1.1.2018 žádné komentáře
07966541c5655dbb6b9dc66e01a0e6a7d36d225a_medium
Další měsíc OBL za a před námi!

LEDEN - Noví hráči, nové výzvy!

Michal Benda a Josef Ptáček nekompromisní!

Tereza Horáková zastavena!

Liga JUNIORŮ spuštěna!

Slosování výherců kola ZDE
STARTUJE DALŠÍ KOLO OBL!

Připravte se, vemte si posledních pár tréninků a jde se na to!

Michal Benda a Josef Ptáček ovládli skupiny mistrů a nutno říci, že se Pepa neustále zlepšuje! Uvidíme jak obstojí v následujícím měsíci. Pepa bude mít možnost vyzvat aktuálního lídra Davida Chrobáka. Už teď jsem velmi zvědav jak tento souboj dopadne!

V tomto kole bylo udělena pouze jedna divoká karta a navíc se zranil na turnaji Ostravského kanára Slávek Koval, který se bude dlouho léčit a tak uvolnil místo jiným. Někteří hráři tedy nakonec poustoupili i ze 3. místa ve skupině.

Výbornou formu si zatím drží Tereza Horáková. Ta zatím každý měsíc postupovala a dávala chlapům co proto. Teď poprve narazila na silnou chlapskou skupinu a na tu už nestačila.

V doublech pak nastala zajímavá situace, kdy se do jedné skupiny dostala 1 hráčka 2x :) Andrea Vlosinská hraje ligu ve 2 týmech a ty se teď střetnou v jedné skupině proti sobě. Jsme zvědavý, jak zápas zvládne :).

Další novinkou je také spuštění ligy JUNIORŮ! Mladí talenti tak mohou poměřit síly mezi sebou a zahrají si tak svou vlastní "mini ligu".

Slosování výherců jednotlivých skupin ve videu :)

Systém losování ve skupinách pokračuje ZDE

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.