7.5.2015 žádné komentáře
Fcfa05a5ad3c0aea69a0700eaffbf8b4a1e0830a_medium
Rozlosování 9. kola

Je nalosováno 25 skupin singlů a 4 skupiny čtyřher.

Blanka Fojtášková a její nezastavitelná jízda!

Informace o dubnovém kole.

Slosování výherců dubnových skupin! - ZDE

Startovné do ligy za 250,-
Dubnové kolo je za námi a květnové již rozlosováno!

„Extraligovou skupinu“ znovu vyhrál Marek Gelnar, který ze všech čtyř odehraných zápasu ztratil pouze jediný set. Dobrá práce Marku! Zbytek této skupiny však byl extrémně vyrovnán a o dvou sestupujících se nakonec rozhodovalo mezi třemi hráči, kteří měli shodný počet 110 bodů. Nakonec dostali „černého Petra“ Pavel Halfar a Tomáš Marušák, které vystřídají ostřílení borci Jirka Ščigel a Milan Vlnieška, kteří se opět vrací do elitní skupiny.

Za zmínku jistě stojí výkon Blanky Fojtáškové, která všem chlapům ve své skupině nedala šanci a je to právě ona, kdo postupuje do skupiny Mistři 2 a navíc se skóre 8:0 na sety! Myslíme, že chlapi mají co vracet! :)

Také vítáme další nové tváře a to Adama Palkovského, Břéťu Sedláčka, Borovou Petru a Ctirada Milera, který se pomocí „divoké karty“ dostal do skupiny 5A. Všem přejeme štěstí, hru férovou, hlavně bez zranění a hodně „prasátek“. :)

Ve čtyřhrách je situace mezi prvníma dvěma velmi vyrovnaná a dvojice Krkoška/Palička, kteří vyhráli tento měsíc svou skupinu, se drží v náskoku dvou bodů před rodinným párem Vlček/Vlček. Navíc jim šahá na paty Máj/Májová (ať lýtko drží!) a také stále se zlepšující a stoupající Veltšmíd/Kovačik.

Z nejlepších dubnových hráčů v jednotlivých skupinách, kteří získají hodnotnou cenu, byli vylosováni tito. Gratulujeme!

Vítězové losování:
1. Kříž Petr
2. Hajný Jan

Svou cenu si můžete vyzvednout na recepci SC Fajne.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.