Honza 2:0
Březen Branc Petr 2:1 2
Březen Budiš Pavel 2:0 1
Březen Naar Lukáš 0:2 2
Únor Slíva Radim 0:2
Únor Fojtášek Radim 0:2
Únor Plachký Jakub 1:2
Únor Bakeš Radim 1:2 2
Leden Kyselý Petr 1:2
Leden Jakel Radim 2:1
Leden Chovanec Martin 0:2
Leden Řehánek Ladislav 2:Sc 1
Prosinec Horčičák Tomáš 2:0
Prosinec Hrnčárková Zuzana 2:0
Prosinec Staš Jiří 2:Sc 1
Prosinec Fuks Petr 2:0
Listopad Branc Petr 2:0
Listopad Tauber Lukáš 0:2
Listopad Orság Dalibor 2:0
Listopad Bolom Fabio 2:0
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:0 2
Říjen Naar Lukáš 2:1 2
Říjen Klimscha Dominik 1:2 2
Říjen Fuks Petr 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Riedl Michal 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Čechák Roman 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Dětská Kamila 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Škola Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Moják Adam 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stachovič Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2