Cace21a18bc064348098b66d5cd767f2642f206c_small

Krejčí Martin


Jednejme s druhými lidmi tak, jak si sami přejeme, aby se chovali oni k nám...

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 45 21 24 0 46.67%
2017/2018 47 25 22 0 53.19%
2016/2017 46 21 25 0 45.65%
2015/2016 45 29 16 0 64.44%
2014/2015 24 14 10 0 58.33%
Celkem: 207 110 97 0 53.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 3 3 0 50.00%
2016/2017 11 8 3 0 72.73%
2015/2016 45 11 34 0 24.44%
2014/2015 23 6 17 0 26.09%
Celkem: 85 28 57 0 32.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hric Jan 1:2
Červenec/Srpen Třos Milan 1:2
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 1:2
Červenec/Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Červen Stočes Jan 2:Sc
Červen Krkoška Libor 2:Sc
Červen Třos Milan 0:2
Červen Hlavatý Jiří 1:2
Květen Szarowski Zbyněk 2:1
Květen Mikuláš David 0:2
Květen Žeravík David 1:2
Květen Maceček Jan 1:2
Duben Waliszewski Petr 0:2
Duben Pustka Jiri 1:2
Duben Hopp Petr 0:2
Duben Vlosinský Jiří 1:2
Březen Chylík Lukáš 0:2
Březen Zeman Marek 2:Sc
Březen Hruzík Lukáš 2:0
Březen Riedl Michal 2:0
Únor Kubíček Michal 2:0
Únor Mikuláš David 0:2
Únor Černoch Petr 2:1
Únor Kiszka Bogdan 2:0
Leden Třos Milan 0:2
Leden Rohovský Petr 2:0
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Fójcik Tadeusz 1:2
Prosinec Pelikán Aleš 2:Sc
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Pustka Jiri 0:2
Prosinec Waliszewski Petr 0:2
Listopad Panak Petr 0:2
Listopad Fousek Roman 2:Sc
Listopad Szarowski Zbyněk 2:1
Listopad Waliszewski Petr 0:2
Listopad Bystroň Jan 1:2
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Říjen Žeravík David 2:1
Říjen Hruzík Lukáš 2:0 4
Září Minařík František 0:2
Září Panak Petr 0:2
Září Juračka Robert 2:1
Září Žeravík David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 2:Sc
Červenec / Srpen Travinský Víťa 0:2
Červenec / Srpen Panak Petr 1:2
Červenec / Srpen Kozelský Martin 2:Sc
Červen Panak Petr 2:Sc
Červen Minařík František 1:2
Červen Blažej Štěpán 0:2
Červen Horkel Zdeněk 0:2
Červen Litschmann Aleš 1:2
Květen Klečková Stanislava 2:1
Květen Horák Martin 2:Sc
Květen Kozelský Martin 2:Sc
Květen Fójcik Tadeusz 1:2
Duben Procák Vladimír 0:2
Duben Pelikán Aleš 0:2
Duben Goldbricht Ivo 0:2
Duben Chovanec Martin 2:Sc
Březen Cinkraut Jakub 2:1
Březen Franek Pavel 2:0
Březen Chovanec Martin 2:1
Březen Horkel Petr 2:Sc
Únor Pretsch Dalibor 0:2
Únor Szarowski Zbyněk 2:0
Únor Klečková Stanislava 2:0
Únor Kutěj Honza 2:Sc 1
Leden Travinský Víťa 0:2
Leden Karkoška David 2:Sc
Leden Maceček Jan 2:1
Leden Kubíček Michal 2:0
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Chylík Lukáš 1:2
Prosinec Kvíčala Petr 1:2
Listopad Novosad Martin 2:0
Listopad Adamec Lukáš 2:0
Listopad Žeravík David 0:2
Listopad Maceček Jan 2:0
Listopad Goldbricht Ivo 0:2
Říjen Chylík Lukáš 0:2
Říjen Juračka Robert 2:0
Říjen Novosad Martin 2:0
Říjen Trnka Tomáš 0:2
Září Riedl Michal 0:2
Září Žeravík David 2:0
Září Fajmon Jan 1:2
Září Oborný Tomáš 2:1
Září Spáčil Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Žeravík David 1:2
Červenec/Srpen Karas Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Kvíčala Petr 2:0
Červenec/Srpen Soban David 2:0
Červen Žeravík David 2:1
Červen Hruzík Lukáš 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 1:2
Červen Kubíček Michal 2:0
Květen Panak Petr 0:2
Květen Kostka Zdeněk 0:2
Květen Li Fusheng 0:2
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Duben Franek Pavel 2:Sc
Duben Vavruša Martin 2:0
Duben Klečková Stanislava 2:1
Duben Rohovský Petr 2:0
Březen Ščigel Jiří 2:Sc
Březen Hopp Petr 0:2
Březen Maceček Jan 0:2
Březen Travinský Víťa 1:2
Únor Karas Tomáš 1:2 1
Únor Pustka Jiri 0:2
Únor Procák Vladimír 0:2
Únor Litschmann Aleš 2:1
Leden Lanča Jaroslav 2:Sc
Leden Baldrman Ondřej 0:2
Leden Grohman Stanislav 1:2
Leden Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Kornel Martin 2:Sc
Prosinec Kožela Lukáš 0:2 2
Prosinec Janoš Petr 0:2
Prosinec Bonobo Milan 1:2
Prosinec Gulas Jan 0:2
Listopad Klečková Stanislava 2:0
Listopad Hlavatý Jiří 0:2
Listopad Blažej Štěpán 1:2
Listopad Bakeš Radim 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 2:1
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Říjen Janoš Petr 0:2
Říjen Májová Renáta 2:0
Říjen Žeravík David 0:2
Září Kolondra Vítězslav 2:0
Září Klečková Stanislava 2:0
Září Blažej Štěpán 2:1
Září Pustka Jiri 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučera Martin 1:2
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 1:2
Červenec / Srpen Maceček Jan 0:2
Červenec / Srpen Hajný Jan 2:Sc
Červen Kubíček Michal 2:1
Červen Vlosinský Jiří 0:2
Červen Oborný Tomáš 0:2
Červen Hopp Petr 2:Sc
Květen Kozelský Martin 0:2
Květen Kostka Zdeněk 2:0
Květen Kříž Petr 0:2
Květen Skácel Petr 0:2
Duben Macura Jiří 2:Sc
Duben Cvitanovič Alena 2:1
Duben Vlosinský Jiří 1:2
Duben Litschmann Aleš 2:0
Březen Krkoška Libor 2:Sc
Březen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Březen Minkovič David 2:Sc
Březen Voborník Radim 0:2
Březen Brokeš Jiří 2:0
Únor Slíva Radim 2:Sc
Únor Horčičák Tomáš 2:0
Únor Kolondra Vítězslav 1:2
Únor Kahún Patrik 2:1
Leden Šmíd Petr 2:0
Leden Hrčka Libor 2:Sc
Leden Pešl Vít 2:1
Leden Chrenová Karina 2:0
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Prosinec Václavek Martin 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 1:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Listopad Macura Jiří 1:2
Listopad Hrnčárková Zuzana 2:0
Listopad Maceček Jan 0:2
Listopad Václavek Martin 2:0
Říjen Hrčka Libor 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 2:0
Říjen Otisk Tomáš 2:0
Říjen Pulcer Pavel 2:0
Září Procáková Eva 2:0
Září Kolbábek Jakub 0:2
Září Horák Martin 2:0
Září Hájek Jiří 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holain Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Máj Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Merta Marek 2:0
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Kříž Petr 0:2
Červen Guznar Jan 2:Sc
Červen Kočí Zdeněk 1:2
Červen Zůbek Jiří 2:0
Květen Kňazovčík Jan 1:2
Květen Blažej Štěpán 1:2
Květen Slíva Radim 0:2
Květen Závada Tomáš 2:Sc
Duben Budiš Pavel 2:0
Duben Hrnčárková Zuzana 2:0
Duben Vašek Martin 0:2
Duben Suchomel Václav 2:1
Březen Slíva Radim 0:2
Březen Kleibertová Věra 2:0
Březen Minarčík Jan 2:Sc
Březen Hrčka Libor 2:0
Únor Kočí Zdeněk 0:2 1
Únor Herejk Zdeněk 0:2
Únor Peroutík Jiří 2:0
Únor Navrátilová Adéla 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Dolkoš Dominik 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Foldyna Patrik 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Mazurová Michaela 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bystroň Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Balwar David 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Panak Petr 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bartl Roman 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Brokeš Jiří 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Bartl Roman 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Skulina Jakub 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Priesol Daniel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Havránek Aleš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Spáčil Antonín 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Harazim David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Stoczek Radek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimeš Marcel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Otisk Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Rucký Daniel 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Pelikán Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pulcer Pavel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel René 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Cvitanovič Alena 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Grohman Stanislav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kočí Zdeněk 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Lalík David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2