7.9.2017 žádné komentáře
23b69970f2659a6a3b500990d5fdf78fb58dfb68_medium
Změna v pravidlech OBL!

Povinně přečíst!

Ujasnění znění pravidel a změny.

Badmintonisté!

bylo upraveno několik pravidel! Změny v popisu skupin a malinké úpravy, vám zde vypisovat nebudeme, jelikož nemají vliv na samotný chod ligy a šlo jen o úpravu textu.

Nejvýraznější změna je však v určení pořadí při shodách bodů ve skupině!
Berte tuto změnu na vědomí. Jedná se o zjednodušení posuzování a jednoznačnou definici.

Původní znění:
Při shodě bodů v podskupině rozhodují body ze vzájemných zápasů, poté rozdíl setů v podskupině, poté rozdíl setů ze vzájemných zápasů, poté skóre míčů (rozdíl a pak počet získaných míčů) v podskupině a v poslední řadě skóre míčů ze vzájemných zápasů. Pokud žádné z těchto kritérií nerozhodne, určí pořadí správce ligy losem.

Nové upravené znění:
Při shodě bodů v podskupině rozhodují body ze vzájemného/vzájemných zápasů aktuálního kola, poté rozdíl setů ze vzájemného/vzájemných zápasů aktuálního kola, poté skóre míčů (rozdíl a pak počet získaných míčů) ze vzájemných zápasů aktuálního kola, poté rozdíl setů ze všech zápasu v dané skupině aktuálního kola, poté skóre míčů (rozdíl a pak počet získaných míčů) ze všech zápasů v podskupině aktuálního kola. Pokud žádné z těchto kritérií nerozhodne, určí pořadí správce ligy losem.

Podle nového znění tak při shodě např. 3 hráčů, rozhodují jen vzájemnné zápasy, sety a míče. Až poté se berou v potaz další zápasy v celé skupině.

Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.