Několik favoritů mimo hru!

Výsledky ZDE
Oficiální stránky turnaje - ZDE

SINGLY MUŽI:

Výborným výslekem, se ve dvouhře mužů ukázal teprve patnáctiletý Jan Janoštík. Ten si zopakoval finálový zápas s minulého mistrovství U19 proti Jiřímu Králi. Tentokrát však odešel vítězně Jan a je jisté, že nám roste nadějný talent. Honza vyhrál 21:11, 21:16.
Desetinásobný mistr ČR Jan Fröhlich, dostal před MČR divokou kartu. Ovšem 38 letý zkušený borec i ve svých letech, roznesl Jana Benbenka 21:4 a 21:11. Zkušenosti jsou zkušenosti. Poté si poradil i s nasazenou trojkou Petrem Beranem.

Zbytek nasazených hráčů zvládlo své zápasy a postupují do dalších bojů.

SINGLY ŽENY:

Velký zklamáním je nenastoupení Kateřiny Tomalové do celého turnaje.
Nasazenou jedničkou se tak stala Tereza Švábíková. Ona i její kolegyně zvládly všechny svá úvodí utkání a postupije tak vybraná nejsilnější osmička hráček do zítřejších bojů.
Nic zvláštního se tak nestalo a my se budeme těšit na tuhé boje zítra.

DOUBLY:

V soutěži doublů byl největším překvapením prohraný 1. set nejlepšího českého mixového páru v podání Bitman/Bášová. Ti narazili na namotivované Švejda/Milisová a měli co dělat, aby se vrátili do utkání. Možná mládí a ještě ne tak velká zkušenost rozhodla následující sety, které si právě zkušenější pár Bitman/Bášová pohlídali a zvítězili nakonec 18:21,21:14 a 21:14.

Ještě těsnější zápas zažili druzí nasazení Janáček/Milová, kteří se utkali s párem Ehm/Krpalová. Tuhý tří setový boj o každý bod. Takto by se dal stručně tento zápas popsat. První set si papírově silnější pár pohlídal, ovšem poté těsná prohra 23:21 vrátila zápas do nerozhodného stavu a Ehm/Krpalová byli tzv. na koni. Třetí set jim pak nevyšel dle představ a prohrávají 21:18.

V mužském doublu pak vypadly dvě silné dvojice. Jedná se o týmy Drančák/Hubáček (2. nasazení) a Šída/Voráč. Obě nezvládly své zápasy a odchází domů s prázdnou. Mladý pár Hubáček/Louda tak vyzve na souboj tým Janoštík/Šelong. Právě tito dva, prošli skrze své soupeře a zítra již zjistíme, kdo se probojuje do 1/4 finále.