13.12.2018 žádné komentáře
Ee5e8f7084ae2424d6b6d4e130d84720ab3ff4a3_medium
Jak dopadl český tým na kvalifikaci?

Výsledky ZDE

Výsledky z kvalifikace českého týmuZDE

Kvalifikace českého týmu na mistrovství Evropy smíčených družstev!

7.12.-9.12.2018 proběhl v Polském městě Sobotka kvalifikační turnaj družstev.
Vítěz skupiny se tak probojoval na tento turnaj. Češi bojovali, avšak jejich výkon nebyl úplně 100%. Jak to nakonec vše dopadlo?

Český tým reprezentovali:

Muži

Bitman Jakub
Hubáček Matěj
Janáček Jaromir
Janoštík Jan
Král Jiří
Král Ondřej
Ludik Milan
Mendrek Adam
Švejda Tomáš

Ženy

Bašová Alžběta
Fuchsová Michaela
Milová Sabina
Pavelková Zuzana
Švábíková Tereza
Tomalová Kateřina

1. zápas - Česko vs. Polsko 2:3

V prvních bojích se český tým utkal proti Polsku. Silné Polsko ukázalo své kvality a nakonec prohrávají za stavu 1:2 i další zápas a je tak rozhodnuto, díky třem výhrám polského týmu. V konečném výsledku však každý vyhraný zápas hraje roli do celkové tabulky a Češi tak chtěli vyhrát i poslední zápas. To se podařilo a týmy seo rozcházejí po výsledku 2:3 z pohledu Česka.


2. zápas - Česko vs. Španělsko 3:2

Velice těžký soupeř s týmem plným hvězd. Češi však ukázali srdičko a Španěli poráží 3:2 na sety! Krásný bojovný výkon! Pořadí ve skupinách tak rozhodne vzájemný zápas mezi Polskem a Španělskem. Každopádně Češi musejí zvítězit i v posledních zápasech proti Litvě.


3. zápas - Česko vs. Litva 5:0

Proti Litvě to vypadalo výsledkově jednoduše a Český tým byl jasným favoritem. Pár zápasů bylo sice nakoenc vyhráno "tak tak", ale vše nakonec dobře dopadlo a Češi neprohráli jediný zápas a můžou tak být spokojení s výhrou 5:0. Češi měli možnost i přes prohru s Polskem postoupit z 1. místa, ovšem Španělům se povedl zápas s Polskem výhrou 4:1 a skupinu tak rozhodli vyhrané zápasy a poté sety. Česko tedy nepostupuje z důvodu 1 vyhraného zápasu méně.


Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.