1.6.2017 2 komentáře
47ba7b0e5c60fdfdf8bf64cb11d106c7cf5f7459_medium
Začíná další měsíc V. sezóny OBL

Noví hráči v singlech i doublech!

Překvapivé výsledky ve skupinách mistrů!

Turnajová tour u konce!

Vašek Kubín sestupuje!

Poslední 2 kola před námi!

Slosování výherců květnového kola ZDE
ČERVNOVÉ kolo je tady!

Připravte se, vemte si posledních pár tréninků a jde se na to!

Na měsíc červen se přihlásilo opět několik nových hráčů, přeji hodně štěstí!

Tento měsíc se nesl hlavně v podobě překvapivých výsledků ve skupinách mistrů! Nikdy se nestalo, že by tyto skupiny byly takto vyrovnané! Počítalo se pečlivě a rozhodovali vzájemné body ze zápasů. Málem se také stalo, že sestoupil zatím lídr ligy David Chrobák. Tomu, naštěstí pro něj, pomohl 1 vyhraný set a měl tedy nejlepší setové skóre a udržel se tak v nejvyšší skupině.

Ještě překvapivější výsledek se pak odehrál v 1. mistrovské skupině, kdy druhý adept na titul mistra ligy dokonce sestoupil! Vašek Kubín toto kolo nezvládl a podařilo se mu vyhrát jen 1 zápas! Naopak Pepa Ptáček je zpět a skupinu ovládl!

Čerstvý vítr do plachet přinesl Jiří Holain, který se po několika sestupech a několik měsíčním trápení v nižších skupinách dostal opět na vrchol a nenašel dokonce přemožitele! Je to jasný signál, že Jirka je zpět!

Mezi ženami výborně zabojovala Stanislava Klečková, která ovládla skupinu a postupuje mezi přeborníky! Výborná práce Staňo!

Ve čtyřhrách zvítězili stejně jako minulý měšíc Libor Ptáček/Rosťa Bosák. Nebylo to však tak jednoznačné a dokonce si odnesli i prohru proti Libor Krkoška/Stanisalav Ciesarik (záskok).
Do nejvyšší skupiny pak poprvé nakouknout hned dva týmy! Jsou to Roman Bartl/Zdeněk Kostka a Cuadros Tommhy/Tomáš Zubek.
Všechny týmy co se dostaly do nejvyšší skupiny to měly velmi obtížné a udržet se zde stojí hodně sil, jsme na vás zvědaví pánové a přejeme hodně štěstí!

Jako každý rok, se konají pravidelné turnaje "Ostravský kanár". Termíny turnajů naleznete ZDE.
Přihlášení k turnaji ZDE.

Slosování výherců jednotlivých skupin ve videu :)

Vojtěch Vlček

Komentáře (2)

Avatars_small

Kostka Zdeněk Čtvrtek 01. Červen 2017 21:30

Ahoj Vojto, losovačka supr, vybral jsi vítěze naší skupiny 4A, ale nevyhrál tuhle skupinu za měsíc květen ,,Zdeněk Kostka"? To ti ve čtyřhře nedaruju :))

25a0c67e7c73b52751e14f77eaff0a49b2c6634f_small

Vlček Vojtěch Středa 07. Červen 2017 12:06

Zdenku můžeš mi to oplatit na kurtech, každopádně na tebe nezapomenu a nějakou odměnu ti vyberem neboj :) Díky za připomenutí!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.