60400f92d504f94a930d78ec04d80bfeec9192ed_small

Gulas Jan

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 41 20 21 0 48.78%
2017/2018 46 27 19 0 58.70%
2016/2017 46 24 22 0 52.17%
Celkem: 133 71 62 0 53.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 23 10 12 0 43.48%
2017/2018 17 10 6 0 58.82%
2016/2017 26 12 13 0 46.15%
2015/2016 31 13 18 0 41.94%
2014/2015 54 27 25 0 50.00%
2013/2014 57 27 26 0 47.37%
Celkem: 208 99 100 0 47.60%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Fójcik Tadeusz
Červenec/Srpen Karas Tomáš
Červenec/Srpen Procák Vladimír
Červenec/Srpen Koval Slávek 1:2
Červen Benda Michal 0:2
Červen Bystroň Jan 0:2
Červen Durlák Ivo 0:2
Červen Hošek Pavel 2:0
Květen Oborný Tomáš 2:0
Květen Baldrman Ondřej 2:Sc
Květen Hošek Pavel 2:1
Květen Vlosinský Jiří 2:0
Duben Kusin Patrik 2:0
Duben Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Karas Tomáš 0:2
Duben Panak Petr 1:2
Březen Trojek Igor 0:2
Březen Bembenek Pavel 1:2
Březen Benda Michal 0:2
Březen Šmajstrla Miroslav 1:2
Únor Hanzl Jan 2:Sc
Únor Fajmon Jan 2:Sc
Únor Bembenek Pavel 2:0
Únor Oswald Petr 2:1
Leden Hopp Petr 0:2
Leden Trojek Igor 2:0
Leden Telecký Jiří 2:0
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Bembenek Pavel 2:1
Prosinec Czepiec Marian 0:2
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Trojek Igor 2:1
Listopad Oswald Petr 0:2
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Bonobo Milan 0:2
Říjen Chylík Lukáš 2:1
Říjen Hlavatý Jiří 2:1
Říjen Oswald Petr 2:1
Říjen Lach Tomáš 0:2
Září Lach Tomáš 2:1
Září Durlák Ivo 1:2
Září Baldrman Ondřej 0:2 1
Září Šmajstrla Miroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 2:1
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk 2:0
Červenec / Srpen Broulík Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Hopp Petr 2:0
Červen Kusin Patrik 0:2
Červen Chylík Lukáš 2:1
Červen Vlosinský Jiří 1:2
Červen Pustka Jiri 2:1
Květen Baldrman Ondřej 0:2
Květen Czepiec Marian 2:1
Květen Zeman Marek 0:2
Květen Hopp Petr 0:2
Duben Vlosinský Jiří 2:1
Duben Spáčil Lukáš 0:2
Duben Fousek Roman 2:0
Duben Třos Milan 0:2
Březen Pindur Petr 2:1
Březen Benda Michal 0:2
Březen Gottwald Tomáš 0:2
Březen Chrobák David 0:2
Únor Hopp Petr 2:0
Únor Lach Tomáš 2:0
Únor Gamrot Daniel 2:Sc
Únor Durlák Ivo 0:2
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Leden Riedl Michal 2:0
Leden Holain Jiří 0:2
Leden Kusin Patrik 2:1
Prosinec Hanzl Jan 2:Sc
Prosinec Třos Milan 2:1
Prosinec Czepiec Marian 2:0
Prosinec Kožela Lukáš 2:Sc
Listopad Oswald Petr 2:Sc 1
Listopad Hanzl Jan 2:Sc
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Hopp Petr 1:2
Listopad Šmajstrla Miroslav 0:2
Říjen Bonobo Milan 2:1
Říjen Horkel Petr 2:Sc
Říjen Kubín Vašek 0:2 1
Říjen Pindur Petr 1:2
Říjen Baldrman Ondřej 1:2 2
Září Litschmann Aleš 2:1
Září Bonobo Milan 0:2
Září Procák Vladimír 2:1
Září Třos Milan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Zeman Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Kožela Lukáš 1:2 1
Červenec/Srpen Lanča Jaroslav 1:2
Červenec/Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červen Horkel Zdeněk 2:1
Červen Fajmon Jan 2:1
Červen Krkoška Libor 2:1
Červen Hrabec Radomír 1:2
Květen Vlosinský Jiří 2:0
Květen Lanča Jaroslav 0:2
Květen Padrta Karel 1:2
Květen Spáčil Lukáš 2:1
Duben Oswald Petr 0:2
Duben Mlýnek Roman 1:2
Duben Procák Vladimír 1:2
Duben Kusin Patrik 2:0
Březen Pelikán Aleš 0:2
Březen Gamrot Daniel 0:2
Březen Tourek Jaroslav 1:2
Březen Horkel Zdeněk 2:0
Únor Kožela Lukáš 1:2
Únor Hrabec Radomír 2:0
Únor Kostka Zdeněk 2:0
Únor Grohman Stanislav 2:0
Leden Solanský Petr 0:2
Leden Horkel Petr 2:1
Leden Padrta Karel 1:2
Leden Hanzl Jan 0:2
Prosinec Bonobo Milan 2:1
Prosinec Kornel Martin 2:Sc
Prosinec Kožela Lukáš 0:2
Prosinec Janoš Petr 2:0
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Listopad Kučera Martin 2:Sc
Listopad Horkel Petr 1:2
Listopad Pelikán Aleš 2:1 2
Listopad Oborný Tomáš 2:1
Říjen Vašíček Jiří 2:1
Říjen Horkel Zdeněk 0:2
Říjen Benda Michal 1:2
Říjen Kučera Martin 1:2 2
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Září Litschmann Aleš 0:2
Září Karkoška David 2:0
Září Pelikán Aleš 2:1
Září Kuťák Radek 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Celárek Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Baldrman Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Schlauch Radek 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Polášek Jan 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Procák Vladimír 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Vyvial Lukas 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Duchek Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Solanský Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Nesládek Matěj 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vitásek Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Rožek Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bonobo Milan 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Mazurová Michaela 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gottwald Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bonobo Milan 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kovář Ivo 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bajger Marcel 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Tourek Jaroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bartl Roman 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Riegel Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Gelnar Marek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Solanský Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Stoczek Radek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Koval Slávek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kostka Zdeněk 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bonobo Milan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kublák Filip 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Lach Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kostka Zdeněk 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Harazim David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Seidler Přemysl 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kostka Zdeněk 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Koval Slávek 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Šodek Radomír 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Poláček Jan 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Voborník Radim 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Huňka Jindřich 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Pretsch Dalibor 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Pelikán Aleš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Sedláček Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Sedláček Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Švábek Michal 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šodek Radomír 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Skácel René 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Žák Patrik 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Seidler Přemysl 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Súkup Josef 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Gelnar Marek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Főrster Boris 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimeš Marcel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Grohman Stanislav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Tourek Jaroslav 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kňazovčík Jan 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtík Radim 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Zeman Marek 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Farago Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Svrček Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kremzer Filip 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Varmuža Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vancos Jean 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stachovič Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Plecák Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Moják Adam 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Černý Martin 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Bodrog Miroslav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Svrček Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marsín Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Celárek Ondřej 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Vybíral Aleš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marsín Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kremzer Filip 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fajkoš Roman 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Bitta Jan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Šubertová Marcela 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Svrček Jan 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2