1.2.2018 žádné komentáře
9a725fba3bb773ed390e656fe498ac35aed20493_medium
Další měsíc OBL za a před námi!

ÚNOR - Noví hráči, nové výzvy!

br> Návrat Petra Oswalda.

Tomáš Gottwald vítězí ve skupině mistrů!

Liga 4-her pomalu roste!

Slosování výherců kola ZDE
STARTUJE DALŠÍ KOLO OBL!

Připravte se, vemte si posledních pár tréninků a jde se na to!

V lize jednotlivců máme několik nových hráčů! Přejeme hodně zdaru a kvalitních zápasů! Pár hráčů nás také opustilo z časových důvodů a bohužel i zranění.

V mistrech opět dominoval David Chrobák a také Tomáš Gottwald! Ten se v každém kole zlepšuje a budeme se někdy těšit na duel těchto dvou borců! Naopak Ivo Durlák toto kolo zaváhal a padá o skupinu níže. Naopak Patrik Kusín vyhrál svou skupinu a nakoukne do mistrů 1. Podaří se mu v této velké konkurenci udržet nebo potrápit ty nejlepší hráče?

Výbornou formu měla Staňa Klečková! Ta se probojovala nejtěžší skupinou na postup (Nadšenci ->Přeborníci) a dostává se opět výše! Drží si tak stále pozici nejlepší ženy v lize.

V doublech pak měli namále Ptáček/Bosák. Ti sice vyhráli všechny zápasy nakonec 2:0, ale u některých soupeřů to nebylo tak jednoznačné, jako vždy! Do nejvyšší skupiny naopak nakoukne Padrta/Ďurina.

Liga JUNIORŮ pokračuje! Mladí talenti mohou stále poměřovat své síly mezi sebou, dominantní byl mezi juniory hlavně Jan Bystroň a Navrátilová Barbora.

Slosování výherců jednotlivých skupin ve videu :)

Systém losování ve skupinách pokračuje ZDE

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.