10.11.2013 žádné komentáře připomínka
E0143c3fef4b3b9e9e404b5f4b6ddc08e4c73673_medium

PROSINEC - singly A každou 2. sobotu v měsíci
turnaj jednotlivců A

Název: Porubský košíček – 4. turnaj JEDNOTLIVCŮ A
Kdy: 14. prosinec 2013
Kde: SC FAJNE (Ostrava-Poruba, Gen Sochora 12)
Startovné: Jednotlivci: 270,- Kč
Harmonogram: 8:00 - 12:00
Hrací systém: „Švýcar“ – minimálně 6 utkání pro každého hráče
Nasazuje se dle žebříčku Porubského košíčku MUŽI
Přihlašování od: 11.11.2013 0:01 hod
Uzávěrka: 23.59 hod., úterý 10.12.
Přihlášky: e-mail: info@badmintonovaliga.cz
Předmět: přihláška na turnaj 14.12.2013
Text: uveďte jména a příjmení, telefonní kontakt a odkud jste
Po odeslání přihlášky obdržíte pokyny k platbě.
Propozice: ZDE

Turnaj je otevřen pro všechny amatérské hráče, kteří mají rádi dobrou zábavu a sportovního ducha. Kdo se náhodou nedostane na tento turnaj, tak další je pořádán o týden později ve stejný čas a stejným systémem.
Jedná se o turnaj MASTERS a to znamená, že za každé umístění bude připsáno 2x tolik bodů co obvykle.
Pro první 3 místa máme zajištěnou cenu láhev dobrého vínka ;-) a to až do konce sezóny!
Jedná se o mužský turnaj.
Hlavní cenou pro vítěze turnaje bude hodinový trénink s trenérem badmintonu!
Přihlašování probíhá z neděle na pondělí v 0:01. hod.
Dřívější přihlášky nebudou akceptovány

Badmintonová Tour je vypsána na 10 turnajů, následně budou vyhlášeni nejúspěšnější hráči.

V průběhu turnaje lze zakoupi badmintonové míče YONEX MAVIS 350 za zvýhodněnou cenu 250 Kč/ 6ks.
Míče si objednávejte přes email společně s přihlášením.

Žebříček: MUŽI

Těšíme se na Vás.

Míša a Martin

Přihlášení hráči: 10.12.2013 18:08
  1. Klimek Vojtěch 11.11. 0:01 Ostrava - Poruba
  2. Marušák Tomáš 11.11. 0:01 Ostrava
  3. Durlák Ivo 11.11. 0:01 Ostrava - Poruba
  4. Kožela Lukáš 11.11.. 0:01 Ostrava
  5. Šmajstrla Miroslav 11.11. 15:37 Ostrava
  6. Solanský Petr 11.11. 0:01 Ostrava - Poruba
  7. Pindur Petr 11.11. 7:08 Ostrava
  8. Mlýnek Roman 11.11. 7:18 Ostrava
  9. Černý Martin 11.11. 0:02 Žilina
  10. Herman Michal 11.11. 0:02 Ostrava
  11. 1n Plecák Martin 11.11. 15:16 Ostrava
  12. Celárek Ondřej 11.11. 0:42 Ostrava - Zábřeh
  13. Fojtík Radim 11.11. 1:24 Horní Domaslavice
  14. Lach Tomáš 11.11. 4:41 Ostrava - Poruba
  15. Gulas Jan 11.11. 6:04 Ostrava - Poruba
  16. Kornel Martin 11.11. 7:57 Frýdek Místek
  17. Tourek Jaroslav 11.11. 8:00 Ostrava - Poruba
  18. 2n Hruška Roman 21.11. 12:00 Ludgeřovice
  19. Bodrog Miroslav 11.11. 9:56 Lešná
  20. Marsín Petr 11.11. 10:13 Ostrava
  21. Warmuž Jiří 11.11. 13:54 Bohumín
  22. Koval Slávek 11.11. 15:16 Hukvaldy
  23. Plaček Jan 11.11. 15:24 Ostrava - Poruba
  24. Svrček Jan 11.11. 15:28 Ostrava - Poruba
Seznam náhradníků:

  1. Plecák Martin 11.11. 20:00 Ostrava
  2. Hruška Roman 21.11. 12:00 Ludgeřovice

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.