78826956480183550940281f18e8406b4487e5bd_small

Plecák Martin


Preferuji odehrát zápasy najednou jako skupina. Oblíbená hala SC FAJNE.

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 9 2 7 0 22.22%
2013/2014 9 1 8 3 11.11%
2012/2013 28 17 10 4 60.71%
Celkem: 46 20 25 7 43.48%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 24 14 7 0 58.33%
2017/2018 18 13 4 0 72.22%
2016/2017 5 1 4 0 20.00%
2015/2016 6 4 2 0 66.67%
2014/2015 41 24 16 0 58.54%
2013/2014 61 39 21 0 63.93%
Celkem: 155 95 54 0 61.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Holain Jiří 1:2
Prosinec Minkovič David 2:1
Prosinec Procák Vladimír 2:0
Prosinec Klimeš Marcel 1:2 1
Listopad Lach Tomáš 0:2
Listopad Marušák Tomáš 0:2 2
Listopad Minkovič David 1:2
Listopad Gelnar Marek 1:2
Listopad Vlnieška Milan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Mach Vladimír Sc:2 2
Říjen Chrenová Karina Sc:2
Říjen Mlýnek Roman 2:1
Říjen Tourek Jaroslav 1:2
Září Krkoška Libor 1:2
Září Lach Tomáš 1:2
Září Kožela Lukáš 0:2
Září Mlýnek Roman 0:2
Září Marušák Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riedl Pavel Sc:Sc
Červen Vybíral Aleš 2:0
Červen Kožela Lukáš 2:0
Červen Černý Martin 2:Sc
Květen Durlák Ivo 0:2
Květen Mlýnek Roman 1:2
Květen Lyko Pavel 1:2
Květen Kožela Lukáš 2:0
Duben Vybíral Aleš 2:0
Duben Riedl Pavel 2:1
Duben Mlýnek Roman 2:1 1
Duben Bajgar Vít 2:Sc
Březen Mlýnek Roman 1:2 1
Březen Durlák Ivo Sc:2
Březen Lyko Pavel Sc:2
Březen Marušák Tomáš Sc:2
Únor Krkoška Libor 2:1
Únor Durlák Ivo 0:2
Únor Černý Martin 2:0
Únor Mlýnek Roman 0:2
Leden Rožnai Ladislav 2:0
Leden Farago Vojtěch 2:1 2
Leden Křižanová Božena 2:0 1
Leden Doležal Ondřej 2:0
Prosinec Vlček Dobroslav 2:0
Prosinec Glas Petr 2:0
Prosinec Mlýnek Roman 1:2
Prosinec Bajgar Lukáš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Celárek Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Hric Jan 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Teuchner Dan 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Procák Vladimír 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Rutar Filip 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Wanke Karel jun. 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Ptáček Josef 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gottwald Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bonobo Milan 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Solanský Petr 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lach Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kvíčala Petr 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hošek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Nesládek Matěj 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vitásek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Koval Slávek 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Rožek Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Lach Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vašek Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Harazim David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Seidler Přemysl 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Sedláček Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Žák Patrik 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kolesár Radek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Václavík Marek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hruška Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Főrster Boris 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Lukáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlnieška Milan 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bembenek Pavel 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Moravec Michal 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Peřina Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gaube Marek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Wolek Radomir 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Badal Aleš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygárek Štěpan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vancos Jean 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stachovič Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kratochvíl Jan 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Fojtášková Blanka 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Fojtášek Radim 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlnieška Milan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Veltšmíd Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Bulejko Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Šubertová Marcela 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Mlýnek Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Tourek Jaroslav 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Celárek Ondřej 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kornel Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hruška Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Durlák Ivo 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Hampl Václav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šrámek Viktor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krkoška Libor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Klímek Pavel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fajkoš Roman 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2