25.1.2016 žádné komentáře
A17933423eeff8714985f901eddb004863100bc8_medium
Report z turnaje mixů!

"KoKo" tým zaváhal!

FOTO ZDE

Další turnaj 27.2.2016 příhlášení ZDE
Máme za sebou další turnaj kategorie MIXŮ!

Další turnaj MIXŮ 27.2.2016! Přihlaš se zde.

Foto z turnaje zde.

Turnaje se nakonec zúčastnilo 21 párů a úroveň byla snad nejvyšší v této sezóně!

Turnaj přivedl ty nejlepší páry a úroveň turnaje snad nikdy nebyla tak vysoká. Mohli jsme také vidět několik překvapení v turnaj. "KoKo" pár zaváhal hned v prvním kole s Šodkem/Grácovou a zápas dopadl 3:3. Po jejich dominanci v posledních turnajích to bylo nečekané překvapení. Nakonec Kocich/Koudelová skončili "až" na 7. místě.

Na turnaj zavítal také známý borec Pepa Súkup se svojí spoluhráčkou Hromadovou Olgou. Vnesli do turnaje několik změn a nakonec po prohře s párem Heidler/Valigurová (za Alici byl záskok, bohužel si nepamatuji jméno :/) skončili na 2. místě. Druzí jmenovaní turnaj vyhráli jen díky lepšímu vzájemnému zápasu, kdy jim pomohl pouhý jediný míček!

3. místo obsadili poprvé na bedně Kremzer/Solnická a je nutné s němi rozhodně počítat i do příště, stále se zlepšují a mají rozhodně v budoucnu co ukázat!

Dalším překvapením bylo "až" 4. místo páru Bosák/Bosáková.

Výsledky turnaje:

Všichni účastníci turnaje mají možnost hrát celý rok Ostravskou badmintonovou ligu 4 her zcela ZDARMA! Jediné co stačí udělat, je napsat mail a informovat o tom nás adminy a poté si užít hru!

Těšíme se na Váš i příště!
Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.