1.6.2016 žádné komentáře
8eb4db6952b0f3e399aa1e46055ff68b72df699e_medium
Začínáme 10.kolo!

Nové souboje a noví hráči!

Slosování výherců květnového kola ZDE

Poslední 2 kola do konce sezóny!

Nalosováno další kolo!

Vítáme opět několik nových hráčů a přejeme hodně štěstí do následujících bojů!

Do konce sezóny zbývají už jen 2 kola tak zabrat zabrat!

Marek Gelnar a David Chrobák oba poraženi a emigrují do pararelních skupin! Úžasným výkonem vyhrál mistry 1B Libor Ptáček! Výrazně mu k tomu pomohla Vojtova nemoc a skreč ( že jo Libore :) ), ale hlavní díl úspěchu, byla porážka Davida Chrobáka! V mistrech 1A zas dominoval Pepa Ptáček, který konečně našel recept na Marka Gelnara!

Pár hráčů, již přešlo na letní sporty a nebo se zranilo. Uvolnilo se tak několik míst ve vyšších příčkách tabulky a ti, kteří měli spadnout, nakonec nespadli a dostali tak druhé šance!
Zatím k nezastavení byl Michal Benda, ten neprohrál jediný zápas za cestou mezi mistry. Jak velký rozdíl v kvalitě ale je v mistrech, pocítil na vlastní kůži a odnesl si několik porážek a sestupuje o skupinu níž.

Ve čtyřhrách pár Ciesarik/Hlinková vyfoukli všem cenné body a odnášejí si výhru v mistrovské skupině! Odnesl to hlavně zkušený pár Veltšmíd/Kovačík, kteří nakonec nakouknou v měsíci červnu do nižší skupiny. Tento měsíc byl ve čtyřhrách nejvyrovnanější snad za celou dobu a proběhlo zde několik těsných a krásných zápasu.

Opět jsme losovali vítěze skupin o drobné ceny. Na vítěze mrkněte ve videu!
Ceny si vyzvedněte nejpozději do konce měsíce jinak ceny propadají!

Vítězům gratulujeme!

Přeji hodně štěstí a kvalitní zápasy!
Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.