14.1.2016 5 komentářů
00a56c24c07fdd613776ab94f772892d9f787c16_medium
Nejen squashem a beďasem je sportovec živ!

Adrenalin z jiného soudku.

Karty vs. Kuličky ??
HEJ HRÁČI!

Řekli jsme si, že do nového roku vstoupíme s něčím pozitivním. Přicházíme tedy s celkem jednoduchým receptem na delikatesní společenský chod. :)

Od historických počátků Ostravské Squashové i Badmintonové ligy jsme pyšní na parádní, pohodovou a přátelsky fajnovou atmosféru, která se line mezi zapojenými sportovci. Tou hlavní ingrediencí, která tomu dává tu správnou šťávu, jste VY! Aby se však chutě dobře propojily, je třeba hrncem občas zamíchat.

Míchalo se často a pravidelně. Pokrmů a nabízených menu však přibývalo a kuchaři přestali stíhat. Nyní s nástupem automatických robotů a jiných pomocníků jsme si řekli, že je čas opět promíchat kvalitní suroviny v našem hráčském hrnci, aby se mezi sebou lépe seznámili a spojili! Tak tedy! Po krátké čtyřleté pauzičce obnovujeme tradiční adrenalinem nadité společné sportovní „shromáždění“. Předběžný termín této jedinečné události zní BŘEZEN! Protože to už zpoza kamen vylezem! :)

Vyzýváme Vás k vyslovení návrhu a hlasování, jaký druh adrenalinu zvolíme pro první obnovenou společnou sešlost. Kdo zvítězí mezi Vašimi sympatiemi? Jako první jsme do souboje vyslali následující aktivity: POKER vs. PAINTBALL ??

Pro oživení vzpomínek nebo nahlédnutí do historie projeďte fotodokumentaci ZDE a TU !!

Neváhejte a pište do komentářů! Bude to na Vás!

Máte tipy pro další akce? Sdílejte je s námi!

Už teď se nemůžeme dočkat!

Market Badalová & Vojta Vlček

Komentáře (5)


K přídání komentáře musíte být přihlášen.