1.12.2017 žádné komentáře
7f9ccbe9ad84a5eecc914c8bdfcdaffbc6c655ee_medium
Další měsíc OBL za a před námi!

PROSINEC - Noví hráči, nové výzvy!

Blížíme se do poloviny sezóny!

Systém losování ve skupinách pokračuje ZDE

Slosování výherců kola ZDE
STARTUJE DALŠÍ KOLO OBL!

Připravte se, vemte si posledních pár tréninků a jde se na to!

Situace s divokými kartami se trochu uklidnila a začíná nám přehlednější část sezóny :).
Několik hráčů navíc z důvodu zranění a také pracovní vytíženosti dočasně odstoupilo z ligy a tedy i místa ve vyšších skupinách se nám trochu uvolnila a někteří hráči, kteří postoupit neměli nakonec postoupili.

Tuhé boje můžeme vidět v každém kole ligy. Málokdy se ale stane, že v nejvyšší skupině mistrů se bodově shodnou 3 hráči! Toto se týkalo Tomáše Gottwalda, Pepu Ptáčka a Martina Vaška. Bodovou shodu nakonec rozhodlo až skóre míčů! A o kolik si myslíte? Samozřejmě, že pouhý jediný míč! Pokud si tedy někdy z pánů řekl, napiš to nějak, stejně jsem prohrál, může si teď trhat vlasy, že to něbylo správné rozhodnutí. Rozdíl skóre míčů byl Gottwald + 13, Ptáček -6 a Vašek -7. Martin Vašek tak dostal černého petra a podívá se do nižší skupiny.

Velkou novinkou je také odchod velkého rivala a stříbrného hráče z minulé sezóny Vaška Kubína. Vašek musel kvůli pracovních věcí odstoupit, avšak doufáme, že se ještě někdy uvidíme. Hodně štěstí Vašku!

Pár Martin Plecák/Míša Plecáková se postupně probojovali z nejnižší skupiny až do mistrů 1! Udrží se a dokáží potrápit např. zatím neporažené a dominantní Ptáček/Bosák? Vše se brzy dozvíme. Vítáme také nový pár Hrabuška/Dolkoš, věříme že do ligy vnesou novou mladou krev a vše pořádně rozproudí!

Slosování výherců jednotlivých skupin ve videu :)

Systém losování ve skupinách pokračuje ZDE

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.