C81d99aa57376c2162da2a50cdd7dbc24b89599d_small

Procák Vladimír


každý prohraný zápas je velké ponaučení...

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 52 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 39 21 16 2 53.85%
2017/2018 47 25 21 5 53.19%
2016/2017 45 21 22 5 46.67%
2015/2016 46 22 22 4 47.83%
2014/2015 45 24 20 1 53.33%
Letní badmintonování 2014 8 3 5 0 37.50%
Letní badmintonování 2013 8 4 3 2 50.00%
2013/2014 46 28 17 1 60.87%
2012/2013 19 9 10 5 47.37%
Celkem: 303 157 136 25 51.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 17 6 10 0 35.29%
2015/2016 16 9 6 0 56.25%
2014/2015 17 6 10 0 35.29%
2013/2014 33 18 15 0 54.55%
Celkem: 83 39 41 0 46.99%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Šimko Jáchym
Září Třos Milan
Září Ščigel Jiří
Září Riedl Michal
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Karas Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Koval Slávek 2:0
Červenec/Srpen Gulas Jan 1:2
Červenec/Srpen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Maceček Jan Sc:Sc
Červen Oborný Tomáš Sc:Sc
Červen Mikuláš David 2:1
Červen Baldrman Ondřej 2:Sc
Květen Li Fusheng 2:1
Květen Pustka Jiri 2:0
Květen Třos Milan 2:Sc
Květen Riedl Michal 2:Sc
Duben Fajmon Jan 1:2
Duben Franek Pavel 2:0
Duben Demel Ondřej 2:0
Duben Trnka Tomáš 0:2
Březen Maceček Jan 2:0
Březen Krkoška Libor 1:2
Březen Padrta Karel 1:2
Březen Franek Pavel 2:0
Únor Maceček Jan 0:2
Únor Pustka Jiri 1:2
Únor Li Fusheng 0:2
Únor Fójcik Tadeusz 1:2
Únor Padrta Karel 0:2
Leden Kiszka Bogdan 2:0
Leden Fousek Roman 0:2
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Leden Riedl Michal 1:2
Prosinec Franek Pavel 2:0
Prosinec Sabolčák Peter 2:Sc
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Prosinec Filipčík Pavel 2:Sc
Prosinec Fousek Roman 0:2
Listopad Travinský Víťa 2:0
Listopad Rucký Daniel 0:2
Listopad Bečák Patrik 2:Sc
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Koval Slávek 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krkoška Libor 2:1
Červenec / Srpen Oswald Petr 1:2
Červenec / Srpen Pretsch Dalibor Sc:2
Červenec / Srpen Minařík František Sc:2
Červen Hošek Pavel 2:0
Červen Telecký Tomáš 2:0
Červen Maceček Jan 2:1
Červen Kvíčala Petr 2:0
Červen Žeravík David 2:0
Květen Riedl Michal 0:2
Květen Ščigel Jiří 0:2
Květen Oswald Petr 2:1
Květen Oborný Tomáš 0:2
Duben Krejčí Martin 2:0
Duben Chovanec Martin 2:Sc
Duben Pelikán Aleš 0:2
Duben Goldbricht Ivo 0:2
Březen Kvíčala Petr 0:2
Březen Travinský Víťa 2:1
Březen Riedl Michal 0:2
Březen Panak Petr 2:0
Únor Hanzl Jan Sc:2
Únor Chylík Lukáš 1:2
Únor Vlosinský Jiří 1:2
Únor Trnka Tomáš 2:1
Leden Kvíčala Petr 2:1
Leden Blažej Štěpán 2:1
Leden Panak Petr 2:1
Leden Chylík Lukáš 2:1
Prosinec Hrabec Radomír 2:Sc
Prosinec Chovanec Martin 0:2
Prosinec Krkoška Libor 1:2
Prosinec Szarowski Zbyněk 2:Sc
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Faruzel Petr 2:0
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Stočes Jan 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Pelikán Aleš 2:0
Říjen Klečková Stanislava 2:0
Říjen Faruzel Petr Sc:Sc
Říjen Vavruša Martin 2:0
Říjen Hrabec Radomír 1:2
Září Třos Milan 0:2
Září Litschmann Aleš Sc:2
Září Gulas Jan 1:2
Září Bonobo Milan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Riedl Michal 0:2
Červenec/Srpen Hopp Petr 2:0
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Janoš Petr 2:Sc
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Červen Horkel Petr 2:1
Červen Lanča Jaroslav 0:2
Červen Pelikán Aleš Sc:Sc
Květen Priesol Daniel 2:1
Květen Brokeš Jiří 2:1
Květen Pustka Jiri 2:Sc
Květen Krkoška Libor 1:2
Duben Kusin Patrik 0:2
Duben Oswald Petr 0:2
Duben Gulas Jan 2:1
Duben Mlýnek Roman 0:2
Březen Oswald Petr 2:1
Březen Lach Tomáš 1:2
Březen Kuťák Radek 2:0
Březen Horkel Petr 1:2
Únor Pustka Jiri 2:1
Únor Litschmann Aleš 2:0
Únor Krejčí Martin 2:0
Únor Karas Tomáš 2:0
Leden Kostka Zdeněk 0:2
Leden Kuťák Radek 0:2
Leden Bonobo Milan 2:1
Leden Vlosinský Jiří 0:2
Prosinec Vojtěšek Petr Sc:2
Prosinec Koval Slávek 0:2
Prosinec Brokeš Jiří Sc:2
Prosinec Pelikán Aleš Sc:2
Listopad Broulík Aleš 1:2
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Pindur Petr 0:2
Říjen Oswald Petr 2:1
Říjen Lach Tomáš 1:2
Říjen Lanča Jaroslav 2:Sc
Říjen Solanský Petr 2:1
Říjen Bembenek Pavel 0:2
Září Vašíček Jiří 2:1
Září Ščigel Jiří 2:Sc
Září Mlýnek Roman 2:0
Září Kornel Martin 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk 0:2
Červenec / Srpen Ptáček Josef Sc:Sc
Červenec / Srpen Gelnar Marek 1:2
Červen Vlček Vojtěch 0:2
Červen Ptáček Libor 2:Sc
Červen Pelikán Aleš 2:Sc
Červen Gelnar Marek 0:2
Květen Maceček Jan 2:0
Květen Hála Martin 2:Sc
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Zeman Marek 2:0
Duben Benda Michal 1:2
Duben Skácel Petr 2:1
Duben Svrček Jan 2:Sc
Duben Horkel Zdeněk 1:2
Březen Stachovič Martin 1:2
Březen Maceček Jan 2:0
Březen Priesol Daniel 0:2
Březen Vašíček Karel 2:0
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Ptáček Libor 0:2
Únor Vlček Vojtěch 2:Sc
Únor Ptáček Josef Sc:2 7
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Priesol Daniel 2:0
Leden Cvitanovič Alena 2:0
Leden Stachovič Martin 1:2
Prosinec Pelikán Aleš 2:0
Prosinec Horkel Zdeněk 0:2
Prosinec Kostka Zdeněk 2:Sc
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Hála Martin 2:1
Listopad Krkoška Libor Sc:Sc
Listopad Priesol Daniel 0:2
Listopad Stachovič Martin 0:2
Listopad Vašek Martin 2:Sc
Říjen Zeman Marek Sc:2
Říjen Holain Jiří 0:2
Říjen Broulík Aleš 0:2
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Chrobák David 0:2
Září Brokeš Jiří 2:Sc
Září Minkovič David 2:Sc
Září Oswald Petr 0:2
Září Broulík Aleš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 2:0
Červenec / Srpen Ščigel Jiří 0:2
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Stachovič Martin Sc:Sc
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Červen Vašíček Jiří 1:2
Červen Zeman Marek 0:2
Červen Václavík Marek 2:0
Květen Krkoška Libor 2:1
Květen Grohman Stanislav 2:Sc
Květen Oswald Petr 0:2
Květen Riedl Pavel 2:0
Duben Trnka René 2:1
Duben Litschmann Aleš 2:1
Duben Brokeš Jiří 0:2
Duben Minkovič David 2:1 4
Březen Grohman Stanislav 2:1
Březen Stachovič Martin 0:2
Březen Zůbek Jiří 2:0
Březen Ptáček Josef 0:2
Únor Šťastný Jiří 0:2
Únor Broulík Aleš 0:2
Únor Václavík Marek 0:2
Únor Krkoška Libor 2:Sc
Leden Trnka René 2:1
Leden Kozelský Martin 2:1
Leden Chovanec Martin 0:2
Leden Brokeš Jiří 2:0
Prosinec Klimeš Marcel 0:2
Prosinec Holain Jiří 1:2
Prosinec Plecák Martin 0:2
Prosinec Minkovič David 2:1 8
Listopad Rubeš Pavel 1:2
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Priesol Daniel 2:0
Listopad Riedl Pavel 1:2
Říjen Šťastný Jiří 2:0
Říjen Klimeš Marcel 2:Sc
Říjen Kahún Patrik 2:Sc
Říjen Brokeš Jiří 1:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Září Ščigel Jiří 0:2
Září Riedl Pavel 2:1
Září Rubeš Pavel 0:2
Září Václavík Marek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Vašíček Jiří 1:2
Srpen Buglová Tereza 2:0
Srpen Kahún Patrik 1:2
Srpen Lach Tomáš 0:2
Červenec Bakeš Radim 2:1
Červenec Lach Tomáš 0:2
Červenec Chreno Petr 2:0
Červenec Kahún Patrik 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Kahún Patrik 0:2
Srpen Černý Martin Sc:Sc 1
Srpen Plachký Jakub 2:0
Srpen Suchanek Bohdan Sc:2
Červenec Kahún Patrik 0:2
Červenec Marec Ján 2:0
Červenec Křižanová Božena 2:0
Červenec Tejzr Lukáš 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Tourek Jaroslav 1:2
Červen Černý Martin 0:2
Červen Marušák Tomáš 0:2
Červen Fojtík Radim 2:0
Červen Kolesár David Sc:Sc
Květen Kožela Lukáš 2:1
Květen Gelnar Marek 2:0
Květen Černý Martin 0:2
Květen Šťastný Jiří 2:1
Květen Žák Patrik 2:Sc
Duben Fojtášek Radim 2:0
Duben Ščigel Jiří 1:2
Duben Chovanec Martin 2:0
Duben Rubeš Pavel 2:1
Duben Brokeš Jiří 2:0
Březen Žák Patrik 0:2
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Kolesár David 0:2
Březen Šťastný Jiří 0:2
Březen Fojtík Radim 2:1
Únor Lyko Pavel 2:0
Únor Václavík Marek 2:1 2
Únor Vybíral Aleš 1:2 2
Únor Fojtík Radim 2:0
Únor Tourek Jaroslav 0:2
Leden Chrenová Karina 2:0
Leden Ščigel Jiří 2:0
Leden Kahún Patrik 2:0
Leden Franek Pavel 2:0
Prosinec Černý Martin 0:2
Prosinec Plachký Jakub 2:0
Prosinec Rubeš Pavel 0:2
Prosinec Oswald Petr 2:1
Listopad Budiš Pavel 2:0
Listopad Vaníček Dalibor 2:0
Listopad Jakel Radim 2:Sc
Listopad Bakeš Radim 2:0
Říjen Rubeš Pavel 0:2
Říjen Riedl Pavel 0:2
Říjen Fojtík Radim 0:2
Říjen Suchanek Bohdan 2:Sc
Září Fojtík Radim 0:2 2
Září Vlnieška Milan 0:2
Září Václavková Renáta 2:Sc
Září Orság Dalibor 2:0
Září Čajan Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Setlová Petra 2:0
Červen Bajgar Lukáš 2:0
Červen Zdvihal Tomáš 0:2
Červen Marec Ján 2:0
Květen Vlnieška Milan 0:2
Květen Brokeš Jiří 0:2
Květen Fuks Petr 2:0
Květen Chudobová Tereza 2:0
Duben Glas Petr Sc:2
Duben Chrenová Karina Sc:2 2
Duben Karpeta Petr Sc:2
Duben Farago Vojtěch Sc:2 1
Březen Bajgar Lukáš Sc:2
Březen Čajan Jan 2:0
Březen Václavková Renáta 2:0
Březen Kašpar Luděk 2:0
Únor Novotná Eva 2:Sc
Únor Tourek Jaroslav 0:2
Únor Suchanek Bohdan 0:2 3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Mazurová Michaela 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Švábek Michal 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Schlauch Radek 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Kalvar Matěj 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Chylík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bonobo Milan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Harazim David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Pustka Jiri 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Krejčí Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Poláček Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Seidler Přemysl 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Stoczek David 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ptáček Libor 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Šmajstrla Miroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Koval Slávek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plaček Honza 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Smékal Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Chrobák David 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jiří 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Svrček Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ptáček Josef 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Seidler Přemysl 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Václavík Marek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hruška Roman 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimeš Marcel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Šupák Josef 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kozelský Mirek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Fuks Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Šupák Josef 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Teuchner Dan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Moják Adam 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlček Lubomír 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vaníček Dalibor 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Jakel Radim 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlček Vojtěch 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlnieška Milan 0:2