Mistři 1A |
---|
1. Streit Vladislav |
2. Baldrman Ondřej |
3. Oswald Petr |
4. Sviták Jakub |
5. Karas Tomáš |
Mistři 1B |
---|
1. Juračka Robert |
1. Gottwald Tomáš |
3. Czepiec Marian |
4. Habrnál Libor |
4. Zeman Marek |
Mistři 2A |
---|
1. Světelský Daniel |
2. Faruzel Petr |
3. Fréhar Radim |
4. Franek Pavel |
5. Ptáček Josef |
Mistři 2B |
---|
1. Gombos Dušan |
2. Benda Michal |
3. Pudich Dalibor |
4. Hanzl Jan |
4. Telecký Tomáš |
Přeborníci 1A |
---|
1. Gulas Jan |
2. Bembenek Pavel |
2. Demel Ondřej |
2. Drtil Tomáš |
5. Pekárek Nikolas |
6. Pustka Jiri |
Přeborníci 1B |
---|
1. Pindur Petr |
2. Padrta Karel |
3. Hric Jan |
4. Michalský Martin |
5. Ščigel Jiří |
Přeborníci 2A |
---|
1. Blažej Štěpán |
2. Hruška Jakub |
3. Ston Kamil |
4. Procák Vladimír |
4. Frydrychova Jana |
Přeborníci 2B |
---|
1. Kiszka Bogdan |
2. Waliszewski Petr |
3. Palenčík Matúš |
4. Sukeník Vladimír |
5. Šefčík Petr |
Přeborníci 3A |
---|
1. Plichta Tomas |
2. Pretsch Dalibor |
2. Kutěj Honza |
4. Kňazovčík Jan |
5. Moravec Petr |
Přeborníci 3B |
---|
1. Holibka Albert |
2. Herudek Erik |
3. Litschmann Aleš |
3. Šrajer Jan |
5. Hruboň Tomáš |
Přeborníci 4A |
---|
1. Mironidis Radek |
2. Pískala Jan |
3. Vychodil Tomáš |
4. Koběluš Jaromír |
5. Vaníček Dalibor |
Přeborníci 4B |
---|
1. Janošek Radim |
2. Shevchenko Oleg |
3. Koval Jiří |
4. Majkus Filip |
5. Vašíček Josef |
Nadšenci 1A |
---|
1. Podlesný Tomáš |
2. Duda Jiří |
3. Kubíček Michal |
4. Maceček Jan |
4. Kubáček Vojtěch |
Nadšenci 1B |
---|
1. Maniur Tomas |
1. Štarha Roman |
3. Wojkowský Radim |
3. Kučerová Iveta |
5. Filipčík Pavel |
Nadšenci 1C |
---|
1. Kičmer Jan |
2. Michel Lukáš |
3. Pitron Martin |
4. Noga David |
5. Pavelka Robin |
Nadšenci 1D |
---|
1. Konkolský Roman |
2. Tomai Martin |
3. Novák Luboš |
4. Schreier Petr |
5. Olbrecht Radek |
Nadšenci 2A |
---|
1. Rohovský Petr |
2. Maťovka Marek |
2. Matějka Pavel |
4. Urban František |
5. Neubauer Jaroslav |
Nadšenci 2B |
---|
1. Kašpárek Jan |
1. Bakeš Radim |
1. Králová Anna |
4. Kakáč Vladimír |
5. Káňa Dominik |
Nadšenci 2C |
---|
1. Holman Vít |
2. Velkoborský Petr |
3. Metzová Silvie |
4. Hlavatý Jiří |
4. Kiszka Michal |
Nadšenci 2D |
---|
1. Mervart Pavel |
2. Bolom Fabio |
3. Nguyen Thanh Dat |
4. Bourek Luboš |
4. Kowalczyk Jan |
Nadšenci 3A |
---|
1. Holek Radim |
2. Sohr Jakub |
2. Kaczmarek Petr |
4. Kotásek Mirek |
5. Augustin Michal |
6. Bedrlík David |
Mistři T1 |
---|
1. Molenda / Vlosinská |
2. Bartl / Tröstr |
2. Bosak / Bosáková |
4. Šrajer / Shevchenko |
5. Krejčí / Ferencová |
Mistři T2 |
---|
1. Krejčí / Hlinková |
2. Krkoška / Hlinková |
3. Demel / Skipalová |
4. Skotnica / Matouš |
5. Veltšmíd / Kovačik |
Mistři T3 |
---|
1. Metz / Metzová |
2. Ožog / Čopík |
3. Laus / Glaic |
4. Bakeš / Bakešová |