6c8fa5dc03e71301d0a48dcc31159cfb853a2e4c_small

Karas Tomáš

Skupina Jednotlivci B
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 32 20 12 2 62.50%
2017/2018 47 26 21 0 55.32%
2016/2017 46 28 18 0 60.87%
2015/2016 25 20 5 1 80.00%
Celkem: 150 94 56 3 62.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 42 26 12 0 61.90%
2017/2018 48 28 19 0 58.33%
2016/2017 5 2 1 0 40.00%
Celkem: 95 56 32 0 58.95%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Panak Petr
Duben Kusin Patrik 2:1
Duben Gulas Jan 2:0
Duben Bembenek Pavel 2:Sc
Březen Hanzl Jan 2:Sc
Březen Třos Milan 2:1
Březen Fousek Roman 2:0
Březen Kusin Patrik 2:1
Únor Trojek Igor 1:2
Únor Kusin Patrik 2:0
Únor Šmajstrla Miroslav 0:2
Únor Panak Petr 1:2
Leden Pindur Petr 2:0
Leden Vlosinský Jiří 0:2
Leden Czepiec Marian 1:2
Leden Zeman Marek 2:Sc
Prosinec Riedl Michal 2:1
Prosinec Hlavatý Jiří 2:0
Prosinec Horkel Petr 0:2
Prosinec Hošek Pavel 2:0
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Listopad Oborný Tomáš 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Riedl Michal 1:2
Říjen Panak Petr 2:1
Říjen Horkel Petr 1:2
Říjen Juračka Robert 1:2
Říjen Szarowski Zbyněk 2:0
Září Kusin Patrik Sc:2
Září Riedl Michal 2:1
Září Třos Milan 0:2
Září Telecký Jiří Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zeman Marek 0:2
Červenec / Srpen Hanzl Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červenec / Srpen Ščigel Jiří 2:0
Červen Třos Milan 2:1
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Pelikán Aleš 1:2
Červen Lach Tomáš 0:2
Květen Juračka Robert 2:1
Květen Goldbricht Ivo 0:2
Květen Hlavatý Jiří 2:1
Květen Horkel Zdeněk 2:0
Duben Kusin Patrik 1:2
Duben Kvíčala Petr 2:0
Duben Hopp Petr 1:2
Duben Holain Jiří 2:Sc
Březen Trnka Tomáš 0:2
Březen Oswald Petr 2:0
Březen Ščigel Jiří 1:2
Březen Goldbricht Ivo 2:0
Únor Bonobo Milan 0:2
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Spáčil Lukáš 0:2
Únor Oswald Petr 2:1
Únor Riedl Michal 2:1
Leden Lach Tomáš 0:2
Leden Pindur Petr 1:2
Leden Pelikán Aleš 2:1
Leden Chovanec Martin 2:0
Prosinec Li Fusheng 2:1
Prosinec Hlavatý Jiří 1:2
Prosinec Litschmann Aleš 2:1
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Listopad Pelikán Aleš 1:2
Listopad Bajger Marcel 0:2
Listopad Kublák Filip 2:Sc
Listopad Bonobo Milan 1:2
Říjen Kratochvíl Jan 2:Sc
Říjen Zeman Marek 0:2
Říjen Koval Slávek 0:2
Říjen Třos Milan 2:1
Říjen Hopp Petr 1:2
Září Novosad Martin 2:0
Září Blažej Štěpán 2:Sc
Září Li Fusheng 2:0
Září Hopp Petr 0:2
Září Chylík Lukáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kvíčala Petr 1:2
Červenec/Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec/Srpen Žeravík David 2:0
Červenec/Srpen Soban David 2:0
Červen Vlosinský Jiří 1:2
Červen Pustka Jiri 2:Sc
Červen Grohman Stanislav 1:2
Červen Klečková Stanislava 2:1
Květen Kozelský Martin 1:2
Květen Fousek Roman 1:2
Květen Rohovský Petr 2:1
Květen Miler Ctirad 2:0
Duben Kříž Petr 2:Sc
Duben Minařík František 2:1
Duben Riedl Michal 0:2
Duben Vlček Jaroslav 2:1
Březen Li Fusheng 1:2
Březen Litschmann Aleš 2:1
Březen Chylík Lukáš 1:2
Březen Kříž Petr 2:0
Březen Fousek Roman 0:2
Únor Krejčí Martin 2:1 1
Únor Litschmann Aleš 2:1
Únor Pustka Jiri 1:2
Únor Procák Vladimír 0:2
Leden Chylík Lukáš 1:2
Leden Oborný Tomáš 2:1
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Kučera Martin 2:Sc
Prosinec Špaňhel Viktor 2:1
Prosinec Kubíček Michal 2:0
Prosinec Huňka Jindřich 2:Sc
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Listopad Kuťák Radek 0:2
Listopad Vlosinský Jiří 0:2
Listopad Pustka Jiri 1:2
Listopad Moravec René 2:Sc
Říjen Karkoška David 2:0
Říjen Hrabec Radomír 1:2
Říjen Kříž Petr 1:2
Říjen Horkel Petr 0:2
Říjen Chylík Lukáš 2:0
Září Borová Petra 2:0
Září Mrajca Jiří 2:Sc
Září Holeš Jiří 2:0
Září Marec Ján 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Brokeš Jiří 1:2
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 0:2
Červenec / Srpen Cvitanovič Alena Sc:2
Červenec / Srpen Voborník Radim 1:2
Červen Bakeš Radim 2:0
Červen Huňka Jindřich 2:0
Červen Klečková Stanislava 2:0
Červen Adamec Lukáš 1:2
Květen Fójcik Tadeusz 2:0
Květen Vlček Jaroslav 2:1
Květen Kučera Martin 2:0
Květen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Duben Hrabec Tomáš 2:0
Duben Kolondra Vítězslav 2:0
Duben Hrčka Libor 2:0
Duben Drbal Martin 2:0
Březen Mrajca Jiří 2:0
Březen Chrenová Karina 2:0
Březen Procáková Eva 2:0
Březen Horák Martin 2:1
Únor Koval Jiří 2:0
Únor Malík Petr 2:Sc
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Vítek Martin 2:0
Únor Machura Miroslav 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Bečák Patrik 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Foldyna Patrik 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Hric Jan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Bonobo Milan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Teuchner Dan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Procák Vladimír 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Švábek Michal 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Šmajstrla Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Herudek Erik 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Holain Jiří 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Černoch Petr 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 ong Roman 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Holain Jiří 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Černoch Petr 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Peterek Jakub 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Gulas Jan 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Lusczak Pavel 0:2
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Chlebníčková Hana 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Mazurová Michaela 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Horn Martin 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Beníček Lukáš 0:2
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Vašek Martin 0:2
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Stojka Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Balwar David 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Soban David 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Lindovská Zuzana 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Sabolčák Peter 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Riedl Michal 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Balwar David 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Poštulka Štěpán 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Moravec René 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Merta Marek 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Patočka Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Poštulka Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Dvořák Milan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Tourek Jaroslav 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Riedl Michal 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Demel Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Nesládek Matěj 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Koval Slávek 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Broda Ondřej 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Faruzel Petr 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Rožek Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bystroň Jan 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vašíček Karel 1:1