A3dcf62e5eb51672cf1061b7a78bbd8859f145f9_medium

................REPORTÁŽ

.................................ŽEBŘÍČKY

Reportáž z turnaje:

Veselo u Radima Frodla

22.3.2014 se odehrál první jarní turnaj mixových párů. Sluníčko svítilo, teplo bylo, ale i tak na turnaj přišlo 34 párů, což je krásné číslo. Hrálo se tradičně na šesti badmintonových kurtech SC Fajne, které si pro všechny páry připravilo překvapení v podobě sladkého dezertu připraveného kavárnou Café43 v Ostravě – Porubě. Moc děkujeme!

Za favorita turnaje bylo těžko označit nějaký pár. Turnaje se totiž zúčastnila téměř celá elitní osmička celkového žebříčku. Takže vyhrát mohl prakticky kdokoli. Vyrovnanost turnaje byla také dokázána překvapivým obsazením třetího místa v turnaji. Toto místo nakonec obsadil pár Rostislav a Klára Bosákovi, kteří dokázali porazit třeba pár Ivo Durlák / Míša Dvorská. Na druhém místě se s 27 body umístil čerstvě 50ti letý pár Jaroslav Mažgut a Šárka Švábková. Ano, Jarda přesně v den turnaje oslavoval svých padesát let. Ještě jednou moc gratulujeme a přejeme nejen úspěchy v badmintonu, ale i v soukromém a profesním životě. Na prvním místě se umístil pár Radim Frodl / Jarmila Berná s 30 body. Jejich výkon byl velmi vyrovnaný a v průběhu turnaje ani jednou nezaváhali. Žádnému párů, s kterým hráli, se nepodařilo ani remizovat. Takže vítězství jednoznačně zasloužené.

Spolu s badmintonovým turnajem se uskutečnil na druhé straně haly i turnaj squashový MASTER. Tohoto turnaje se zúčastnili i dva badmintonisté Radim Frodl a Ivo Durlák. Oba nám všem ukázali, že je jim jedno, jakou raketu drží v ruce a patří mezi nejlepší v jakémkoli sportu. Důkazem je to, že právě tito dva se probojovali až do finále tohoto turnaje a squashistům ukázali, jak se to hraje. Ve finále se však jasně ukázalo, kdo je lepší, kdo má více zkušeností ze squashe a hladce vyhrál 2:0. A kdo to byl? Vítězem badmintonového i squashové turnaje se stal jeden a ten samý hráč, a to Radim Frodl. Radime, si fakt borec! A tak posbíral všechny ceny ve squashi i v beďasu a šel si užívat krásné sobotní počasí.

Na turnaj se opět přihlásilo několik nových párů, aby poměřilo síly s novými hráči. I těm samozřejmě děkujeme a doufáme, že přijdou zase. Jeden z těchto nových párů (Lacinovi) se nám i zmínil, že by si rádi zašli s někým zahrát, případně pravidelněji chodit hrávat, kdo by měl tedy zájem, poskytneme na ně kontakt.

Tak se mějte všichni fajn a těšíme se na Vás v dubnu.