1.10.2015 žádné komentáře
458950b7864f190ade244fe0dc7b2dc9ac696aa3_medium
Začínáme 2.kolo!

Nové souboje a noví hráči!

Slosování výherců zářijového kola! - ZDE

Registrace do ligy ZDE

Nalosováno druhé kolo!

Říjen je tady a s ním nové kolo a noví hráči.

3 lidé využili možnosti "Divoké karty" a tak máme hned několik skupin najednou 6ti členné.
Věřím, že všichni zvládnout odehrát malinko větší porci zápasů. Hlavně pozor na zdraví, tento měsíc se nám hned několik hráčů zranilo a musejí si dát menší pauzu. Přejeme brzké uzdravení!

V nově dvou nejvyšších skupinách se utkali proti sobě doslova mistři! Marek Gelnar potvrdil svou pozici obhájce titulu a obsadil 1. místo ve skupině. Jediný kdo jej porazil byl opět Jirka Šťastný, který jak se zdá, to na Marka umí a pravidelně jej začíná porážet. Jiří Holain si udržel pozici v této skupině a potvrdil tak své kvality.
Ve druhé skupině vyhrál Broulík Aleš kdy všechny utkání zvládl v poměru 2:1. V říjnovém kole se nám již hráči promíchají a bude zajimavé sledovat skupiny navzájem.

Stále stoupající Marek Zeman již nemá kam stoupat, jelikož dosáhl na vrchol a opět vyhrál svou skupinu a dostává se tak mezi elitu této ligy. Jsem zvědav jak se mu zadaří.

Na středu tabulky, Renáta Májová vyhrála svou skupinu. Sice ji pomohly dvě skreče, ale i přesto dvakrát vyhrála a postupuje bez porážky výše. Další dvě ženy, Gaubová Alena a Stanislava Klečková, svou skupinu nezvládly a sestupují. Tyto tři hráčky se tedy utkají ve skupinách stejné úrovně.

Ve čtyřhrách proběhl klasický souboj mezi Krkoška/Palička a Vlček/Vlček. Jak už je mezi těmito dvěma týmy zvykem, rozhodl třetí set v poměru 22:20 pro první jmenovaný pár a ti si tak udrželi svou pozici. Nováčci v soutěži pár Li/Hajný se prodrali do nejvyšší skupiny a bude třeba dokázat svou formu a udržet se v této nabité skupině. K těmto dvěma týmům patří do stálé trojice Veltšmíd/Kovačík, kteří se vrací po měsíční pauze. Bude těžké vzdorovat této silné trojici a prosadit se mezi nimi. Poprvé se mezi elitu také podívá pár Bulejko/Mlčáková, kteří budou tvořit jediný MIX pár v této skupině. Nakonec otvíráme novou skupinu z důvodu 13 týmů.

Jako každý měsíc, jsme i tento losovali vítěze jednotlivých skupin. Vítěze se dozvíte v následujícím videu.

Vítězům gratulujeme!

Přeji hodně štěstí a kvalitní zápasy!
Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.