1.7.2018 žádné komentáře
49f608b93054450ca0dd7bed44441f9c93df004d_medium
Další měsíc OBL za a před námi!

ČERVENEC/SRPEN - Noví hráči, nové výzvy!

FINÁLOVÉ KOLO sezóny je tady!

Souhrn průběžných výsledků ve článku!

Slosování výherců kola ZDE
STARTUJE DALŠÍ KOLO OBL!

Připravte se, vemte si posledních pár tréninků a jde se na to!

Velké poslední dvouměsíční kolo je zde! Máte více času na to, odehrát své zápasy během práznin. Nedávejte si však moc na čas, ať se pak nestane, že někteří soupeři odjedou na dovolenou a vy pak budeme mít problémy zápasy odehrát.

Důležitá informace pak je, že se rozlosování do nové sezóny 1.9.2018 losuje do skupin dle celkového žebříčku celé ligy a né podle toho, v jaké skupině jste skončili v prázninovém kole!

SINGLY:

David Chrobák má takový náskok, že již teď je jasné, že je vítězem pro tuto sezónu v kategorii singlů! Další pozice však úplně jisté nejsou, a v tomto kole se možná rozhodne. Nezapomínejte na to, že se v celé sezóně škrtají 2 nejhorší výsledky! Na fotce pod článkem jsou to ty, které jsou zobrazeny červeně. Zajimavý souboj pak bude probíhat o 2. místo mezi Vaškem a Gottwaldem. Ti se dokonce střetnou na kurtech a rozdají si to mezi sebou.

Tabulka průběžného pořadí ligy SINGLŮ včetně nezapočítávaných kol:

DOUBLY:

V lize doublů jsou pak jistá všechny 3 místa a pokud mě mé počty neklamou, nic se již nezmění. Pokud se však mýlím, opravte mě :) Věřím však, že i v tomto kole budou všichni i přesto maximálně bojovat a užijou si tak poslední kolo.

Tabulka průběžného pořadí ligy DOUBLŮ včetně nezapočítávaných kol:

Slosování výherců jednotlivých skupin ve videu :)

Systém losování ve skupinách pokračuje ZDE

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.