Kdo je vítězem?

Rozhovor s oběma hráči ZDE

Rozhodující zápas Gelnar vs. Marušák odehrán!

Jak vše dopadlo?

Na začátku zápasu jsme oběma hráčům přidali trochu nervozity úvodním rozhovorem. Ti se poté domluvili, že si zahrají zkrácený set do 15ti bodů o podání a na také na rozehrání a získání trochy klidu na raketu.

Marek nakonec podání vybojoval a mohlo se hrát na ostro. Na obou hráčích šlo poznat, že tréninku v poslední době moc nedali, ale přesto mělo utkání tempo a bylo na co se dívat. Marek začal v prvním setu lépe, ale ihned o větší vedení přišel a první set se tak rozhodoval až v závěru.
Zde udělal několik zbytečných chyb Tomáš a první set tak získal Marek v poměru 21:18!

Druhý set začal výborně Tomáš a dostal se až do vedení 9:2! Marek ale zatáhl za provaz (ale fakt hodně zatáhl!) a stáhl skoŕe na 11:10! To zřejmě Tomovi srazilo sebevědomí a poté se začal trochu trápit, až nakonec Marek odskočil na rozdíl 19:12 po několikati zbytečných chybách.
Poté ale zase zabral Tom a dotáhl se na pouhá 3 bodový rozdíl 19:17! To už Marka vystrašilo, nenechal nic náhodě, našel v sobě zbytky sil a zamakal! Vítězství 21:17 mu na 99,99% (pokud jej organizátoři nediskvalifikují ze soutěže, aby byla větší sranda) bude stačit na titul MISTRA LIGY 2015/2016!

Videorozhovor s oběma účastníky a pocity po utkání shlédněte v následujícím videu:

Díky za pozornost a zase příště badmintonisti!