9.6.2016 žádné komentáře
69e71f7d14699e187c86aaa8f4404e7e13bd9a72_medium
Kdo podstoupí plastiku?

Koho čekají lázně?

A kdo fotí letní kolekci v bikinách?

ČTĚTE A DOZVÍTE SE !
Dámy a pánové,

Blížíme se mílovými kroky k poslednímu kolu této sezóny. Čas na zahálení však nemáme. Hned po losovačce závěrečného 11. kola se nám okamžitě bude hlásit 1.kolo sezóny nové!
Pravdou je, že to tady spolu už nějaký pátek táhneme a botky, ve kterých si to společně štrádujeme od jednoho kola k dalšímu, začínají být lehce out („pryč z módy“, hlásí google translátor :D ).

Využijeme letní dvouměsíční „flákárny“ a vrhneme se na kompletní regenerační kúru.

Lázeňský balíček bude obsahovat následující procedury – životadárný facelift webových stránek a aplikací OSL/OBL, energizující koupele pro správce lig, kondiční program pro aktivní hráče a v neposlední řadě velkolepý konkurz modelů a modelek pro náš nepostradatelný měsíční kalendář (čtěte plakáty; D ). Termín a místo konkurzu bude potvrzeno – nemůžeme se s Vojtou dohodnout jestli Thajsko nebo Maledivy.

Zkrátka do nové sezóny naběhneme v naleštěných a vyšperkovaných střevících!

Většinu neatraktivních procedur si necháme pro sebe, ale již zmiňovaný veřejný konkurz je myšlen zcela vážně (ne doslova, ale „malé divy“ budou!!).
Našim plakátům chceme vdechnout svěží vzhled – a nepotrpíme si na světových modelkách či pohádkových scenériích! Chceme, aby plakáty nesly naše společné zájmy a nápady nebo, aby se z nich rovnou koukal někdo z našich řad! :)

Připojte se do našeho regeneračního týmu! Máte nápad, kdo nebo co by mohlo na plakátech být? Jste vášniví fotografové se spoustou zajímavých obrázků? Chcete někomu udělat radost/lumpárnu a nechat ho „zvěčnit“? :D

Sdílejte s námi VŠECHNY vaše nápady a náměty. Bereme všechno ideály i hotovky! Pište na správcovský mail, sem do komentářů, zasílejte fota.

Těšíme se na společnou spolupráci!

Vaši lázeňští šviháci!

Market & Vojta

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.