Avatars_small

Czepiec Marian

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 4 0 0 100.00%
2018/2019 44 25 19 0 56.82%
2017/2018 46 24 22 3 52.17%
2016/2017 46 37 9 0 80.43%
Celkem: 140 90 50 3 64.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 2 4 0 33.33%
2016/2017 36 22 12 0 61.11%
Celkem: 42 24 16 0 57.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Padrta Karel
Září Fajmon Jan 2:1
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Září Kusin Patrik 2:0
Září Waliszewski Petr 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Horkel Petr 2:1
Červenec/Srpen Bonobo Milan 0:2
Červenec/Srpen Hošek Pavel 2:1
Červenec/Srpen Mikuláš David 1:2
Červen Waliszewski Petr 2:1
Červen Li Fusheng 2:0
Červen Žeravík David 2:0 1
Červen Fójcik Tadeusz 2:0
Květen Juračka Robert 2:Sc
Květen Koval Slávek 0:2
Květen Šimko Jáchym 0:2
Květen Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Hošek Pavel 0:2
Duben Třos Milan 2:0
Duben Li Fusheng 2:0
Duben Chylík Lukáš 0:2
Březen Bystroň Jan 2:1
Březen Oborný Tomáš 1:2
Březen Oswald Petr 2:Sc
Březen Pindur Petr 1:2
Únor Zeman Marek 2:Sc
Únor Koval Slávek 2:0
Únor Horkel Petr 1:2
Únor Hošek Pavel 2:0
Leden Vlosinský Jiří 1:2
Leden Zeman Marek 2:Sc
Leden Pindur Petr 0:2
Leden Karas Tomáš 2:1
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Gulas Jan 2:0
Prosinec Bembenek Pavel 1:2
Prosinec Trojek Igor 0:2
Listopad Juračka Robert 0:2
Listopad Hlavatý Jiří 2:0
Listopad Vlosinský Jiří 0:2
Listopad Riedl Michal 2:0
Říjen Trnka Tomáš 2:0
Říjen Vlosinský Jiří 0:2
Říjen Oborný Tomáš 2:0
Říjen Fousek Roman 2:0
Září Vlosinský Jiří 2:0
Září Holain Jiří 0:2
Září Hopp Petr 0:2
Září Pindur Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hošek Pavel 2:0
Červenec / Srpen Trnka Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Pustka Jiri 2:0
Červenec / Srpen Chylík Lukáš 1:2
Červen Riedl Michal 1:2
Červen Ščigel Jiří Sc:2
Červen Juračka Robert 0:2
Červen Krkoška Libor 0:2
Květen Zeman Marek 0:2
Květen Gulas Jan 1:2
Květen Hopp Petr 2:1
Květen Baldrman Ondřej 1:2
Duben Durlák Ivo 0:2
Duben Zeman Marek 0:2
Duben Vašek Martin 0:2
Duben Chrobák David 0:2
Březen Šmajstrla Miroslav 0:2
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Holain Jiří 2:Sc
Březen Kusin Patrik 2:0
Únor Spáčil Lukáš 1:2
Únor Karas Tomáš 2:0
Únor Riedl Michal 2:0
Únor Bonobo Milan 0:2
Únor Oswald Petr 2:0
Leden Zeman Marek Sc:2
Leden Bonobo Milan 1:2
Leden Broulík Aleš 1:2
Leden Šmajstrla Miroslav Sc:2
Prosinec Třos Milan 2:1
Prosinec Kožela Lukáš 2:Sc
Prosinec Gulas Jan 0:2
Prosinec Hanzl Jan 2:Sc
Listopad Třos Milan 2:0
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Fajmon Jan 2:Sc
Listopad Trnka Tomáš 2:1
Říjen Szarowski Zbyněk 2:0
Říjen Oborný Tomáš 2:1
Říjen Bajger Marcel 1:2
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Září Krkoška Libor 2:1
Září Pretsch Dalibor 2:0
Září Vavruša Martin 2:0
Září Travinský Víťa 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Třos Milan 2:0
Červenec/Srpen Fajmon Jan 2:1
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří 1:2
Červenec/Srpen Priesol Daniel 2:Sc
Červen Fousek Roman 2:1
Červen Oborný Tomáš 2:0
Červen Spáčil Lukáš 2:1
Červen Brokeš Jiří 2:Sc
Květen Chylík Lukáš 0:2
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Riedl Michal 0:2
Květen Litschmann Aleš 2:0
Duben Panak Petr 2:1
Duben Procházková Iveta 2:0
Duben Szarowski Zbyněk 2:1
Duben Ščigel Jiří 2:Sc
Březen Kozelský Martin 2:0
Březen Kňazovčík Jan 1:2
Březen Lanča Jaroslav 0:2
Březen Pecuch Jiří 2:0
Březen Pretsch Dalibor 2:1
Únor Blažej Štěpán 0:2
Únor Holman Vít 2:0
Únor Rohovský Petr 2:0
Únor Kříž Petr 0:2
Leden Macura Jiří 2:Sc
Leden Pretsch Dalibor 2:Sc
Leden Travinský Víťa 0:2
Leden Žeravík David 0:2
Prosinec Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Šindelka Jan 2:0 2
Prosinec Chmiel Adam 2:1
Prosinec Klečková Stanislava 2:1
Listopad Lalík David 2:0
Listopad Kubáček Vojtěch 2:0
Listopad Petřík Tomáš 2:0
Listopad Holeš Jiří 2:0
Říjen Vlosinská Andrea 2:0
Říjen Koval Jiří 2:0
Říjen Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Smutek Jan 2:0
Září Peterek Jakub 2:0
Září Volná Monika 2:0
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Šindelka Jan 2:0
Září Kalvar Tomáš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kvíčala Petr 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lach Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Heidler Jakub 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Goldbricht Ivo 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Karas Tomáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vašíček Karel 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Panak Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Blažej Štěpán 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Janča Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Goldbricht Ivo 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kovář Ivo 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sepeši Marian 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Štolba Miroslav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šeliga Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolek Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Hrubý Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Franek Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vlček Vojtěch 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Černý Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Balwar David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šamánková Dorka 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Poláček Jan 1:1