A93894a83b669699997ed6889cd1b78dbf33bd67_small

Kutěj Honza

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 33 21 10 2 63.64%
2017/2018 25 13 12 5 52.00%
2016/2017 47 22 25 11 46.81%
Celkem: 105 56 47 18 53.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Klečková Stanislava Sc:2
Únor Pretsch Dalibor Sc:2
Únor Krejčí Martin Sc:2 1
Únor Szarowski Zbyněk Sc:2
Leden Faruzel Petr 2:0 1
Leden Horák Martin 2:1 1
Leden Verner Adam 2:0 1
Leden Kubáček Vojtěch 2:0 1
Prosinec Kotásek Mirek 2:0 1
Prosinec Neumann Karel 2:0 1
Prosinec Soban David 2:1 2
Prosinec Procházková Iveta 2:0 1
Listopad Hruška Jakub 1:2 1
Listopad Rohovský Petr 0:2 1
Listopad Peterek Jakub 1:2 2
Listopad Kozelský Martin 0:2 2
Říjen Vokál Daniel 2:0 1
Říjen Šulc Zbyněk 2:1 2
Říjen Koval Jiří 0:2 1
Říjen Benada Radek 2:0 2
Září Kubíček Michal 1:2 1
Září Filipčík Pavel 2:0 2
Září Adamec Lukáš 2:1 1
Září Miler Ctirad Sc:2
Září Juračka Robert 0:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Petřík Tomáš Sc:2 1
Červenec/Srpen Žywczok Petr Sc:2 1
Červenec/Srpen Chrenová Karina Sc:2 1
Červenec/Srpen Smékalová Monika Sc:2 1
Červen Šmíd Petr Sc:2 1
Červen Kozelský Martin Sc:2 1
Červen Koval Jiří Sc:2 1
Červen Goldbricht Ivo Sc:2 1
Květen Minařík František Sc:2 2
Květen Májová Renáta 1:2 2
Květen Kvíčala Petr 1:2 1
Květen Juračka Robert 0:2 2
Květen Grohman Stanislav 0:2 1
Duben Peterek Jakub 2:0 2
Duben Křístek Vladimír 2:Sc
Duben Miler Ctirad 0:2 2
Duben Urban František 2:1 1
Březen Horák Martin Sc:2 1
Březen Májová Renáta 2:0 2
Březen Oborný Tomáš 0:2 2
Březen Franek Pavel 0:2 1
Březen Borski Michal Sc:2 2
Únor Kučera Martin 2:Sc
Únor Křístek Vladimír 1:2 2
Únor Minařík František 2:1 2
Únor Li Fusheng 1:2 2
Únor Vavruša Martin 2:0 2
Leden Kvíčala Petr 2:0 2
Leden Pulcer Pavel 2:1 2
Leden Huňka Jindřich 2:Sc 1
Leden Hrabec Tomáš 2:Sc 1
Prosinec Travinský Víťa 2:1 1
Prosinec Křístek Vladimír 2:1 1
Prosinec Fójcik Tadeusz 0:2 1
Prosinec Adamec Lukáš 0:2 1
Listopad Pešl Vít 2:Sc 1
Listopad Hrčka Libor 2:Sc 2
Listopad Kusin Patrik 0:2 2
Listopad Botor Milan 2:0 1
Říjen Budiš Pavel 2:0 1
Říjen Klemens Pavel 2:Sc 1
Říjen Miler Ctirad 1:2 1
Říjen Guniš Ondřej 2:0 1
Září Koval Jiří 2:1 1
Září Meier Vladimir 2:1 2
Září Klimešová Petra 2:Sc 1
Září Fajmon Jan 1:2 1