Avatars_small

Telecký Jiří

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 23 15 8 0 65.22%
2018/2019 44 31 13 0 70.45%
Celkem: 67 46 21 0 68.66%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 24 14 9 0 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Kořený Tomáš 0:2
Únor Karas Tomáš 2:0
Únor Bonobo Milan 2:0
Únor Benda Michal
Leden Hopp Petr 2:1
Leden Panak Petr 2:0
Leden Oborný Tomáš 2:0
Leden Waliszewski Petr 2:0
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Šmajstrla Miroslav 0:2
Prosinec Kořený Tomáš 0:2
Prosinec Vlosinský Jiří 2:0
Listopad Baldrman Ondřej 2:1
Listopad Hopp Petr 2:1
Listopad Bonobo Milan 2:0
Listopad Benda Michal 0:2
Říjen Holain Jiří 2:1
Říjen Kořený Tomáš 0:2
Říjen Šmajstrla Miroslav 2:0
Říjen Gottwald Tomáš 2:1
Září Šmajstrla Miroslav 2:0
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Bonobo Milan 2:1
Září Gulas Jan 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec/Srpen Šmajstrla Miroslav 2:0
Červenec/Srpen Bystroň Jan 2:Sc
Červenec/Srpen Gottwald Tomáš 1:2
Červen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červen Gottwald Tomáš 2:1
Červen Bonobo Milan 2:1
Červen Horkel Petr 2:0
Květen Trojek Igor 2:0
Květen Durlák Ivo 2:1
Květen Pindur Petr 2:0
Květen Bystroň Jan 2:0
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Duben Baldrman Ondřej 2:0
Duben Horkel Petr 2:0
Duben Šmajstrla Miroslav 1:2
Březen Horkel Petr 2:1
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Hopp Petr 2:0
Březen Panak Petr 2:0
Únor Gottwald Tomáš 1:2
Únor Benda Michal 0:2
Únor Pindur Petr 0:2
Únor Baldrman Ondřej 0:2
Leden Gottwald Tomáš 1:2
Leden Hopp Petr 2:0
Leden Gulas Jan 0:2
Leden Trojek Igor 2:0
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 2:0
Prosinec Vlosinský Jiří 2:0
Prosinec Bonobo Milan 2:0
Listopad Durlák Ivo 2:1
Listopad Pindur Petr 2:1
Listopad Šmajstrla Miroslav 2:0
Listopad Benda Michal 1:2
Říjen Zeman Marek 2:Sc
Říjen Benda Michal 2:Sc
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Hopp Petr 2:1
Září Třos Milan 2:0
Září Riedl Michal 2:0
Září Kusin Patrik 2:0
Září Karas Tomáš 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Poštulka Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Klimek Vojtěch 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Baldrman Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Wanke Karel jun. 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Seidler Přemysl 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bonobo Milan 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Richtar Jan 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Ptáček Josef 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Šmajstrla Miroslav 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Benda Michal 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Beníček Lukáš 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Drahoš Bohuslav 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Polášek Jan 0:2