Ef19005f6c66ee106a471bdfd308cd575631e44f_small

Kubáček Vojtěch

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 26 14 12 1 53.85%
2018/2019 28 16 12 0 57.14%
2017/2018 46 20 26 6 43.48%
2016/2017 44 21 22 2 47.73%
2015/2016 44 24 18 3 54.55%
2014/2015 44 22 22 1 50.00%
2013/2014 20 9 11 0 45.00%
Celkem: 252 126 123 13 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 6 3 3 0 50.00%
2014/2015 23 3 20 0 13.04%
Celkem: 29 6 23 0 20.69%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen-Červen Popek Roman
Březen-Červen Holman Vít 2:0
Březen-Červen Hlavatý Jiří
Březen-Červen Šefčík Petr
Únor Filipčík Pavel 0:2
Únor Černoch Petr 1:2
Únor Hlavatý Jiří 2:Sc
Únor Kňazovčík Jan 1:2
Únor Volný Martin 2:0
Leden Filipčík Pavel 1:2
Leden Serbus Michal 2:1
Leden Blažej Štěpán Sc:2
Leden Chylík Lukáš 0:2
Prosinec Serbus Michal 1:2
Prosinec Vildomcová Lucie 2:0
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Smékal Petr 2:Sc
Listopad Bakeš Radim 1:2
Listopad Vychodil Tomáš 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 1:2
Listopad Frydrychova Jana 2:0
Říjen Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Minarčík Tomáš 1:2
Říjen Bárová Petra 2:1
Říjen Vencl Radek 2:0
Září Doubek Jan 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Září Veselý Roman 2:0
Září Minarčík Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holásek Ladislav 0:2
Červenec/Srpen Kučerová Iveta 2:0
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 2:Sc
Červenec/Srpen Kubíček Michal 0:2
Červen Veselý Roman 0:2 1
Červen Máj Tomáš 2:Sc
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Sepeši Marian 2:0
Květen Cvitanovič Alena 1:2
Květen Vašíček Josef 2:1
Květen Urban František 1:2
Květen Adamec Lukáš 2:Sc
Duben Bednařík Jan 2:Sc
Duben Benada Radek 2:1
Duben Doleček Jiří 2:0
Duben Sukeník Vladimír 1:2
Březen Maťovka Marek 2:0
Březen Vildomcová Lucie 1:2
Březen Papachristodoulou Nikos 0:2
Březen Pácal Miloslav 1:2
Únor Gelnar Roman 1:2
Únor Travinský Víťa 0:2
Únor Křižanová Božena 2:Sc
Únor Kalvar Tomáš 2:0
Leden Procáková Eva 2:Sc
Leden Bárová Petra 2:0
Leden Mlčák Stanislav 0:2
Leden Kotassek Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Prchal Dušan Sc:2
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Holman Vít Sc:2
Červenec / Srpen Huňka Jindřich Sc:2
Červen Procházková Iveta 1:2
Červen Rohovský Petr Sc:2
Červen Kosňovský Radim 2:0
Červen Hrabec Radomír 2:Sc
Květen Faruzel Petr 1:2
Květen Pecuch Jiří 1:2
Květen Hrabuška Tomáš 0:2
Květen Vavruša Martin 0:2
Duben Holman Vít 2:0
Duben Soban David 2:1
Duben Kotásek Mirek 2:0
Duben Pácal Miloslav 2:0
Březen Peterek Jakub 0:2
Březen Stočes Jan 0:2
Březen Kubíček Michal 1:2
Březen Soban David 1:2
Únor Rohovský Petr 0:2
Únor Filipčík Pavel 1:2
Únor Horáková Tereza 2:0
Únor Hájek Jiří 2:Sc
Leden Faruzel Petr 2:0
Leden Verner Adam 2:0
Leden Horák Martin 2:0
Leden Kutěj Honza 0:2 1
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Kosňovský Radim 0:2
Prosinec Maceček Jan 0:2
Prosinec Franek Pavel 0:2
Prosinec Horáková Tereza 2:0
Listopad Minařík František 1:2
Listopad Kotásek Mirek 2:0
Listopad Filipčík Pavel 0:2
Listopad Miler Ctirad 2:Sc
Říjen Kučerová Martina 2:0
Říjen Kaloč Libor 2:Sc
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Václavek Martin 2:0
Září Kotásek Mirek 0:2
Září Holman Vít 0:2
Září Fójcik Tadeusz Sc:2
Září Urban František 2:1
Září Kaloč Libor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vašenka Michal 2:0
Červenec/Srpen Janoško Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Procáková Eva 2:Sc
Červenec/Srpen Křižanová Božena 2:0 1
Červen Fójcik Tadeusz 0:2
Červen Holeš Jiří 2:1
Červen Špaňhel Viktor 0:2
Červen Vokál Daniel 0:2
Květen Křístek Vladimír 2:Sc
Květen Šmíd Petr 0:2
Květen Montag Marek 2:1
Květen Žywczok Petr 0:2
Duben Pretsch Dalibor 0:2
Duben Kozelský Martin 0:2
Duben Hruška Jakub 0:2
Duben Krul Tomáš 2:1
Březen Sladovník Richard 2:Sc
Březen Peterek Jakub 2:1 4
Březen Mlčák Stanislav 1:2
Březen Petřík Tomáš 2:0
Únor Kučerová Iveta 0:2
Únor Huňka Jindřich 2:Sc
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Filipčík Pavel 1:2
Leden Guniš Ondřej 2:0
Leden Benada Radek 0:2
Leden Šulc Zbyněk 2:0
Leden Vítek Martin 2:0
Prosinec Hruška Jakub 2:1
Prosinec Hájek Jiří Sc:Sc
Prosinec Urban František 0:2
Prosinec Vokál Daniel 0:2
Listopad Holeš Jiří 2:1
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Lalík David 0:2
Listopad Petřík Tomáš 2:0
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Kotásek Mirek Sc:2
Říjen Špaňhel Viktor 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Září Kučerová Iveta 2:1
Září Holman Vít 1:2
Září Hrabec Tomáš 2:1
Září Lalík David 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Borová Petra 2:0
Červenec / Srpen Benada Radek 2:1
Červenec / Srpen Renz Vojtěch 2:Sc
Červenec / Srpen Chrenová Karina 2:1
Červen Hájek Jiří Sc:Sc
Červen Botor Milan 1:2 2
Červen Vokál Daniel 0:2
Červen Velek Martin 2:1
Květen Drbal Martin 0:2
Květen Kubulus Tomáš 2:Sc
Květen Holman Vít 2:0
Květen Kučerová Iveta 2:1
Duben Filipčík Pavel Sc:2
Duben Šmíd Petr 2:1
Duben Kučera Martin 0:2
Duben Májová Renáta 2:Sc
Březen Borová Petra 2:0 1
Březen Koval Jiří 2:1
Březen Holeš Jiří 2:Sc
Březen Václavek Martin 1:2
Únor Filipčík Pavel 0:2
Únor Hopp Petr 0:2
Únor Marec Ján 2:0
Únor Sobek Jan 2:Sc
Leden Kolondra Vítězslav 0:2
Leden Kříž Dušan 2:Sc
Leden Fójcik Tadeusz 0:2
Leden Drbal Martin 0:2
Prosinec Vojíř Josef 2:1
Prosinec Botor Milan 2:Sc
Prosinec Filipčík Pavel 2:1
Prosinec Holman Vít 2:0 2
Listopad Vokál Daniel 2:1
Listopad Pretsch Dalibor 0:2
Listopad Kleibertová Věra 2:0 1
Listopad Huňka Jindřich 0:2
Říjen Krejčí Martin 0:2
Říjen Pulcer Pavel 0:2
Říjen Otisk Tomáš Sc:Sc
Říjen Hrčka Libor 2:1
Září Marec Ján 0:2
Září Bolom Fabio 2:Sc
Září Kučerová Iveta 0:2
Září Kučerová Martina 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sedláček Břetislav 2:Sc
Červenec / Srpen Miler Ctirad 2:Sc
Červenec / Srpen Bolom Fabio 2:0
Červenec / Srpen Beck Jiří 2:Sc
Červen Sedláček Břetislav 0:2
Červen Marec Ján 2:1
Červen Boštík Kamil 0:2
Červen Procáková Eva 2:0
Květen Budiš Pavel 0:2
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Karchňáková Hana 2:Sc
Květen Cigánek David 1:2
Duben Nociar Lukáš 0:2
Duben Lalík David 0:2
Duben Pala Přemysl 2:1
Duben Vojíř Josef 2:1
Březen Merta Marek 0:2
Březen Horčičák Tomáš 2:0
Březen Mlčák Stanislav 1:2
Březen Franek Pavel 0:2
Únor Mlynář David 2:Sc
Únor Králová Anna 2:0
Únor Beránek Vít 2:Sc
Únor Drbal Martin 0:2
Leden Horák Martin 2:1
Leden Růžička Tomáš 2:0
Leden Martinik Adam 0:2
Leden Guznar Jan 1:2
Prosinec Kříž Dušan 0:2
Prosinec Hrčka Libor 2:0
Prosinec Záveský Petr 2:0
Prosinec Porubský Martin 1:2
Listopad Beck Jiří 2:0
Listopad Bolom Fabio 2:0
Listopad Martinik Adam 0:2
Listopad Šrámek Viktor 0:2
Říjen Ludvik Lukáš 1:2
Říjen Holain Jan 0:2
Říjen Oborný Tomáš Sc:2
Říjen Blažej Štěpán 1:2
Září Pala Přemysl 1:2 1
Září Kotásková Kateřina 2:1
Září Pavlík Libor 2:1
Září Porubský Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kotásková Kateřina 2:0
Červen Horčičák Tomáš 2:Sc
Červen Cunda David 0:2
Červen Mayerová Petra 2:1
Květen Herejk Zdeněk 0:2
Květen Bajgar Lukáš 2:Sc
Květen Hájek Jiří 1:2
Květen Richtar Jan 0:2
Duben Kučerová Martina 2:1
Duben Hric Roman 2:1
Duben Mayerová Petra 2:0
Duben Kubulus Tomáš 0:2
Březen Hájek Jiří 0:2
Březen Vlček Jaroslav 0:2
Březen Mikulecký Oldřich 0:2
Březen Mlčák Stanislav 0:2
Únor Smidžár Pavel 2:0 1
Únor Tračík Štěpán 1:2
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Mlčák Stanislav 1:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Höhn Květoslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Pustka Jiri 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kříž Dušan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Cvitanovič Alena 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Grohman Stanislav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Máj Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Cvitanovič Alena 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Čigáš Kamil 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kočí Zdeněk 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Máj Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Porubský Martin 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Svrček Jan 0:2