1.11.2015 žádné komentáře
E43db50cadec055b0b02a3d93825aacd5c2fe7ca_medium
Začínáme 3.kolo!

Nové souboje a noví hráči!

Slosování výherců říjnového kola! - ZDE

Registrace do ligy ZDE

Nalosováno další kolo!

V tomto kole byly až 3 skupiny po šesti hráčích z důvodu divokých karet, z těchto skupin pak sestupovali 3 hráči místo 2.

Jako každé kolo (i přes posílání informativních mailů 2 dny před koncem kola, které Vás upozorňují na nenapsání výsledků nebo neodehrání u zápasů) se našli tací, kteří zapomněli napsat výsledek a zbytečně tak dostali SC:SC. Dávejte si prosím na to pozor, jakmile se kolo uzavře, NELZE ZPĚTNĚ NIC EDITOVAT!

Co mě toto kolo mrzí nejvíce, je neodehrání jednoho zápasu ve 4hrách, kdy se za celý měsíc nebyly schopni týmy dohodnout na utkání jen díky tomu, že si poslali email a došel jim do SPAM složky nebo jej poslali jen jednomu ze soupeřů. Kontaktujte oba členy týmů. Pokud se i přes všechnu snahu někdo neozve, řešte to ihned se mnou ať zabráníme následným nedorozuměním a poté komplikacím.

Vítáme nové páry do ligy singlů i doublů! Na měsíc prosinec chystáme nábor nových týmů a mělo by vše klapnout, tak se těšte na nové soupeře!

Jako každý měsíc, jsme i tento losovali vítěze jednotlivých skupin. Vítěze se dozvíte v následujícím videu. Určitě se mrkněte, dorazily nové ceny!


Vítězům gratulujeme!

Přeji hodně štěstí a kvalitní zápasy!
Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.