1.3.2016 žádné komentáře
2d481716f1f887a929bdfa5be65b35018661d59b_medium
Začínáme 7.kolo!

Nové souboje a noví hráči!

Slosování výherců únorového kola ZDE

Nalosováno další kolo!

Vítáme opět několik nových hráčů a přejeme hodně štěstí do následujících bojů!

V singlech v tomto kole ani jednou nezaváhal Jirka Holain. Vyhrál všechny zápasy 2:0 a toto kolo se mu velmi povedlo. Jeho největší sok David Chrobák také vyhrál vše, ale zaváhal a přišel o bod s Markem Gelnarem. V těchto skupinách se nedokázali udržet a tak sestupují Procák Vladimír, Vlček Vojtěch, Stachovič Martin a Broulík Aleš.
Naopak zde nakouknou pokud se nemýlím poprvé Horkel Zdeněk a Svrček Jan. Spolu s nimi pravidelní "padači a postupovači zpět" Oswald Petr a Kozelský Martin.

Svoji nezastavitelnou jízdu pokračují Koval Slávek a Maceček Jan. Uvidíme, zda-li dokáží příští měsíc postoupit až do mistrů 1.

Ve čtyřhrách opět dominovali Veltšmíd/Kovačík, které porazili jen Vlček/Vlček 2:1 na sety. Ti ale zas prohráli s párem Krkoška/Palička. Tyhle 3 týmy pravidelně sobě kradou body a je to mezi nimi vždy vyrovnané. Udržet se v této skupině "smrti" je velmi těžké. Poznali to i Cron/Rozprým a Dočkal/Prokop. Do nejvyšší skupiny opět nahlédnou Ciesarík/Hlinková a také po delší době si vybojovali postup Krejčí/Papájová.

Opět jsme losovali vítěze skupin o drobné ceny. Na vítěze mrkněte ve videu!
Ceny si vyzvedněte nejpozději do konce měsíce jinak ceny propadají!

Vítězům gratulujeme!

Přeji hodně štěstí a kvalitní zápasy!
Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.