Nový vítr do skupin mistrů!

Sázkové kanceláře brzy vypíší kurzy :)

Tomáš Kořený se přihlásil do OBL!

Koho by rád vyzval?
Mezi badmintonisty je Tomáš Kořený již známé jméno. Nenápadný a skromný vysoký mladík objíždí turnaje, kde to jen jde a většinou se staví na místa vítězů.

Tomáš byl především doublový specialista. Po nějaké době se také rozhodl (samozřejmě kvůli zlepšení fyzičky a většího pohybu) zabrousit i do vod singlů.
Turnaje Ostravského kanára kategorie A několikrát vyhrál a všem tak ukázal, že mu ani singl není cizí.

Nyní se rozhodl zabrousit i k nám do Ostravské badmintonové ligy do ročníku 2019/2020 a potrápit tak všechny nejlepší borce.
Tomáš bude v září nastupovat s Divokou kartou ve skupině Mistrů 2 (do skupiny Mistrů 1 DK nedáváme).

Ahoj Tomáši, copak se stalo, že ses rozhodl přihlásit do následující sezóny OBL?

"Hrával jsem přibližně 4 měsíe "Hurá ligu", která je zatím určena pro spíše začínající hráče, já bych si rád zahrál s hromadou nových a taky lepších hráčů".

Co říkáš na vítěze minulých ročníků OBL Davida Chrobáka a nyní Tomáše Gottwalda?

"Nedivím se, že tak dobrý hráč jako je David Chrobák, vyhrál ročník :). Tomáš, co si pamatuji, tak se zlepšil, jsem na něj velmi zvědavý."

Koho bys rád pozval a vyzval do OBL?

"Pozval bych hráče, kteří se chtějí porovnat s nejlepší amatérskou špičkou v singlech v ČR (rád se s nimi střetnu :D)."

Tomáši děkuji a přeji hodně zdaru a hlavně zdraví na následující sezónu!

Záznam utkání z finalového turnaje Ostravkého kanára mezi Vojtou Klimkem a Tomášem Kořeným: